wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fontanna Eufrazji i Alexa Armand

Go down 
+23
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Curaia Torres
Renesmee Cullen
Emily LaPusch
Jasmin Armand
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Krwawa Merry
Angel Hoax
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Kate Thompson
Alex Armand
Scarlett Frost
Quarelle Adams
Alice Evans
Lysette Dufours
Allice LaCarrot
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ane deRose
27 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:28 am

Przełożył papierosa do drugiej ręki i wyciągnął prawą do dziewczyny.
-Angel.- uśmiechnął się zawadiacko, po czym zaciągnął się- A może i się martwiłem, skąd wiesz....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:34 am

Przechyliłam lekko głowę wpatrując się w Angel'a -nie znałeś mnie.. nawet nie wiedziałeś czy nie jestem jakąś psychopatyczną wampirzycą która zabija inne wampiry dla zabawy. -delikatnie się uśmiechnęłam -więc jak możesz martwić się o kogoś , na kim w ogóle ci nie zależy? -zwróciłam wzrok z powrotem na wodę.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:41 am

Zmarszczył brwi i zgasił znowuż papierosa. Jakiś nerwowy się stał. Chyba obecność blondynki go zaczynała irytować.
- Każdy wampir jest mi bliski jak rodzina... nawet taki psychopata...- uśmiechnął się delikatnie, po czym roześmiał.
- Przynajmniej się o ciebie ktoś zatroszczył raz, tu masz plusy...- dodał pospiesznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:48 am

-no może i masz rację -uśmiechnęłam się
-sprostuję jednak, że nie jestem psychopatą -zaśmiałam się dźwięcznie -więc nie musisz się obawiać -dodałam odgarnęłam grzywkę, która opadała mi na oczy. -hmm.. dziękuję , że się o mnie martwiłeś - uśmiechnęłam się - jak długo tu mieszkasz? -spytałam zmieniając temat.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:50 am

Wystarczająco żeby przeżyć wszystko, co tylko człowiek może...- przejechał palcami po powierzchni wody, spoglądając spod byka na wampirzycę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:55 am

Już otworzyłam usta , żeby coś powiedzieć, ale w ostatniej chwili stwierdziłam , że lepiej będzie jak się zamknę. Miałam wrażenie , że z jakiegoś powodu wkurzam tego wampira. Uśmiechnęłam się delikatnie i spojrzałam w inną stronę.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 1:58 am

Ty masz wrażenie że mnie wkurzasz, ja mam wrażenie względem ciebie...- odpowiedział delikatnie muskając wodę palcami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:01 am

-skąd wiesz co ja...-zaczęłam, ale urwałam -no tak.. następny "super wampir" -mruknęłam spoglądając na wodę, która pod wpływem mężczyzny lekko wzburzyła się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:08 am

Zachichotał pod nosem.
Ale spokojnie, ja tylko mam wrażenie...- dodał cicho i dalej bawił się wodą, niby przez przypadek chlapiąc jej dłoń. Och, co za nieudacznik z tego wampira. xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:11 am

-Lepiej , żebyś umiał pływać, bo cię zaraz tam wrzucę, jezeli nie przestaniesz moczyć mojej dłoni -powiedziałam prowokacyjnie. Uśmiechnęłam się lekko -więc nie masz tych extrabombowych umiejętności typu: czytanie w myślach, telekineza, wyczuwanie emocji itd. itp. ? -spytałam unosząc wysoko lewą brew.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:15 am

Zamyślił się. Czy ona tylko taką głupią z siebie robi czy jest na serio?!Spojrzał na jakiś kamyk za nią i za pomocą telekinezy uderzył ją w czubek głowy delikatnie. Mały kamień, cicho. Zarechotał głośno.- Przepraszam, to był demonstracja.- uśmiechnął się i usiadł tuż obok niej. Spojrzał za głowę szybko- No, zdrowa jak ryba.- wyszczerzył się.- Czytać w myślach także potrafię....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:25 am

-jesteś bezczelny -prychnęłam mrużąc oczy. -masz szczęście , że ten kamień nie zrobił mi krzywdy. Gdyby jednak tak się stało to przysięgam... -zbliżyłam twarz do twarzy wampira -... cierpiałbyś .... -dokończyłam wracając do poprzedniej pozycji.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:30 am

Zmarszczył czoło i spojrzał na nią jak na idiotkę.
Bezczelny? No co ty... Moje imię mówi samo za siebie...- zaśmiał się, po czym odchrząknął szybko.- Z rodziną czy sama w mieście?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:35 am

-sama -mruknęłam. -a ty? pewnie masz pełno panienek , które lecą na ten idiotyczny zawadiacki uśmieszek i ten nonszalancko wypuszczany dym papierosowy z ust -zakpiłam nie patrząc na Angela.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:37 am

Prychnął pod nosem. - Żeby tak było, to bym już dawno gdzieś bawił się na mieście.. ale ja po pierwsze. Nie lubię tłumów. Po drugie od pewnego czasu nienawidzę towarzystwa śmiertelnych kobiet, a po trzecie... po drugie i po pierwsze.- uśmiechnął się normalnie, bo chyba ta wampirzyca i tak na flirt nie ma ochoty. xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:39 am

-no masz racje.. nic tylko zamknąć się w trumnie i zapaść w sen zimowy xD -również prychnęłam odwracając głowę. A skąd ty możesz wiedzieć na co ja mam ochotę? xDD
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:41 am

// Nie wiem. Czytam w myślach. xD łaaa!

Spojrzał na nią.
No proszę cię!
Zrobił minę niewiniątka
Mnie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:43 am

-no wiesz.. mnie raczej nie. -uśmiechnęłam się lekko. -ile ty w ogóle masz lat? -spytałam.

*i jeszcze w myślach czytasz ?! o kuźwa.. xD*
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:45 am

Uniósł brwi. Czyżby panienka McKay liczyła sobie więcej wiosen? Chyba tak...
- Chyba mniej niż ty..- przyznał się z powagą i zrobił kwaśną minę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:46 am

-a po czym to wywnioskowałeś? -spytałam unosząc wysoko brwi.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:48 am

Kontrola i to jak się zachowujesz wobec przechodzących obok nas przechodniów. No było ich dwóch i to pijanych, ale zachowałaś się znakomicie.- mruknął pod nosem. O nim tego nie było można powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:51 am

-to nie kwestia wieku , tylko kultury - poprawiłam -i proszę cię ?! jaka kontrola ?! -prychnęłam spoglądając na Angela.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:54 am

Weźmy na wstrzymanie ten temat, mam dopiero za sobą trzy lata jako wampir, nie jestem dosyć... taki fajny.- prychnął od nosem i zaczął się bawić kamykami na ziemi telekinezą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:56 am

-ohh... jesteś fajny -położyłam dłoń na ramieniu wampira i zachichotałam. -zawsze się zastanawiałam czy tylko ja nie mam żadnych zdolności - zamyśliłam się patrząc jak Angel bawi się kamykiem.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 2:58 am

A nie masz?! - spojrzał na nią i strzepnął sobie jednym ruchem pleców jej rękę. Jakoś tak mu się dziwnie zrobiło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:00 am

-ummm.. przepraszam - spuściłam wzrok i oddaliłam się od wampira. -wyobraź sobie , że nie mam -powiedziałam nie patrząc na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:05 am

Pokręcił głową.
Nie to ja przepraszam...
Uśmiechnął się delikatnie, unosząc w końcu! w końcu! zalotnie brwi do góry.
Po prostu jakoś dziwnie się poczułem...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:07 am

-właśnie odkryłam swoją super moc... odstraszanie wampirów płci przeciwnej całkiem nieźle mi wychodzi - zaśmiałam się patrząc na taflę wody, która zadrgała.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:11 am

Spojrzał na nią z szatańskim uśmiechem, po czym skierował wzrok na wodę i zatoczył palcem parę kółek.
Odstraszasz?
Drugą ręką przejechał końcami palców sobie po wargach zadziornie.
Raczej onieśmielasz...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:17 am

Spojrzałam z rozdziawionymi ustami na wampira , po czym wybuchnęłam śmiechem. Efekt tego był taki, że straciłam równowagę i wpadłam do fontanny.
-jak tak robisz to...wyglądasz...sexi -powiedziałam wypluwając wodę i odklejając mokre włosy z twarzy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:20 am

Zaśmiał się. Sam wiedział jak wygląda. Idiotycznie.
Głupek ze mnie.
Podał jej dłoń, aby mogła wyjść z fontanny. No chyba nie zamierza tam spędzić całej wieczności.
Przepraszam, to znowu była demonstracja. Ja wcale nie jestem seksowny ani przystojny ani takie tam inne duperele.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:22 am

-nie wiem kto ci to wmówił, ale kłamał -chwyciłam dłoń wampira i wyszłam z fontanny. -teraz to ja wyglądam idiotycznie -zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:25 am

A jednak wyglądałem idiotycznie!
Odpalił papierosa znowu i ostro się zaciągnął, puszczając dym przed siebie.
Idż do domu i się wysusz..
Zaproponował jej i zmarszczył brwi, wstając.
Odprowadzę cię, spokojnie
Wyszczerzył się na koniec.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:27 am

-nie musisz-uśmiechnęłam się -nie będę ci utrudniać i tak już ciężkiego życia
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:28 am

Nie to nie.
Mruknął pod nosem i usiadł z powrotem.
Łaski nie robisz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:33 am

Lekko się uśmiechnęłam, odwróciłam się na pięcie i poszłam alejkami w głąb parku.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:36 am

Nie no czy wszystkie baby muszą być takie jakieś w pewnych momentach żałosne. Zawsze faceci muszą zaczynać. XD !
Stój!
Dotarł do niej w kilka sekund i chwycił delikatnie za ramię.
Chyba nie pójdziesz bez pożegnania? poza tym na serio wzięłaś sobie mój tekst do serca?
Zachichotał, uśmiechając się szatańsko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:40 am

// co to znaczy uśmiechać się szatańsko ? -----> Twisted Evil ?? xDDDD

-a przepraszam bardzo.. w jaki sposób ja mam się z tobą pożegnać? -uśmiechnęłam się-a zresztą jeżeli chcesz to zapraszam cię na... kieliszek krwi do mnie do domu. -powiedziałam idąc dalej -oczywiście bez zobowiązań.- dodałam pośpiesznie.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyPią Lip 31, 2009 3:42 am

Oczywiście.
Mruknął pod nosem i uniósł brwi do góry.
Prowadź...
Uśmiechnął się szeroko i podreptał za nią.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 EmptyWto Kwi 27, 2010 10:36 pm

Po walce poszła do domu, gdzie opatrzyła swoje rany. Co jak co, ale nie były zbyt poważne, przynajmniej tak utrzymywała, więc postanowiła nie siedzieć w domu, za długo to robiła, pierwszy raz od pewnego czasu miała ochotę wyjść, choć na chwilkę. Padło oczywiście na central park, a jakże. Zawsze cudowny, zawsze piękny, zawsze magiczny, na wiosnę dodatkowo wszystko zaczynało kwitnąć. Spacerowała alejką, zmierzała w stronę swojej ulubionej fontanny. Usiadła na jej brzegu i zaczęła się rozglądać, była głodna, musiała znaleźć sobie jakąś ofiarę, zanim pragnienie krwi będzie widoczne w jej oczach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Eufrazji i Alexa Armand   Fontanna Eufrazji i Alexa Armand - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Eufrazji i Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Domek Alexa Armand
» Czwarte piętro-mieszkanko Eufrazji
» Jasmin Armand
» Alex Armand
» Willa Jasmin Armand

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: