wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 New York Public Library

Go down 
+6
Ane deRose
Allice LaCarrot
Izkier McLoogan
Cressida Tussaud
Alice Evans
Scarlett Frost
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: New York Public Library   New York Public Library EmptyPią Sty 30, 2009 9:31 pm

Czyli największa, najwspanialsza, najcudowniejsza biblioteka miasta. Dla fanatyków książki. Mnóstwo półek ze starego drewna, dużo stolików z lampkami-idealne do przesiedzenia całego dnia z ksiązką przed nosem
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Sty 31, 2009 3:30 pm

Alice weszła do biblioteki. "supeeeer" pomyślała. Podeszła do bibliotekarki, aby pomogła jej znaleźć książkę. Potem usiadła przy stoliku, i zaczęła czytać.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Sty 31, 2009 5:58 pm

Miała już dość siedzenia nad książką. Doskwierał jej głód. Wstała i poszła w stronę wyjścia. Miała zamiar przespacerować się po parku.
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyNie Lut 01, 2009 10:00 pm

Kochała książki, była to jej pasja, zaraz przed fotografią. Wchodząc do biblioteki oniemiała, taki zbiór książek widziała tylko jeden raz. Jej własny zbiór był niewiele mniejszy, ale jednak. Nie zwracała uwagi na bibliotekarkę, sama zaczęła szperać pomiędzy regałami. Po pewnym czasie wzięła pod pachę dwie książki, Nietzschego oraz Kody Ayi... Do drugiego autora miała sentyment, w końcu całe życie spędziła w Japonii. Zaczęła zagłębiać się w lekturach.
Powrót do góry Go down
Izkier McLoogan

Izkier McLoogan


Liczba postów : 48
Registration date : 01/02/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyNie Lut 01, 2009 10:37 pm

Drzwi biblioteki otwarły się z wielkim hukiem, nagle zrobiło się zimniej... bardziej mroczno, nagły powiew wiatru zrzucił kilka książek z regałów. Stała w nich wysoka postać, ciemność skrywała jej osobę. Zrobiwszy kilka kroków naprzód, stanąwszy w świetle lampy... Był to mężczyzna, cały skąpany we krwi, odziany w strzępy ubrań, z półprzytomnym spojrzeniem. Oparł się o pobliski regał, lecz nie uchroniło go to przed siłą grawitacji. Runął z wielkim trzaskiem na kamienną posadzkę, babrząc wszystko wokół niego krwią. Jedyne co wypowiedział, przypominało skomlenie psa. Z każdą sekundą jak leżał na posadzce jego oddech był coraz bardziej gwałtowny... Zdawało się, że resztki życia jakie wniósł ze sobą do biblioteki zaczęły go opuszczać.
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyNie Lut 01, 2009 10:47 pm

Zaskoczona podniosła wzrok. Wyczuła, że mężczyzna nie jest człowiekiem, tym bardziej wampirem, może wilkołakiem... Nigdy nie spotkała kogoś takiego. Postanowiła mu pomóc pomimo wszystkiego, podbiegła szybko do krwawiącego mężczyzny. Szybko oceniła sytuację..."Nie mogę go zastawić tutaj, zaniosę go do willi." - pomyślała. - "Ale najpierw trzeba coś zrobić z tymi ranami, częściowo..." Zabrała się za opatrywanie ran nieznajomego, apteczkę znalazła za ladą bibliotekarki (ta zemdlała podczas wejścia mężczyzny). Powoli wzięła nieprzytomnego mężczyznę na barki i wybiegła z prędkością wampira na zewnątrz. Udała się na Moon Street...
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 5:19 pm

weszła do biblioteki mając nadzieję znaleźc coś ciekawego do czytania. Ze zdziwieniem minęła parę przewróconych regałów, niedaleko było jednak mnóstwo książek poustawianych na półkach w idealnym porządku. Wzięła kilka i usiadła przy stoliku. Zagłębiła się w lekturze.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 6:38 pm

weszła do biblioteki i bez zbędnych poszukiwań dotarła do stolika przy którym siedziała scarlett. za bardzo sie nie naszukala- zapach naprowadzal ja od jakiegos czasu. usiadla przed dziewczyna
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 6:41 pm

pokręciła nosem i podniosła wzrok na siadzącą naprzeciwko niej dziewczynę. Nerwowo oblizała wargi. Denerwowała się a milczenie Blue nie bardzo pomagało. Ponownie zaczęła przeglądac książki
Eeeem cześc
usmiechnęła się zdawkowo
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 6:53 pm

Jesli mam byc szczera to znalazlam cie zeby cie powiadomic o jednej rzeczy. Wojna miedzy naszymi gatunkami trwa i wiadomo ze my wilkolaki jestesmy silniejsi, wy jestescie jedynie szybcy co daje wam zawsze szanse ucieczki. Nie jestem do was wrogo nastawiona, ale taki jest kodeks a ja przestrzegam zasad.
westchnela glosno
Ale nie bedziemy tu walczyc. W koncu to biblioteka a ja lubie ksiazki. zreszta...
tu rzucila dlugie spojrzenie na ludzi stawiajacych przewrocone niedawno polki
Ktos z moich juz tu byl. Czuje to, a to znaczy ze nie jestem tu sama i za bardzo twojej przyjazni nie potrzebuje
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 6:56 pm

Gdyby szczęka Scarlett mogła latac już pewnie jej by tu nie było. Wytrzeszczyła oczy na Blue
Eeee...nie ja się wczoraj pierwsza odezwałam
"I chyba nie ja powinnam się z tego tłumaczyc" zganiła samą siebie w myślach i przybrała chłodny ton
Przykro mi że dochodzisz do takich wniosków po fakcie. Następnym razem możesz trafic na wampira który nie będzie czekał aż ty go olejesz tylko sam na wstępie odgryzie ci głowę
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 7:07 pm

warknęła tylko i wyszla z biblioteki
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 7:11 pm

prychnęła i wystawiła język w kierunku drzwi za którymi zniknęła Blue. Co za chamstwo i prostactwo, no ale czego się spodziewac...
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 7:27 pm

Wszedł do biblioteki i usiadł naprzeciwko Scarlett.
Co tu tak śmierdzi?
wykrzywił się od okropnego smrodu jakim jechało całe pomieszczenie
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 7:33 pm

Domyśl się
mruknęła nie przerywając czytania. Widząc zdezorientowano rozbawioną minę christiana pochyliła się i szepnęła konspiracyjnie
Wilkołaki.
wyszczerzyła zęby w uśmiechu i wyszła z biblioteki
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 7:38 pm

Osłupiały rozejrzał sie po bibliotece. Wilkołaki?? Były tu??!! I może nawet gdzieś tu siedziały??!!! Wstał gwałtownie przewracając krzesełko i wywołując tym samym serię protestów oburzonych hałasem fanów książki i bibliotekarki. Posłał każdemu przepraszające spojrzenie i czym prędzej wyszedł.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 02, 2009 9:00 pm

Weszła do biblioteki. Miała zamiar wyjść stąd ze stertą książek. Kochała czytać. Poczuła niemiły zapach.... pfu, wilkołaki... Chodziła pomiędzy regałami wybierając książki po ciekawych tytułach lub okładkach. Metoda chybił-trafił. Po bibliotece kręcili się ludzie, zwracając uwagę na jej piękne rude kręcone włosy.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPią Lut 06, 2009 6:20 pm

Pewnym krokiem wkroczyła do biblioteki. Zapas jej książek powoli zaczynał się kurczyć. Pokręciła sie trochę między regałami. Szybko znalazła coś dla siebie. Zajęła stolik przy ścianie i zabrała się za czytanie.
Skończyła. Odstawiła książkę na regał i wyszła.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 8:15 pm

weszłam do biblioteki , a na mojej twarzy pojawił się uśmiech . * nareszcie coś dla mnie * - pomyślałam i zaczęłam wolno przemiszczać się pomiędzy półkami . gdy znalazłam parę ciekawych książek usiadłam przy jednym ze stolików i zaczęłam czytać . ta czynność zawsze mnie pochłaniała .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 9:32 pm

Nieodpowiedzialność Jasmin wytrąciła mnie z równowagi 48 godzin poza domem żadnego kontaktu z "żywymi" po prostu cisza,na dodatek,zakup domu był męczący,biblioteka to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na to co jest Jas:
UFFFFFFFFFFFFFF- krzykłem, wbiegając do biblioteki
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 9:40 pm

przewróciłam katrkę i czytałam dalej . książka mnie wciągnęła .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 9:46 pm

bibliotekarka popatrzyła na mnie jak bym jej psa gazetą zabił ale nic nie powiedziała:
dział psychologii to gdzie??- spytałem
na górze 4 regał.- powiedziała z wyższością
poleciałem na górę szukać książki i wtedy
zobaczyłem Eufrazję nad książką
*ciekawe*
pomyślałem i postanowiłem podejść do niej cichutko:
Częśc kotku? powiedziałem delikatnie nachylając sie nad nią
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 9:48 pm

podksoczyłam na krzesle ... - wow .. pierwszy raz się tak zaczytałam ... hej .. - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 9:56 pm

część słonko co czytasz??- przysiadłem się i obdarowałem Eufrazję całusem w skroń
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 10:07 pm

- eee tam .. nic ciekawego .. - uśmiechnęłam się .. - a ty czego szukasz ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 10:16 pm

eeeeeee.........nie wiem jak to powiedzieć- byłem w kropce, załamany
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 10:23 pm

- nie chcesz , to nie mów . - uśmiechnęłam się i wróciłam do czytania .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 10:43 pm

dotknąłem jej policzka:
nioe powiedziałem że nie chcę tylko że nie wiem jak.....- powiedziałem powoli
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 10:46 pm

- okejj .. - uśmiechnęłam się . - chyba już pójdę . - pocałowałam go w policzek i wyszłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySob Lut 07, 2009 11:07 pm

zabrałem się za szukanie odpowiednich książek, było ich tysiace, miliony, a komórka milczała.Frustracja była wielka:
Cholera!!!!!!!!- krzyknąłem głośno
prosze pana do biblioteka- powiedziała bibliotekarka, starsza pani w okularach
no i co z tego? mam to gdzieś.......- powiedziałem wzburzony i poszedłem do swojego domu.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 09, 2009 7:50 pm

weszła do biblioteki z zamiarem przejrzenia kilku biografii aktorów i powstawania filmów. Odnalazła kilka grubych tomów i z całym ich naręczem usiadła przy stoliku. "Niech to grzybki paradantejskie otrują, dlaczego akurat tych ksiązek nie można wypożyczac" pomyslała ze złością po czym westchnęła. Faktem było, że wartośc jednej lepszej encyklopedii filmowej zapewniłaby jej genialne zakupy na Manhattanie. Zabrała się do czytania
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 09, 2009 10:10 pm

zerknęła na zegarek i z niechęcią odłożyła wszystkie ksiązki na miejsce. w bibliotece zostało już naprawde niewiele osób, przede wszystkim zakuwających studentów. założyła rękawiczki, poprawiła kurtkę i wyszła
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptySro Lut 11, 2009 6:32 pm

weszła do biblioteki i wzięła te same co poprzedniego dnia ksiązki. Wczoraj zaczęła rozdział o animacji poklatkowej i chciała go dzisiaj skończyc. Usiadła w głębi sali
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyCzw Lut 12, 2009 9:22 pm

-nareszcie-pomyslala gdy weszla do biblioteki. Nozdrzami wciagnela zapach ksiazek i czytelnikow. Otworzyla oczy, ktore teraz blyszczaly.
Podeszla do bibliotekarki i z jej pomoca znalazla ksiazke. Dziekujac wziela ja, usiadla przy stole w kacie i zaczela czytac.
Tak minely dwie godziny.
Chylkiem wymknela sie z pomieszczenia gdy tylko oddala ksiazke i poszla sie przejsc.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyNie Lut 15, 2009 6:35 pm

Weszła do biblioteki. Studenci siedzieli w grupkach przy stolikach. "Zbiorowa nauka" - jestem ciekawa kto robi zbiorowe notatki- zaśmiała się w duchu. Wyciągnęła listę , zaczęła kręcić się wokoło regałów. Gdy niosła już taki stos książek , że zasłaniały jej widok i utrudniały poruszanie się postanowiła zająć stolik. Zaczęła je przeglądać.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyNie Lut 15, 2009 8:58 pm

Wypozyczyła książki i spakowała je do swojej "przepastnej" torebki.
Zarzuciła płaszcz i wyszła z biblioteki.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Lut 23, 2009 9:41 pm

Weszla do biblioteki. Uwielbiala to miejsce. Przechodzila pomiedzy regalami szukajac czegos ciekawego. Jednak ciezko bylo bo polowe z tych wszystkich ksiazek juz dawno przeczytala, duzo tez bylo takich ktore ja nie interesowaly...Gdy w koncu znalazla, wziela swoja zdobycz i usiadla przy stoliku.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:05 pm

weszliśmy do biblioteki .
- to teraz załatw to co masz do załatwienia - usmiechnęłam się .
Usłyszałam myśli jednej z dziewczyn , która siedziała sama przy stoliku . Była zachwycona Alexem . Zaśmiałam się krótko i potrząsając z niedowierzaniem głową podeszłam do starszej kobiety z okularami na nosie i surowym wzroku.
- Dzień dobry . Chciałabym wypożyczyć ... - podałam listę książek kobiecie . Bibliotekarka wstała i niezgrabnie poczłapała w alejki półek z książkami . Oparłam się o jeden z regałów , czekając na powrót starszej pani .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:12 pm

podszedłem do Ełi, pocałowałem ją w czoło:
Zaraz bedę...- powiedziałem i poszedłem w stronę regału katedry prawa, czułem na sobie wzrok kilku dziewczyn jak przechodziłem obok regałów:
*Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie, chodzę na studia, mam Narzeczoną którą kocham tylko gdybym mógł podzielić się tymi nowinami z Jas , która mnie wspierała...* myślałem smutno .... doszedłem do regału prawa, zabrałem 4 książki i już wracałem kiedy usłyszałem szept:
To on to ten który był na zajęciach....boski jest prawda....- szeptała dziewczyna do drugiej , od razu ją rozpoznałem , przyśpieszyłem kroku i po kilku minutach byłem obok Ełi......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:17 pm

wybuchnęłam śmiechem .
Bibliotekarka przyniosła stos książek .
- no super - jęknęłam .
wzięłam od niej ksiązki i schowałam do obszernej torby .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:26 pm

może poniosę część...... bo pewnie bede korzystać z wszystkich...- powiedziałem uśmiechając się..........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:33 pm

- masz . - podałam mu ksiązki , które nie zmieściły się w torbie .
- za 15 min. zajęcia - oznajmiłam - idziesz ze mną , czy przyjdziesz ze swoimi koleżankami ? - uśmiechnęłam się i wyszłam z biblioteki idąc w stronę Uniwersytetu .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:38 pm

poszedłem za nią:

jakie koleżanki , co??? - spytałem.......zrównałem się z nią.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyWto Lut 24, 2009 11:40 pm

- chodź - powiedziałam z zniecierpliwieniem i chwyciłam go za rękę .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPią Lut 27, 2009 3:53 pm

Weszłam do biblioteki. Nudziło mi się, a wszystkie książki które mam w domu już przeczytałam. Znalazłam odpowiednią książkę, i usiadłam przy stoliku, zaczytując się w tej lekturze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library Empty

Powrót do góry Go down
 
New York Public Library
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» New York Harbor
» New York Primary School
» Centrum badawcze New York Health

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Manhattan-
Skocz do: