wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polowania... Każdy musi coś jeść...

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Lut 03, 2009 8:09 pm

Jak w temacie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Lut 08, 2009 3:02 pm

Cornelia biegla pomiedzy drzewami, nie myslac o niczym... przez dlugie lata byla czlonkiem sfory, nauczylo ja to wielu rzeczy, ale najwazniejsza z nich bylo czyszczenie umyslu. Jako jedyna dziwczyna w sforze, miala wiele sekretow i to wlasnie one sklonily ja do "zamykania mysli wewnatrz wlasnej glowy". Te umiejetnosc rozwinela do perfekcji.
Biegla wiec wsrod drzew czujac na sobie lekki powiew wiatru, slyszac wokol siebie szelest lisci oraz spiew ptakow. Jako wilk czula sie o wiele swobodniej niz jako czlowiek.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 1:53 am

Wbiegłam w najciemniejszą cześć parku. Rozejrzałam się zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły, nagle pojawił się za mną on.. Odwróciłam się i od razu dostałam w twarz:
-Witaj Camille-chłopak pochylił się , żeby mnie pocałować.
-czego chcesz ?! -krzyknęłam i odepchnęłam od siebie Davida.
-Czego chcę ? Twojej zguby kotku.. -uśmiechnął się ironicznie. -nie ładnie uciekać od sfory.. Sfora jest jak rodzina.. a przecież Camille twoja familia rodzona już dawno odeszła.. -wybuchnął śmiechem.
-jak śmiesz skurwielu ! -warknęłam i rzuciłam się na niego. W kilka sekund oboje przemieniliśmy się w wilki.

*Zabiję ciebie i tego twojego chłoptasia.. Kochanie , przecież to mnie zawsze kochałaś ! MNIE ! *- David uderzył mnie łapą w pysk.
*Nie rób mu nic... zabij mnie ! Jego zostaw w spokoju ! *-powiedziałam błagalnym tonem. Wiedziałam , że nikt dotychczas nie wygrał walki z Davidem i zdawałam sobie sprawę , że Sastre też tego nie dokona
*masz rację .. tylko ciebie zawsze kochałam *-skłamałam i spuściłam wzrok.
Chłopak przyjął z powrotem ludzką postać , mnie również kazał to zrobić. Dał mi swój długi płaszcz , żebym okryła się nim.
-Masz ! -rzucił mi w twarz telefon komórkowy -zadzwoń do niego i powiedz mu to co ci powiem suko !-znowu dostałam w twarz. Otworzyłam posłusznie klapkę telefonu i wystukałam numer Sastre.
-Sastre, spotkałam miłość mojego życia. Tylko jego...kocham. Nie szukaj mnie. Nigdy nic nas nie łączyło... -rozłączyłam się.
David pogłaskał mnie po włosach.
-grzeczna dziewczynka-uśmiechnął się szeroko. Zdjął ze mnie płaszcz i zaczął obmacywać. Musiałam to znieść. Za bardzo kochałam Sastre. Nie chciałam , żeby coś mu się stało.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 2:03 am

Zobaczyłem jego i ja,łzy mi pociekły:
* Skoro go kochasz* pomyślałem i uciekłem wyjąc przeraźliwie, tak że oni zatkali sobie uszy.... biegłem biegłem biegłem.....


Ostatnio zmieniony przez Sastre Azura dnia Wto Mar 17, 2009 2:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 2:11 am

*Sastre ... wybacz...za bardzo cię kocham.. *-na moich policzkach pojawiły się łzy. David wrzucił mnie do samochodu i jeszcze raz dał mi po twarzy. Nie sprawiało mi to już bólu. Bardziej bolało mnie to co kiedyś umarło, ale Sastre na powrót to ożywił-serce, które znów stało się zimne i twarde.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 2:16 am

zawróciłem, zacząłem myśleć racjonalnie:
* Ona mnie kochałą, te wszystkie słowa, to nie były jakieś tam gadania tylk miłość. nie dam jej odejść coś by nie wiem co*
Furia mnie ogarnełą, teraz zawyłem z gniewu, pobiegłem w tam to miejsce gdzie przed chwilą stali on i Camille, łzy mi już nie płyneły.Nie było ich rozglądnąłem się, zobaczyłem że on uderzył w twarz Camille, w 4 susach byłem koło niego , warkłem na niego i rzuciłem o najbliższe drzewo.
* ładna mi miłość* pomyślałem iromicznie i warczałem gotowy do ataku, w oczach płonełą nienawiść.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 2:22 am

David wpadł w ogromną furię. Zamienił się w wilka.
(No cóż , prawdę mówiąc nie wyglądał już tak groźnie jak szybciej.)
Szybko podbiegł w stronę Sastre i mocno ugryzł go w łapę.
*Sastre...proszę..*-modliłam się w duchu , żeby nic mu się nie stało .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 2:26 am

Warkłem wściekły, oderwałem go od swojej łapy i zmiarżdzyłem mu szczęke, oraz jedną złap
*To za Camille* pomyślałem wsciekły i ugryzłem go w bark blisko tętnicy, żeby zobaczył że nie żartuje, potem wbiłem go w ziemię.Jeszcze nigdy nie zrobiłem żadnemu Wilkołakowi krzywdy, Aż do dzisiaj to tej chwili, pragnąłem żeby cierpiał ze mną.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 11:15 pm

David wiedząc , że nie ma żadnych szans wyrzucił mnie z samochodu i z piskiem opon odjechał. Podniosłam się z ziemi i popatrzyłam tępo na "Sastre" .
-przepraszam-jęknęłam łamiącym się głosem.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyWto Mar 17, 2009 11:29 pm

klęknąłem przy niej podniosłem ją:
* Nic nie szkodzi, to ja przepraszam idota ze mnie ze uwierzyłem ci* - patrzyłem jej w oczy z troska,
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyCzw Mar 19, 2009 11:26 pm

Wywęszyłam jego trop. Cały czas przed oczami widziałam szramę Erica. Ukryłam się w krzakach. Zauważyłam jego i Camille. Widziałam, że dalej jest w postaci tej bestii. Westchnęłam, ale byłam szczęśliwa- oboje byli cali i zdrowi. Uśmiechnęłam się i po cichu wróciłam do domu.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Mar 22, 2009 1:59 am

-Kocham cię
wyznałam szczerze i wtuliłam się w niego z całych sił .Byłam bezpieczna i szczęśliwa.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Mar 22, 2009 2:16 am

Po tych słowach, zacząłem zmieniać sie w człowieka na powrót_ Camille dlaczego mi nie powiedziałaś o tym??- spytałem czule ją obejmując- ten drań powinien był tutaj zginąć.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Mar 22, 2009 2:36 am

-nie sądziłam , że to aż tak ważne -położyłam głowę na jego ramieniu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Mar 22, 2009 2:55 am

Camille ktoś chce ciebie porwać, cbije cię, maca i....- uwałem- to jest ważne- powiedizałem dobitnie.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Mar 22, 2009 2:59 am

-zdążyłam się przyzwyczaić przez te 237 lat.. -wspomnienia wróciły, a po moim policzku spłynęła łza. Szybko ją starłam
-no,ale to nie ważne. Ważne jest to, że jestes teraz ze mną -spróbowałam to powiedzieć nieco weselej.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptyNie Mar 22, 2009 3:19 am

Przepraszam że zwoatpiłem w twoja miłość a teraz chodź do domu Kate musi sie w coś ubrać- powiedizałem zatroskany.
Powrót do góry Go down
Lucian Vauqer

Lucian Vauqer


Liczba postów : 3
Registration date : 23/04/2010

Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... EmptySob Kwi 24, 2010 4:03 pm

NY było poćwiartowane, wilkołaki rozdzielone. W ogóle nie trzymały się razem. Nic dziwnego, że nie były groźnym wrogiem dla wampirów. Nie wzbudzały w nich szacunku czy choćby postrachu. Były wszak silniejsze od wampirów, po przemianie. Ale nie potrafiły walczyć. Brakowało im przywódcy. Brakowało jego. Znowu musiał robić wszystko sam... Sytuacja sprzed lat nie mogła się powtórzyć. Wilkołaki muszą się zjednoczyć.
Zrzucił z siebie czarny płaszcz i wygiął twarz do nieba, przemieniając się.
Przykucnął pośrodku czarnego chodnika, czekając na grupkę zbliżających się w jego stronę pijanych mężczyzn... Jego błękitne oczy błysnęły złowrogo w słabym świetle pobliskiej latarni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty
PisanieTemat: Re: Polowania... Każdy musi coś jeść...   Polowania... Każdy musi coś jeść... Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowania... Każdy musi coś jeść...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Park-
Skocz do: