wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sklep z Bronią

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Andrew Newecki

Andrew Newecki


Male Liczba postów : 89
Rasa : Wampir
Registration date : 04/02/2009

Sklep z Bronią Empty
PisanieTemat: Sklep z Bronią   Sklep z Bronią EmptyPią Lut 06, 2009 9:40 pm

W miarę szybko dotarłem do centrum handlowego i zacząłem rozglądać się za ewentualnym sklepem z bronią
Jest
Powiedziałem do siebie z zadowoleniem
Wszedłem do sklepu i patrząc na półkę wskazywałem na broń którą chciałem kupić
Do każdego dodatkowy magazynek i srebrne kule
Powiedziałem patrząc z góry na zdziwionego sprzedawce
Mogę poprosić pozwolenie na broń
Zapytał niepewnie
Proszę
Wyciągnąłem z portfela pozwolenie, które jeszcze wyrobiłem będąc w Rosji
Sprzedawca o nic więcej nie pytał tylko zapakował to o co poprosiłem
Na samym końcu półki zobaczyłem Sejmitar. Podszedłem do tej pięknej białej broni i wyjąłem ją z pochwy
To się może przydać
Pomyślałem
Jeszcze to
Powiedziałem do sprzedawcy
On nabił wszystko na kasę, a ja zapłaciłem kartą, bo konto w Szwajcarii było jeszcze jedną spuścizną po rodzinie
Sejmitar zapiąłem dyskretnie za paskiem przykrywając go płaszczem
Wziąłem dwie duże nieprzeźroczyste reklamówki pełne giwer i ruszyłem z uśmiechem do domu
To będzie dobra zabawa
Powtarzałem sobie szyderczo w myślach
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Sklep z Bronią Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z Bronią   Sklep z Bronią EmptyNie Lut 15, 2009 1:57 pm

Weszła niepewnie do sklepu. Za ladą dostrzegła łysego człowieczka, który przyglądał jej się z zachwytem. Dzień dobry- powiedziała posyłając mu swój najbardziej oszałamiający uśmiech . Potrzebuję broń.. no wie pan, do samoobrony- zrobiła niewinną minę, jednocześnie wprowadzając sklepikarza w lekką hipnozę- tak, tak, oczywiście ta będzie dobra- powiedział sprzedawca podając Allice małą czarną broń- i dwie paczki nabojów - a może łaskawie pokazałby mi pan jak się ją nabija? - sprzedawca zrobił to o co go prosiła - to poproszę- Allice szperała po kieszeniach płaszcza za portfelem- sprzedawca chrząknął- ekhm, a pozwolenie?- powiedział słabo - przecież już ci pokazywałam- powiedziała Allice z całą siłą w głosie - ahh tak, prawda, przepraszam panienkę. - Allice zapłaciła i wyszła ze sklepu. Sprzedawca przez cały dzień był oszołomiony. Stan po hipnozie wampirzej w wykonaniu Allice.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Go??
Gość




Sklep z Bronią Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z Bronią   Sklep z Bronią EmptyPią Kwi 24, 2009 11:34 pm

John wszedł do sklepu.Rozejrzał się wokół by po chwili podejść do lady.

-Witam , czy można u państwa kupić Remingtona Model 870 Wingmaster?
-Tak , można
-W jakiej cenie i czy potrzebne jest zezwolenie?
-559 dolarów i tak , potrzebne
-Ok a jeśli zapłacę panu 989 dolarów i bez pozwolenia?
-Eee..., wie pan tak nie wol...
-Dopłacę jeszcze 100
-Eee...dobrze tylko proszę nikomu nie mówić , nie chcę za to wylądować
-Proszę się nie martwić

Położył pieniądze na blacie , sprzedawca poszedł na zaplecze , by po chwili wrócić z pudełkiem wielkość Jednostki Centralnej Komputera.

-Dziękuje i Do Widzenia

John wyszedł z pudełkiem z widocznym uśmieszkiem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sklep z Bronią Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z Bronią   Sklep z Bronią EmptyPon Gru 07, 2009 12:48 am

Wszedł cicho do sklepu z bronią . Rozejrzał się zwracając swoje lekko zmrużone oczy na wysokiego mężczyznę stojącego za ladą. Podszedł bliżej kładąc na stole 1000$ .

- dzień dobry panie O'shela - uśmiechnął się ukazując Jaylenowi kilka złotych zębów.
- masz to, na co się umawialiśmy - spytał patrząc na faceta z pogardą
- ależ oczywiście proszę pana - przytaknął wyjmując spod lady nieduże pudełko. Mężczyzna z pudełka wyjął broń - Berette M9 , podając ją brunetowi. Mężczyzna chwycił broń chowając ją za pasek spodni i tak samo cicho jak wszedł , wyszedł.

Przed sklepem z tylnej kieszeni spodni wyciągną paczkę papierosów wyjmując jednego, przykładając do spierzchniętych warg i zapalając. Odszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklep z Bronią Empty
PisanieTemat: Re: Sklep z Bronią   Sklep z Bronią Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklep z Bronią
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep z artykułami dla dzieci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Centrum handlowe-
Skocz do: