wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Posiadłość Alana Notta

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 20, 2009 4:39 am

Posiadłość Alana Notta 225550
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 20, 2009 4:54 am

Wszedłem do domu , rzucając klucze na stół. Zdjąłem kurtkę zostawiwszy ją tam , gdzie obecnie stałem. Wszedłem po schodach na górę zmierzając do łazienki , w celu skorzystania z prysznica. Odkręciłem kurek z gorącą wodą , rozebrałem się i wskoczyłem pod strumień ciepłej wody. Umyłem się , owinąłem ręcznikiem i stanąłem przed lustrem. Jak zwykle pachnąłem wanilią. Wyszedłem z łazienki i powędrowałem do szafy , z której wyciągnąłem krótkie spodenki. Ubrałem je i ruszyłem do gabinetu. Nie spodziewałem się niczyjej wizyty , więc nie przywiązywałem uwagi do ubioru. Wszedłem do ciemnego pomieszczenia i usiadłem za biurkiem , w dużym obrotowym fotelu. Zapaliłem lampkę i zacząłem grzebać w papierach. No i co z tego , że przyjechałem tu na wakacje ?! W końcu robiłem to , co kochałem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 20, 2009 7:17 pm

Robotę skończyłem dopiero o 15. Przetarłem dłonią oczy i wstałem od biurka. Poszedłem do łazienki , by wziąć szybki prysznic. Następnie umyłem zęby i takie tam. Gdy skończyłem z łazienki przeszedłem do sypialni , gdzie znajdowała się szafa. Wyjąłem z niej białą koszulę i czarne spodnie. Ubrałam się i zszedłem na dół , ubrałem na nogi trampki i wyszedłem z domu.

W drodze na Wybrzeże, gdzie byłem umówiony z Ignis , wszedłem do kwiaciarni i kupiłem białą różę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 20, 2009 8:15 pm

Wszedłem zrezygnowany do willi. Swoje kroki skierowałem do przestronnej kuchni. Z lodówki wyjąłem woreczek krwi , który w kilka chwil opróżniłem. Powoli wszedłem po schodach na piętro. Podreptałem do łazienki i wziąłem szybki prysznic. Następnie tak jak wczoraj , ubrałem tylko czarne spodenki. Zeskoczyłem z piętra do salonu i położyłem się na sofie , włączając telewizor.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:24 pm

* Ignis zajechała swoim czarnym kabrioletem Audi A4 na podjazd. Wysiadła- tak. To musiał być ten dom. Zamieszkany niedawno, ale czuć było wyraźnie zapach jego mieszkańca. Podeszła do drzwi frontowych i zapukała*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:28 pm

Zmarszczyłem brwi. Nie spodziewałem się dzisiaj nikogo. Wstałem z kanapy i podszedłem do drzwi. Zmierzwiłem ręką włosy i otworzyłem...
- Ignis ? - zdziwiłem się. - Coś się stało ? - spytałem zaniepokojony.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:37 pm

* Uśmiechnęłam się na widok Alana stojącego w drzwiach. Dyskretnie zmierzyła chłopaka wzrokiem. Był w samych spodenkach- na ten widok uśmiechnęła sie szerzej. Wyglądał genialnie*
- Hmmm... Nie, nic się nie stało. Chciałam wynagrodzić Ci moją nieobecność, więc postanowiłam Cię odwiedzić.- odpowiedziała ciepło- Mam nadzieję że nie przeszkadzam. -zapytała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:41 pm

- nie , no co ty ?! - uśmiechnąłem się szeroko - proszę wejdź. napijesz się czegoś ? - spytałem patrząc na Ignis.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:43 pm

*weszła za nim do środka*
- Właściwie, to coś przyniosłam.. na nowe mieszkanie. *wyciągnęła butelkę dobrego wina z kokardą umocowaną na szyjce butelki* Mam nadzieję że lubisz wino?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:46 pm

- to zależy z kim je piję - uśmiechnąłem się rozbrajająco. - przyniosę kieliszki - posłałem w stronę wampirzycy jeszcze jeden uśmiech i zniknąłem w kuchni. Chwilę potem wróciłem do salonu i podałem Ignis jeden z kieliszków.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:47 pm

*wzięła kieliszek i usiadłam na stojącej nieopodal kanapie*
- Za co pijemy?- zapytała uśmiechając się zalotnie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:51 pm

- za naszą znajomość ? - zaproponowałem siadając na przeciwko dziewczyny. Otworzyłem butelkę i jej zawartością napełniłem oba naczynia.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:55 pm

*uśmiechnęła się*
- Za naszą znajomość! *zaśmiała się delikatnie, wznieśli toast. Ignis wzięła łyka trunku. Popatrzyła w oczy Alanowi*
- Mam nadzieję że nie jesteś na mnie zły?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 9:59 pm

- prawdę mówiąc nie wiem za co miałbym być na ciebie zły - uśmiechnąłem się. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że jestem w samych spodenkach. Prawie zachłysnąłem się winem , które właśnie połykałem. - jaa.. ja.. przepraszam. Pójdę się przebrać - uśmiechnąłem się przepraszająco - zaraz wracam. - oznajmiłem , po czym wyszedłem z salonu, podążając w stronę sypialni.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:02 pm

* Ignis odprowadziła go wzrokiem*
hmmm. Genialnie wygląda i genialnie się rusza- *pomyślała. Uśmiechnęła sie w duchu do siebie. *
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:06 pm

Wszedłem do sypialni. Stanąłem przy szafie, z której wyjąłem , standardowo czarne rurki oraz trampki oraz białą bluzkę z długim rękawem. Przebrałem się w wybrane ciuchy , podwijając rękawy bluzki. Zszedłem z powrotem do dziewczyny. - już - uśmiechnąłem się. Zająłem swoje poprzednie miejsce i wziąłem do ręki kieliszek z czerwoną cieczą - to .. może opowiesz mi coś jeszcze o sobie ? - spytałem.


*zmień ava , na takiego bardziej wyraźnego ; P *
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:17 pm

*Zmierzyła chłopaka delikatnie- tak, w tym też wyglądał dobrze, Ocknęla sie z zadumy*
- a co byś chciał wiedzieć?

*ZARAZ ZMIENIĘ ^^*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:21 pm

Miałem ochotę powiedź , że "wszystko" , ale nie chciałem być wścibski - no nie wiem... jak lubisz spędzać czas itd. - uśmiechnąłem się - jak będziesz chciała , to później mogę opowiedzieć ci , czym dokładnie się zajmuję. - kolejny łyk wina - albo lepiej nie.. nie chciałbym cię zanudzić - zaśmiałem się dźwięcznie.


* : D *
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:36 pm

- Uwielbiam poznawać nowe miejsca. *wzięła kolejny łyk* Lubię także spacery. Z chęcią spędzam czas w kinie, teatrze... Jako dość ruchliwa osóbka uwielbiam też tańczyć *uśmiechnęła się* Przy Tobie sądzę że nie da się nudzić *zaśmiała się delikatnie* Opowiedz więc proszę o swej pracy *zachęciła ciepło.*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:40 pm

- Jesteś bardzo towarzyską wampirzycą - zaśmiałem się ukazując białe zęby - No dobrze, ale pamiętaj , że sama się o to prosiłaś - dopiłem trunek - Badam historię Elżbiety Batory , pewnie kiedyś o niej słyszałaś – uśmiechnąłem się - Elżbieta Batory urodziła się w 1560 roku. Pochodziła z jednego z najznakomitszych i najstarszych rodów Siedmiogrodu, była spokrewniona z wieloma znaczącymi osobistościami ówczesnych czasów. Hrabina Elżbieta nie należała do grzecznych dziewczynek. Dotychczas nie wiadomo, czy wszystkie plotki i historie o nieludzkich, wampirycznych praktykach Elżbiety Batory było efektem spisku Habsburgów, którym nie na rękę była silna władza hrabiego i hrabiny, czy też rzeczywiście w zamku miały miejsce jakieś makabryczne wydarzenia. Nie jest wykluczone, że Batory była mordercą-wampirem (seryjnym zabójcą na tle seksualnym) i cierpiała na jakieś schorzenia psychiczne, choć nie ma również żadnych niepodważalnych argumentów. Na Węgrzech i Słowacji uważa się ją za największą morderczynię w historii. (Ród Batorych należał do klanu Gutkeled, do którego należała większość szlachty węgierskiej. Członkowie tego klanu starali się łączyć swoich członków więzami krwi, co prowadziło do małej różnorodności genetycznej i powodowało różne rodzinne przypadłości takie jak epilepsja oraz rozmaite choroby psychiczne.)
Fascynacja hrabiny krwią ponoć zaczęła się całkiem przypadkowo: pewnego dnia służąca czesała księżną i niechcący pociągnęła ją za włosy; wściekła Elżbieta uderzyła służącą szczotką, z taką siłą, że krew prysnęła na twarz hrabiny. Wtedy Elżbieta zauważyła, zmianę w wyglądzie swojej cery. Od tego wydarzenia wierzyła ona, że krew młodych dziewcząt ma właściwości odmładzające. Przez kolejne 10 lat miała zapraszać na zamek młode dziewczęta, mordować je, a ich krew zbierać w beczkach, by móc później wykorzystać ją do kąpieli. Wymieniano takie tortury jak: głodzenie, przypalanie lokówką oraz rozrywanie ciała zębami. Piła i kąpała się we krwi. Według przekazów, pewnego dnia którejś z niedoszłych ofiar hrabiny udało się zbiec i opowiedzieć wszystko, co dzieje się na zamku. Król węgierski, Mathias, natychmiast zareagował na te niepokojące informacje i nakazał hrabiemu Cuyorgy Thurzo, kuzynowi hrabiny i palatynowi Węgier, dokonać najazdu na zamek. W posiadłości Batory znaleziono w salonie zwłoki kobiety pozbawione krwi, w innym pokoju leżała żywa jeszcze dziewczyna z podziurawionym ciałem. W lochach znajdowało się kilka młodych dziewcząt, niektóre miały już okaleczone ciała. Wokół zamku znaleziono około 50 zwłok. Elżbieta została aresztowana, a w 1611 roku rozpoczął się proces przeciwko niej. Po śmierci hrabiny, odnaleziono jej najbardziej osobisty przedmiot - talizman zawierający modlitwę. W modlitwie tej wymawiała prawdopodobnie imiona tych, na czyich sercach aktualnie jej zależało: "Pomóż mi o Isten, i ty także, wszechmocna chmuro. Strzeż mnie, Elżbietę i daj mi długie życie. O obłoku - jestem w niebezpieczeństwie. Ześlij mi dziewięćdziesiąt kotów, które są twoją domeną. Rozkaż im przybyć z ich wszystkich legowisk: z gór, z wody, z rzek, z rynsztoków i oceanów. Powiedz im, aby przybyły szybko i niech wyszarpią i rozedrą serce Megyery. I strzeż Elżbietę od wszystkiego, co złe." – zakończyłem swoją długą wypowiedź – przepraszam, wiedziałem , że Cię zanudzę – uśmiechnąłem się przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:49 pm

*Ignis słuchała uważnie, popijając wino. *
- hmm. Tak, słyszałam o niej. Wielu ludzi twierdzi że to wszystko to mógł być spisek przeciw hrabinie. Zbierasz jakieś dowody na temat swej teorii?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 10:55 pm

- tak - uśmiechnąłem się , widząc , że Ignis była zainteresowana - poczekaj tu chwilę - pobiegłem do gabinetu , gdzie trzymałem swoje papiery. Po kilku chwilach wróciłem do wampirzycy z kilkoma kartkami - gdy przez kilka miesięcy przebywałem na Węgrzech, zebrałem dowody na to , że to nie był spisek. - podałem jej kartki na , których wydrukowałem obrazy przedstawiające : hrabinę podczas kąpieli w wannie pełnej krwi, kilka zabitych niewiast itp. Na ostatniej kartce były fragmenty z dziennika Elżbiety, w których opisywała swe krwawe mordy.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 11:02 pm

- Hmm.. Nie próżnujesz. *Przeglądała papiery które pokazał jej Alan. Spojrzała na srebrny zegarek na ręce*
-Oh! Musisz mi wybaczyć... Czas niestety na mnie, praca wzywa *powiedziała smutno*
- Dziękuję za gościnę *szepnęła posyłając mu promienny uśmiech, a następnie wstała z sofy. Poprawiła ubranie*
- Mam nadzieję że to nie ostatnie nasze spotkanie. Jeszcze nie dokończyliśmy rozmowy. Teraz Twoja kolej na odwiedziny *uśmiechnęła się i odgarnęła włosy na lewą stronę*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 11:05 pm

Na wiadomość dziewczyny trochę posmutniałem - tak jasne. na pewno odwiedzę cię w najbliższym czasie i.. dzięki za wino - wskazałem brodą prawie do połowy opróżnioną butelkę.


Ostatnio zmieniony przez Alan Nott dnia Pon Gru 21, 2009 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyPon Gru 21, 2009 11:08 pm

*Ignis ruszyła w stronę drzwi. Stojąc przy swoim samochodzie odwróciła się do stojącego w drzwiach Alana i posłała mu pożegnalnego buziaka*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyWto Gru 22, 2009 4:07 pm

Ubrałem czarną skórę i zszedłem do garażu. Wsiadłem do czarnego Maybacha Exelero i odjechałem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:02 pm

Kiedy jechaliśmy przez Moon Street rozglądałam się po okolicy. Nie spacerowałam tu ostatnio, dlatego nie wiedziałam nowo wybudowanych domów i willi. Jedyne co zauważyłam to to, że każda nie była w moim stylu. Wszystkie były wielkie, urządzone z przepychem, nowoczesne. Nie podobało mi się to ani trochę, ale to był tylko mój gust, a o gustach podobno się nie rozmawia. Przyklejona do szyby czekałam aż Alan w końcu zaparkuje przed swoim domem. Od tej jazdy robiło mi się już niedobrze, ale to jak zwykle przez dość dużą ilość wypitego alkoholu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:08 pm

Wjechałem do garażu. -no to wysiadka - pomogłem wysiąść wampirzycy z samochodu i po schodach weszliśmy na piętro - chcesz coś zjeść , napić się, skorzystać z łazienki ?-spytałem zdejmując skórę i wieszając ją na wieszaku.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:13 pm

Przeczesałam palcami włosy.- Może wody.- Poprosiłam, rozglądając się. Tak, to na pewno był ten typowy dom nie w moim stylu, ale jakimś cudem powstrzymałam się od powiedzenia tego na głos. Zdjęłam czarny płaszcz i powiesiłam go na wieszaku obok.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:20 pm

Poszedłem do kuchni. Z lodówki wyjąłem butelkę wody. - Proszę - podałem wampirzycy butelkę - rozgość się -wskazałam na kanapę. Sam usiadłem na fotelu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:24 pm

Dzięki.- Uśmiechnęłam się do niego. Po chwili usiadłam na kanapie.- Piękny dom. Mieszkasz tu sam?- Chciałam zapytać o rodzinę, ale może nie wypadało tak od razu wprost wypytywać o krewnych. Obserwowałam jego twarz, upijając trochę wody.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:27 pm

-ee. no tak. Jak widać -uśmiechnąłem się i rozłożyłem na kanapie. Przeciągnąłem się - ostatnio poznałem fajną dziewczynę , ale najwyraźniej nic z tego nie wyszło. Nie odzywa się. Jednym słowem : olała mnie - uśmiechnąłem się. Sam nie wiem dlaczego jej to mówiłem. W jakimś stopniu budziła zaufanie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:30 pm

"Oparłam się o oparcie".- No wiesz, może udaje niedostępną czy coś. Czeka aż ty coś zrobisz.- Odparłam, pilnując się żeby nie palnąć jakiejś głupoty.- W końcu jesteś dość przystojny i inteligentny, zapewne wiele lasek na ciebie leci.- Stwierdziłam, marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:35 pm

-no właśnie chodzi o to , że nie bardzo .. -westchnąłem - wątpię, że udaję niedostępną. Ja już wielokrotnie wykonywałem "ten pierwszy krok". Może po prostu to nie jest dziewczyna dla mnie- uśmiechnąłem się lekko -a jak jest u ciebie ? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:39 pm

Może. Chociaż z drugiej strony głupio byłoby się poddać, a później okazałoby się że to jest jednak ta jedyna wymarzona.- Wzruszyłam ramionami.- Eeeee... u mnie? Nie ciekawie.- Odparłam, właściwie nic konkretnego nie mówiąc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:43 pm

-nie wiem , może tak. Poczekam aż się odezwie i z nią porozmawiam. - zmierzwiłem włosy ręką - ale masz faceta ?-spytałem. Dziwne byłoby , żeby ktoś o takiej urodzie nie miał partnera .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:48 pm

No i dobrze zrobisz. Może się wam jeszcze ułoży i kiedyś będziecie szczęśliwą parą.- Uśmiechnęłam się.- Nie mam. I już w to się nie bawię.- Przyznałam szczerze, upijając kolejny łyk wody. Skończyłam z miłością raz na zawsze. Po co mi to? Dla kilku cudownych chwil? A potem i tak zostaje cierpienie. Nie, miałam tego serdecznie dość.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:54 pm

-ja chyba też przestanę. - pokiwałem głową zgadzając się z nią -kim były te dziewczyny , z którymi siedziałaś przy stoliku na imprezie ? -spytałem zmieniając temat.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 6:57 pm

Uśmiechnęłam się. Pomyślałam chwilę, czy ktoś jeszcze z nami siedział.- Ane i Ełi. Moje przyjaciółki. A co, jesteś którąś zainteresowany?- Zaśmiałam się, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 7:04 pm

*tak, Ełi ; p nie ma to jak rozdwojenie jaźni XD*

-nie , tylko tak się pytam -uśmiechnąłem się rozbrajająco -no dobra , chcesz coś robić ? -spytałem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 7:07 pm

xDDD
Zaśmiałam się, widząc jego uśmiech.- W sumie to nie wiem, ty coś wymyśl.- Odparłam, czekając aż on coś wymyśli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 7:12 pm

-hmm. film ? gra w karty na rozbieranego XD ? karaoke ? XDD -zaproponowałem uśmiechając się promiennie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 7:17 pm

Wyszczerzyłam się.- Kusząca propozycja, ale chyba nie skorzystam.- Miałam na myśli grę w karty xD. O karaoke nawet nie mówiłam, bo mój głos był tak cudowny że mogłabym porozwalać mu wszystkie szyby.- No to może film.- Powiedziałam entuzjastycznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 7:19 pm

-a ja chciałem sobie pograć w karty -udałem zawiedzionego -no dobra , może być film. To na co masz ochotę ? komedia, dramat, horror, thriller ? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta EmptyNie Gru 27, 2009 7:22 pm

Może być jakiś horror. A na co ty masz ochotę?- Zapytałam. Właściwie było mi to zupełnie obojętne, co obejrzymy, dlatego zostawiłam mu wolną rękę jeśli chodzi o wybór filmu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posiadłość Alana Notta Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Alana Notta   Posiadłość Alana Notta Empty

Powrót do góry Go down
 
Posiadłość Alana Notta
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Posiadłość Miley Hall

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Moon street-
Skocz do: