wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Charlotte McKay

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyWto Maj 12, 2009 8:34 pm

krótko opisz
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 3:31 am

Dom Charlotte McKay 081114a9a5737e885cec
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 3:47 am

Weszliśmy do środka
-rozgość się , a ja pójdę się przebrać - weszłam po schodach do garderoby gdzie osuszyłam się ręcznikiem i przebrałam w czarne rurki i fioletową koszulę w czarną kratę. Zbiegłam z powrotem na dół. Poszłam do kuchni , z lodówki wyciągnęłam dwa woreczki krwi , które wlałam do dwóch kieliszków.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 3:51 am

Boże, jego domek na East Village to w porównaniu do tego gówno, a nie mieszkanie. Zachichotał pod nosem i usiadł na fotelu w salonie, przeczesując palcami swoje czarne włosy. Mrrr...
- Świetny dom... Szarlotko.- odparł z uśmiechem, spoglądając na niosącą kieliszki z krwią wampirzycę. Aż nie mógł się powstrzymać i znowu zrobił to co wtedy przed upadkiem dziewczyny. Omamiło ją to chyba.

//Jebnę i nie powstanę!!!!!!!!!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 3:56 am

Na chwilę ! Dosłownie na sekundę straciłam kontrolę nad tym co robię , gdy spojrzałam , że wampir znowu dotyka swoich ust. Przewróciłam się o pierwszy lepszy stolik , który napotkałam na swojej drodze. Zawartość obydwóch kieliszków znalazła się na mojej koszuli. -nie rób tak więcej przy mnie, bo niedługo nie będę miała w czym chodzić -zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:01 am

Ukrył twarz w dłoniach i zaśmiał się cicho.
Boże, wiedziałem. Lecisz na młodszego od siebie wampira.
Baby się wszystkim podniecają. xD O Matko., trzymaj mnie bo padnę. Podszedł do niej i kucnął obok, spoglądając jej szczerze w oczy.
Musisz uważać na mnie.
Przybliżył twarz do niej i zerknął ukradkiem na usta. Przekrwione, doskonałe, takie inne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:05 am

Popatrzyłam wampirowi w oczy i lekko otworzyłam usta. (Najprawdopodobniej ze zdziwienia) Nie tak dawno Angel brzydził się mojego dotyku , a teraz znajduje się taaak blisko.- t-tak.. chyba muszę -odpowiedziałam nieco zachrypniętym głosem.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:11 am

Chuchnął w jej stronę swoim oddechem. Tak, pozostały mu ludzkie odruchy jeszcze. Uśmiechnął się delikatnie i musnął jej wargi delikatnie, po czym szybko się odsunął, w mig znajdując się pod ścianą. Był przestraszony trochę.
-Przepraszam.
Wymamrotał i otarł usta. Brakowało mu kogoś bliskiego, zwykłych pieszczot, ale to chyba było dla niego za wiele.
Sam się prosiłem.... Wiedziałem, że taki będzie mój późniejszy gest.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:17 am

No i czar prysł. <poof>

-oo..widzę, że moja super moc odstraszania wampirów działa. -uśmiechnęłam się przepraszająco - zaraz wracam.. pójdę się prze... zaraz wracam -weszłam z powrotem na piętro. Poczłapałam do łazienki. Spojrzałam na swoje odbicie w lustrze i skrzywiłam się. Gdy się wytarłam, nie chciało mi się już wybierać wśród cichów, więc po prostu założyłam biały t-shirt. Weszłam do sypialni siadając na rogu łóżka, musiałam odetchnąć.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:21 am

Wyciszył się i usłyszał myśli Charlotte. Idiota.
Wszedł na górę, kierując się do jej sypialni.
Nie odstraszasz tylko... widzisz..
Odwrócił wzrok od wampirzycy na bok i usiadł tuż obok.
Niedawno rozstałem się z taką jedną, nie wiem czy było w ogóle warto to zaczynać... Nie chcę cierpieć ten kolejny raz.- zachichotał pod nosem. Co on wygaduje. Same bzdury jakiejś obcej babie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:23 am

-rozumiem -odpowiedziałam szybko. Przecież i tak na nic nie liczyłam. -to chcesz się jeszcze napić? noo...bo ja tak. - przetarłam dłonią czoło i spod łóżka wyjęłam butelkę whisky.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:28 am

Zarechotał i spojrzał na nią. Alkohol w niczym u nie pomoże, stać się pewnym siebie także. Opadł na łóżko, zakładając ręce ponad głowę i tępo wpatrując się w sufit.
Ten biały jest przerażający.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:31 am

-bardzo.. - otworzyłam butelkę i pociągnęłam z niej duży łyk, po czym wytarłam zewnętrzną stroną dłoni usta. Wyciągnęłam trunek w stronę Angela.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:33 am

Jeśli myślisz, ze alkohol jest w stanie mnie tak sponiewierać, to się grubo mylisz.
Zaśmiał się szatańsko.
Tylko kobiety tak na mnie działają. Czuj się wyróżniona!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:35 am

Spojrzałam na butelkę i odstawiłam ją na stolik. Usiadłam po turecku wlepiając wzrok w duże okno. -opowiedz mi o tej dziewczynie.. -poprosiłam, ale wiedziałam , że i tak nic nie powie. Bo po co ?! Obcej babie ?!
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:39 am

Spojrzał na nią i podłożył dłonie pod głowę.
Nie powiem, sama o tym dobrze wiesz. Faceci nigdy nie rozmawiają o swoich byłych przy swoich następnych...
Wycedził przez zęby. Był o krok od powtórzenia gestu, który tak go bawił, a Szarlotkę rozkojarzył.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:42 am

-taa.. -mruknęłam. - nie jestem zabawką. Nie decyduj za mnie czy będę twoją następną , czy nie. Na pewno nie dam się zranić -powiedziałam szybko i spuściłam nogi z łóżka.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:45 am

Zarechotał pod nosem, Zareagowała jak myślał. Zdecydował się. Szybko przewrócił ją na łóżko i założył jej dłonie ponad głowę, aby mu nie wyrywała się. Pocalował ją delikatnie, przygryzając dolną wargę wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:47 am

Chciałam krzyknąć "co robisz?!" , ale się opanowałam. Odwzajemniłam pocałunek, a jedna z moich dłoni wyrwała się z uścisku wampira i wplotła się w jego włosy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:50 am

Uśmiechnął się pod nosem i wpił się mocno w jej wargi.
Boże, jakaś ty silna!
Przywarł do niej swoim ciałem jak najbliżej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:54 am

-mówiłam, że nie potrzebuję ochrony?!-uśmiechnęłam się i odwzajemniłam pocałunek. Moja druga dłoń powędrowała na plecy Angela .
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:47 pm

Po dłuższej chwili całowania Szarlotki, Angel położył się obok niej.
Przepraszam, poniosło mnie.
Tak, rzeczywiście i to całkiem nieźle. Uśmiechnął się szatańsko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:51 pm

-przepraszaj dopiero wtedy, kiedy coś się stanie -uśmiechnęłam się patrząc w sufit. Delikatnie oblizałam wargi.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:53 pm

Czyżby jej to pasowało? Zamyślił się i odgarnął jej kosmyk włosów z twarzy.
Ładnie...
Przygryzł swoją wargę i znowu ją pocałował.
A co ma się stać?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 4:59 pm

-no...to już chyba zależy od ciebie -uśmiechnęłam się łobuzersko i przeturlałam się tak, że leżałam na Angelu. -chyba potrafisz robić `TAKIE` rzeczy -zaśmiałam się i wpiłam się w jego miękkie wargi.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:00 pm

Odsunął ją od siebie i zaśmiał się szyderczo.
A co interesuje cię?
Uniósł brwi do góry, spoglądając na nią z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:07 pm

Odpięłam kilka guzików jego koszuli (załóżmy , że miałeś koszulę xD) i pocałowałam jego nagi tors. -jeszcze się... nie domyślasz? - wyszczerzam się i zaczęłam obdarowywać pocałunkami jego szyję i żuchwę.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:10 pm

Zaśmiał się szeroko i zdjął z niej zakrwawioną bluzkę.
Domyślałem się już przy fontannie, ze mi się nie oprzesz.
Teraz to on się wyszczerzył
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:13 pm

-to raczej ty nie oprzesz się mnie - warknęłam wpijając się w jego usta. Jedna moich dłoni powędrowała pod koszulkę wampira , masując i lekko drapiąc jego tors, natomiast druga ręka pozostawała wpleciona w jego włosy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:18 pm

Znowu się roześmiał. Dobrze, że nie dostanie kolki od tych salw śmiechów. Odpiął jej szybko stanik i przycisnął do siebie.
Odwzajemnił pocałunek, potem delikatnie drażniąc językiem jej szyję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:23 pm

Odchyliłam głowę do tyłu. Moja ręka wyślizgnęła się spod koszuli wampira i powędrowała do rozporka jego spodni. Gdy go odpięłam, zerwałam z niego koszulę i zaczęłam składać krótkie , acz gorące pocałunki na jego torsie i umięśnionym brzuchu.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:30 pm

Powędrował wzrokiem za koszulą. Uśmiechnął się szeroko i jakoś zdjął z niej te rurki xD. A potem to już... No sami wiecie.
XXX
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:42 pm

Leżałam obok Angela. Oddech miałam znacznie przyspieszony , a włosy potargane. Byłam okryta satynowym prześcieradłem. Odwróciłam głowę w stronę Angela i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:44 pm

Przeczesał włosy palcami i spojrzał na wampirzycę.
Też mi było miło i przyjemnie.
Zaśmiał się ponownie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:46 pm

Uśmiechnęłam się szeroko. Teraz poczułam się głupio. Co zrobi wampir? Potraktuje mnie jak zabawkę, wstanie, ubierze się i wyjdzie? W mojej głowie kłębiły się tysiące myśli. Z powrotem zwróciłam wzrok na biały sufit, który miał być fioletowy. xD
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 5:55 pm

Jaki fioletowy! Ściany takie, a biały sufit! xD
Nie martw się nie jestem idiotą, aby takie cudo jak ty odrazu rzucać.
Stwierdził i odchrząknął odwracając się w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 6:12 pm

Uśmiechnęłam się szeroko, zwracając wzrok na wampira. Nachyliłam się i namiętnie pocałowałam go w usta.
-mówisz to wszystkim? -uśmiechnęłam się łobuzersko i polizałam go po szyi, a następnie chwyciłam zębami płatek jego ucha i lekko szarpnęłam.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 6:15 pm

Nie, tylko tym, które na to zasługują.
Odparł z przekąsem i odwzajemnił pocałunek.
Zobaczysz, jeszcze ode mnie odejdziesz.
Zarechotał głośno.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 6:17 pm

-no to muszę cię zmartwić, bo na razie się na to nie zanosi - wyszczerzyłam się i przyssałam się do jego szyi. Gdyby Angel nie był wampirem, z pewnością w miejscu gdzie utkwiłam swoje usta , pozostałby czerwony ślad, potocznie zwany "malinką". XDDD
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 6:46 pm

Cieszę się.
Odpowiedział i zasyczał, gdy Szarlotka wbiła mu się w szyję. Z podniecenia oczywiście. Sam tak zrobił na jej szyi.
Nawzajem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 6:51 pm

-pójdę pod prysznic -pocałowałam wampira namiętnie w usta. Wstałam z łóżka odsuwając swoje nagie ciało. Ponętnymi ruchami poszłam do łazienki. Stanęłam pod prysznicem i odkręciłam kurek z zimną wodą. Odchyliłam głowę do tyłu , by woda mogła swobodnie spływać po mojej talii.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 7:02 pm

Podążył za nią wzrokiem i ubrał się od pasa w dół. Zapalił papierosa i wyszedł na taras.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 7:12 pm

Po skończonym prysznicu owinęłam się ręcznikiem i poszłam do garderoby. Ubrałam szorty i białą bluzkę na grubych ramiączkach. Włosy rozpuściłam i zmierzwiłam palcami. Wyszłam za Angelem na taras i stanęłam obok niego. Spojrzałam mu głęboko w oczy i uśmiechnęłam się delikatnie , splatając nasze dłonie.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 7:16 pm

Uśmiechnął się i szybko zgasił papierosa na dłoni.
Idziemy gdzieś?
Zaproponował aksamitnym głosem i przyciągnął ja do siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay EmptyPią Lip 31, 2009 7:17 pm

-jeżeli masz na to ochotę - uśmiechnęłam się kładąc głowę na jego nagim torsie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Charlotte McKay Empty
PisanieTemat: Re: Dom Charlotte McKay   Dom Charlotte McKay Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Charlotte McKay
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charlotte Rodriguez
» Charlotte Rodriguez

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: