wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Mirabelle Dulaine

Go down 
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptyWto Mar 17, 2009 8:28 pm

krótko opisz
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptyWto Mar 17, 2009 10:22 pm

Do dom wchodzi się po trzech schodach, dookoła budynku rosną średniej wielkości czerwone róże. Drzwi są dębowe, a na ich łuku wygrawerowane są słowa:

" I to zwątpienie, co szepcze do ucha:
Że jednym tylko lekarstwem na męki
Jest dobrowolne samobójstwo ducha. "

Wchodząc, na prawo jest kuchnia, potem przejście do salonu w kolorze brązowym z dużą sofą i dwoma fotelami. Przy ścianie stoją trzy ogromne regały na książki. Wszystkie oczywiście o Egipcie. Dalej korytarz prowadzi nas do jej sypialni, tam króluje intensywny błękit i zachłanna biel. Obok wielkiego łóżka z baldachimem stoi stoliczek nocny, na którym znowuż stoją zawsze świeże róże z ogrodu. Na przeciwko jest łazienka- toaleta, wielkie lustro, masa kosmetyków, prysznic z hydromasażem. Podłoga wyłożona jest kafelkami, natomiast w innych pomieszczeniach wypełniona po same brzegi
pięknymi, w kolorze złota dywanami. W każdym pokoju znajdują się kopie obrazów z muzeum w Luwrze i Wielkiej Brytanii. Z tyłu domu jest taras, huśtawka ogrodowa, różnorodne rośliny, ogromne wazony, wyzłacane egipską symboliką.
Jednym słowem: Egipt przeniesiony do NJ.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 5:37 pm

Weszła do domu po udanym i obfitym polowaniu. Poszła pod prysznic, następnie założyła czyste ubranie. Wzięła nowo-zakupioną książkę o starożytnych władcach Egiptu i zaczęła czytać. Przypomniała sobie o butelce krwii w lodówce. Otwarła ją i nalała do kieliszka na wino. Postawiła na stoliku obok sofy i pogrążyła się w dalszym czytaniu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 5:41 pm

Przechadzając się po okolicy, zaszła na East Village. Zobaczyła nowy dom i postanowiła odwiedzić nowego przybysza.
Zadzwoniła na dzwonek, potem rozglądając się dookoła. Jej uwagę przyciągały napisy na drzwiach. Bardzo pięknie wygrawerowane.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 5:44 pm

Pobiegła do drzwi i z radością je otworzyła. Ujrzała średniej wielkości dziewczynkę, nie wampira jak się spodziewała.
- Nie lubię ciasteczek, jesli je sprzedajesz. Nie kupię żadnych.- oznajmiła twardo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 5:51 pm

Zdziwiła się i zmarszczyła czoło.
- Nie mam żadnych ciasteczek. Przechadzałam się i zobaczyłam twój dom... Jest bardzo ładny. Chciałam sprawdzić, kto się tu wprowadził. Zwykła ciekawość dziecka-wampira.- uśmiechnęła się i podała jej rękę.- Jestem Renesmee Cullen.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 5:55 pm

Wzdrygnęła się i oparła o próg drzwii.
- Dziecko-wampir? Niemożliwe. Pokaz mi jakiś dowód. - zaproponowała śmiało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 6:05 pm

- Co?! Jest Pani bardzo niegrzeczna. Jak może w ogóle tak mówić?! Jestem pół wampirem, pół człowiekiem. Do widzenia!- stwierdziła i pobiegła w wampirzym stylu na ulicę. Nie zauważyła nadjeżdżającego samochodu i uderzyła w niego z ogromną siłą. Potem zemdlała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Mar 28, 2009 6:12 pm

Machnęła ręką i już miała wchodzić do domu, gdy usłyszała pisk samochodu i krzyk dziewczynki, którą spotkała przed chwilą.
- Renesmee! - ryknęła z przerażenia i troski. Podiegła do wampirzycy i uniosła ją na rękach,poczym szybko pobiegła z nią do szpitala.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine EmptySob Kwi 04, 2009 9:41 pm

Wzięła grubą książkę z regału i usiadła na sofie w salonie. Zaczęła spokojnie i w ciszy czytać o swoim ulubionym Egipcie.
Jednak po godzinie, zaczynało to ją irytować i ubrała płaszcz, po czym wyszła z domu, kierując się do Central parku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Mirabelle Dulaine Empty
PisanieTemat: Re: Dom Mirabelle Dulaine   Dom Mirabelle Dulaine Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Mirabelle Dulaine
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: