wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sklep z artykułami dla dzieci

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptyCzw Gru 17, 2009 12:30 am

Czyli wózeczki, pieluszki, ciuszki, przytulanki, kocyki, kojce, huśtawki, zabawki, rowerki, foteliki i inne ciekawe artykuły dla dzieci.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptyCzw Gru 17, 2009 12:34 am

No i dotarłyśmy do centrum handlowego.- Ale obiecaj mi jedno- nie będziemy kupować przesłodzonych, różowiutkich rzeczy!- Poprosiłam Ane. Aż mi się niedobrze robiło jak widziałam takie biedne ludzkie dziewczynki ubrane na ten ohydny, oczojebny róż i ich uśmiechnięte, szczęśliwe mamusie, cieszące się z tego że ich dzieci wyglądają tak słodko, że chce się na ich widok wymiotować.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptyCzw Gru 17, 2009 1:13 am

- Posądzasz mnie o brak stylu ?! - fuknęłam. Jeszcze czego ?! Jakoś nie wyobrażałam sobie Iriny w stroju różowej landryny ale dziecko Aguilery.... aż tak wyrodną ciotką nie byłam
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptyCzw Gru 17, 2009 1:34 am

Wywróciłam oczami.- Nieee... Po prostu pomyślałam że może ci wpaść coś głupiego do głowy.- Wzruszyłam ramionami i weszłam do sklepu.- Yyy.. To co najpierw?- Zapytałam, patrząc na półki pełne zabawek.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptyPią Gru 18, 2009 11:46 pm

- yyyy może zaczniemy od najprostszych rzeczy - jeszcze raz "przewertowałam " listę w głowie - wózek ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptySob Gru 19, 2009 3:45 pm

Okej.- Szybko zgodziłam się i ruszyłam w stronę wózków, przy okazji zgarniając z półki standardową butelkę.- No to który?- Spojrzałam na Ane.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptySob Gru 19, 2009 4:22 pm

-eee ... gdybyś była dzieckiem jaki wózek chciałabyś dostać ?- zapytałam Alice, bo nie miałam zielonego pojęcia na temat wózków i artykułów dla dzieci.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptySob Gru 19, 2009 4:53 pm

Czarny.- Odparłam, rozglądając się po półkach. Dopiero teraz dotarło do mnie że raczej nie taki Ełi chciałaby wózek dla swojego... dziecka.- Nie, nie wiem, to trudne!- Teatralnie złapałam się za głowę.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptySob Gru 19, 2009 5:05 pm

- to pójdziemy na kompromis ... weźmy granatowy ! - stwierdziłam i poszłyśmy na tyły sklepu aby wybrać ten dziadowski pojazd dla nieletnich.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptySob Gru 19, 2009 5:19 pm

Śliczniusi.- Stwierdziłam, pakując go do ...wózka(hm, głupio to brzmi). Przy okazji wzięłam kilka powiedzmy że dość ładnych pluszaków. Nie chciałam myśleć, co to dziecię może zrobić z tymi pluszakami, skoro jest wampirem.- Dobra, co dalej?- Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci EmptySob Gru 19, 2009 5:27 pm

- O patrz może ta Pani nam pomoże ?! - wskazałam palcem na jakąś babcie , która najwyraźniej kupowała rzeczy dla swojego wnuczka- Przepraszam Panią, mamy z koleżanką mały problem i potrzebujemy Pani pomocy. Chodzi o to , że nie umiemy wybrać ubranek dla półrocznego dziecka, a dokładnie dziewczynki - przecież nie będę starowince tłumaczyła jak ten berbeć szybko rośnie .... - Czy możemy liczyć na panią ? - Staruszka uśmiechnęła się pogodnie i pomogła nam ze wszystkimi pierdołami dla Iriny. Postanowiłyśmy więc , że wracamy do domu Ełi.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Sklep z artykułami dla dzieci Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z artykułami dla dzieci   Sklep z artykułami dla dzieci Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklep z artykułami dla dzieci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep z Bronią

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Centrum handlowe-
Skocz do: