wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wydanie kwietniowe.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Plotkara.




Liczba postów : 1
Registration date : 03/04/2010

Wydanie kwietniowe. Empty
PisanieTemat: Wydanie kwietniowe.   Wydanie kwietniowe. EmptySob Kwi 03, 2010 2:43 pm

PLOTKARA.

Tak, tak moi mili! Teraz już nie umkniecie czujnemu wzrokowi PLOTKARY!
Co tydzień będzie pojawiał się tutaj nowy, cudowny, przejmujący artykuł o was, a jeśli myślicie, że sąsiedzi nie dowiedzą się o dziadku trzymanym w piwnicy, to jesteście w błędzie. Od dziś świat wie o każdym waszym ruchu.
Dobra, koniec już tego wprowadzenia.

Zaczniemy dzisiaj od cudownej Emily ( o której słuch zaginął i jakby się dziewczyna rozpłynęła w powietrzu) gdyby nie wieść o Clarie ! Otóż nasza redakcja dysponuje poufnymi informacjami, że to właśnie Em stworzyła konto Panny C, po tym jak dowiedziała się, że Santiego sypia z Lyn.! Przewidujemy, że kolejnym jej krokiem będzie uwiedzenie i odbicie faceta Lyn. Także kochana – miej się na baczności, bo twój słodki chłoptaś zostanie omotany w sieć złej pajęczycy Em!

Panienka An znowu została wykorzystana?!
Tak, niech was oczy nie mylą! Kolejny facet zostawia naszą słodką Anuśkę. Jakież to straszne! Po nieudanym związku z Louisem nasza mała wróżbitka zalicza serię wpadek z przygodnym facetami. Aktualnie na tapecie mamy Japońca, Shujiego, który całkiem niedawno wyznał, że nic do niej nie czuje. Bidulka …
A trzeba było dalej ciągnąć romans z Santim.

Evansowa.
Jak nieoficjalnie wiemy – nasza Adminka, Alice jest zaginioną siostrą Pottera! Też byliśmy zaskoczeni takim obrotem spraw. Okazało się, że Lily Evans (matka Al.) urodziła ją w wieku 11 lat! Pierwszy okres i pierwsza wpadka! Czyż to nieczarujące ?! Od tego czasu małą Alkę wychowywali dziadkowie, udawając jej rodziców!.
Fascynujące!
Wiedziałam, że musiała pochodzić z patologicznej rodziny – inaczej nie związałaby się z wilkołakiem!.

Eufrazja.
Czyżby kolejny romans panny ełi zaowocował kolejną ciążą ! Wszystko na to wskazuje.
Nasz paparazzi dorwał ją dzisiaj w sklepie z dziecięcą odzieżą. Wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że szwendała się między regałami dla noworodków, a jej córka Irina dawno skończyła 15.
Zastanawiamy się tylko „czyje może być to dziecko”?! Przecież mąż Eufrazji, Alex, wyjechał w delegację do pracy na czarnym lądzie.
Wewnętrzny głosik w głowie, mówi nam, że to na pewno IKUTA TOMA jest ojcem!.
No cóż, wystarczy poczekać 9 miesięcy i sami się o tym dowiemy.


A nasz tygodniowy przegląd kończymy na …naszej cudownej parze, która ciągle się mizia ( ciągle i wszędzie.) .
Czy muszę wam ich przedstawiać? Wszyscy rozumiemy , że jesteście młodzi ( stosunkowo… bo jeśli chodzi o Vincenta to niezły z niego staruch) i piękni, ale bez przesady ! Balkon to nie jest miejsce na intymne spotkania. Pragnę zauważyć, że całe miasto was widzi i musi podziwiać mimo swojej własnej woli. Jeszcze całkiem niedawno byliśmy światkami waszych wrzasków na klatce schodowej. Niemalże zatrzęsła się ziemia! A teraz … no cóż.
Niemniej jednak – mamy dla was radę … następnym razem wybierzcie inne miejsce na pocałunki.

A! I zapomniałabym … Aby narobić wam wstydu umieszczamy zdjęcia wykonane przez naszego cudownego fotografa. Następnym razem nie popełnicie takiego błędu Wink


Wydanie kwietniowe. Gallerymainorlandobloom

Xoxo
Plotkara.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wydanie kwietniowe. Empty
PisanieTemat: Re: Wydanie kwietniowe.   Wydanie kwietniowe. EmptyNie Kwi 04, 2010 11:07 pm

Eheeem !

Ja się pytam , ja mam pytanie, ja nie wiem XDD
Dlaczego JA nie zostałem opisany ?!

Moje życie towarzyskie jest przepełnione seksem , romansem i ciążami XD
a na dodatek wszystkie sosny w mieście mnie rzucają ; p

Dziękuję. Dobranoc.
Powrót do góry Go down
Kiritani Shuji

Kiritani Shuji


Male Liczba postów : 62
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 21/12/2009

Wydanie kwietniowe. Empty
PisanieTemat: Re: Wydanie kwietniowe.   Wydanie kwietniowe. EmptyWto Kwi 27, 2010 4:04 am

Poległem. XDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Wydanie kwietniowe. Empty
PisanieTemat: Re: Wydanie kwietniowe.   Wydanie kwietniowe. EmptyCzw Cze 10, 2010 8:53 pm

oficjalnie mogę powiedzieć, iż dopiero wróciłam nie jestem jakąs tam... C coś tam xd
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Sponsored content





Wydanie kwietniowe. Empty
PisanieTemat: Re: Wydanie kwietniowe.   Wydanie kwietniowe. Empty

Powrót do góry Go down
 
Wydanie kwietniowe.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Off-top :: Plotki-
Skocz do: