wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Bridget Hubbard

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Dom Bridget Hubbard Empty
PisanieTemat: Dom Bridget Hubbard   Dom Bridget Hubbard EmptyCzw Lut 12, 2009 8:47 pm

Jednopiętrowy, przytulny domek. Urządzony we wszystkich kolorach tęczy.
Sypialnie w odcieniach czerwieni, salon na różowo, kuchnia ubrana w aluminium, łazienka na niebiesko, garderoba i jadalnia urządzone sosnowo.


Ostatnio zmieniony przez Bridget Hubbard dnia Pon Mar 23, 2009 6:11 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Bridget Hubbard Empty
PisanieTemat: Re: Dom Bridget Hubbard   Dom Bridget Hubbard EmptyCzw Lut 12, 2009 9:17 pm

Projekt domu byl prosty:
Wiatrolap ----> piwnica
Wiatrolap ----> garderoba
Wiatrolap ----> salon ----> jadalnia ----> kuchnia
Waitrolap ----> salon ----> gabinet
Wiatrolap ----> salon ----> lazienka
Na gore:
Wiatrolap ----> salon ----> schody ----> hall ----> sypialnia goscinna ----> lazienka goscinna
Wiatrolap ----> salon ----> schody ----> hall ----> lazienka goscinna
Wiatrolap ----> salon ----> schody ----> hall ----> moja sypialnia ----> moja lazienka
Wiatrolap ----> salon ----> schody ----> hall ----> moja sypialnia ----> moja garderoba

Wyzej przedstawione sa najprostsze polaczenia komunikacyjne w moim domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Bridget Hubbard Empty
PisanieTemat: Re: Dom Bridget Hubbard   Dom Bridget Hubbard EmptyWto Mar 24, 2009 1:27 am

Przyczłapała z baru w średnim nastroju. Żałowała, że Nick musiał tak szybko iść.
Rozłóżył się na wściekle różowej kanapie i włączyła telewizor.
Za oknem zaczynał padać lekki deszczyk.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Bridget Hubbard Empty
PisanieTemat: Re: Dom Bridget Hubbard   Dom Bridget Hubbard EmptyWto Mar 24, 2009 10:50 pm

Podeszła do okna. Nie miała już ochoty siedzieć w domu. Stwierdziwszy, że pogoda sprzyja jej planom, zarzuciła kurtkę i wybiegła do baru. A może znów kogoś spotka.....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Bridget Hubbard Empty
PisanieTemat: Re: Dom Bridget Hubbard   Dom Bridget Hubbard Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Bridget Hubbard
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: