wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+11
Santiago Valmont
Josette Shakespeare
Alice Evans
Cressida Tussaud
Ane deRose
Lysette Dufours
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:19 am

Spojrzała niepewnie w stronę wampirzej grupki.
Rodzeństwo?
Pomyślała. Ane była z reguły otwarta na znajomości.
Znudziło jej się siedzenie samej.
Podeszła do stolika i obdarowała cała gromadę pogodnym uśmiechem.
Mogę się przysiąść?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:22 am

rózwnież obdarzyłam wampirzyce uśmiechem . - ależ proszę ...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:27 am

popatrzyłam sie na nową * Fajnie się ubrała* pomyślałam:
ześć- i też uśmiechnełam sie. Alex nie zareagował na nową wiec trzaskłam go ręką w tył głowy:
- No co ....Ah... przepraszam Cześć Jestem alex....- i znowu zerknął naEufrazję
* Co za Idiota pomyślałam*
w tym czasie kelner podszedł z drinkami
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:30 am

dziękujemy powiedziałam do Kelnera . jak masz na imię ? to jest Jasmin ,Alex , jak już wiesz , a ja jestem Eufrazja .


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja dnia Wto Sty 13, 2009 12:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:31 am

Jestem Ane. Jak to mówią : ta idiotyczna wróżbitka.
Uśmiechnęła się szeroko.
Miło mi was poznać. Mieszkam tu od niedawna i nie znam swoich sąsiadów a co za tym idzie mam mało znajomych.
Usiadła na przeciwko tej "miłej" ( jak jej się wydawało) wampirzycy.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:33 am

- a dokładnie gdzie mieszkasz- Powiedziałam zaintrygowana nową
*Ane ciekawe imię* pomyślałam
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:35 am

Na Moon Street.

odpowiedziała bez wahania.
a wy ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:37 am

ja mieszkam w tej starej kamienicy na przeciwko baru . odpwiedziałam Ane .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:41 am

-Ja też na moon street- powiedziałam a moja twarz rozpromieniła sie. w tym momencie poczułam ruch pod stołem Alex chwycił Eufrazję za rękę i już wiedziałam co jest grane.Alex postanowił poderwać Eufrazję.

* No to już przesada* pomyślałam i przewróciłam oczami , już miałam zareagować ale zobaczyłam że Eufrazji to nie przeszkadza wiec dałam sobie siana
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:46 am

poczułam , że ktoś złapał mnie za rękę . wiedziałam , że to Alex . * myślałam , że Alex woli Jasmin .* -pomyślałam tak wieczór dalej się toczył . - hmm . no tak to bardzo ciekawe . słuchajcie mam pomysł mam w domu jeszcze dwie butelki wina . co wy na to , żeby impreza przeniosła się do mnie ?


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja dnia Wto Sty 13, 2009 12:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:47 am

W pierwszej chwili brałam was za rodzeństwo
zachichotała.
Nie chcę wam przeszkadzać , ale pod stolikiem jest wyjątkowo mało miejsca i zaraz przydepnę komuś rękę.
zaśmiała się gorzko.
Mam taki specyficzny dar : czuję , myślę , widzę , słyszę a nawet przewiduję co zrobi druga osoba za godzinę. Właśnie widziałam Alexa wrzeszczącego z bólu. żeby nie było , że nie mówiłam .
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:48 am

-okey- uśmiechnełam sie szeroko....* w końcu sie ode mnie odczepi* pomyślałam
uśmiechnełam się szeroko, gdyby Alex mógł sie zaczerwienić byłby teraz czerwony
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:49 am

szybko odepchnęłam rękę Alexa . wstałam . - wiecie co ... chyba muszę już iść . i spojrzałam się znaczonczo na Alexa .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:53 am

Alex popatrzył ma mnie:
- no co ja idę- powiedziałam
- a ja mogę?- spytał nieśmiało
- wiesz co nie jestem twoją matką żebym mówiła ci co masz robić- mówiłam śmiejac sieszczerze
- okey to idę - powiedział ale był w szoku że nie oponowałam
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:55 am

A ja jestem zaproszona ?
Zapytała nieśmiało.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 12:56 am

- no jasne-powiedziałam i spojrzałam z zainteresowaniem na Eufrazję
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 1:00 am

pewnie , że tak . również spojrzałam się na Jas . a potem szeroko się uśmiechnęłam . tylko ostrzegam , że moje mieszkanie to nie to samo co willa . powiedziałam do Ane . a potem spojrzałam się na Alexa - noo i mam tylko kanape . powiedziałam zalotnie się uśmiechając .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 1:03 am

-Spoko- odpowiedzał, jego pewność siebie wróciła. Zrobił sie bardzo szarmancki najpierw wyciągną 300 dolarów i rzucił na stolik potem podszedł do drzwi i je nam otworzył i tak wszyscy udaliśmy sie do kamienicy
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:36 am

Jako pierwsze miejsce wybrałam oczywiście bar... "Możliwe, że spotkam kogoś podobnego do mnie" - pomyślałam.
Weszłam ukradkiem do baru, nie chcąc rzucać się nikomu w oczy. Usiadłam przy ladzie i zamówiłam szklankę wody.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 11:52 am

hmm.. nowa... zaczyna sie tu robic tłoczno - pomyślałam i uśmiechnęłam sie łobuzersko - ciekawe czy jest równie rozmowna jak ci co wyszli...
Rozważałam podejście do baru i nawiązanie, jednak coś mnie od tego odciągało. Wampirzyca wyglądała jakby kogoś szukała.
Niee... Jeśli szuka swoich to podejdzie sama - miliony myśli kłębiło mi się w głowie.
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 7:11 pm

Wyczułam oczywiście obecność innych wampirów, szczególnie zaciekawiła mnie brunetka o falowanych włosach... stwierdziłam, że może będę miała z nią coś wspólnego... możliwe, że nawet stwórcę. Postanowiłam podejść do niej.
Witaj - powiedziałam. - Zawsze to tak tłoczno?
Przysiadłam się powoli do niej z uśmiechem na twarzy.
"W końcu kogoś poznam." - pomyślałam.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptyWto Sty 13, 2009 7:49 pm

Po chwili poczułam intensywny zapach zbliżającej się wampirzycy
*A jednak - pomyślałam - czyżbyśmy miały coś wspólnego?
Zaintrygowała mnie jej uroda. Jej twarz miała idealne kształty, oczy iskrzyły się lekko w półmroku opiewającym salę, a długie kasztanowe włosy zdawały się jarzyć na tle perłowobiałej cery.
Podeszła powoli, ale pewnie. Gdy się witała jej delikatny głos zagłuszył wszystkie pozostałe dźwieki w barze.
Witaj - odpowiedziałam ostrożnie - Zależy czy chodzi ci o ludzi, czy... o inne rasy - uśmiechnęłam się ironicznie.
*Wyglądała na przyjaźnie nastawioną... może warto wreszcie poznać się z kimś bliżej niż tylko przysłuchiwać sie ICH rozmowom - pomyślałam.
Jestem Lysette - uśmiechęłam się szeroko - Lysette DuFours. Wyciągnęłam dłoń w przyjaznym geście.
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 7:32 pm

Szczególnie o wampiry - odpowiedziałam. - Dużo ich tu się kręci.

Miło mi Cię poznać, Lysette. - uśmiech pojawił się na mojej twarzy. - Ja jestem Cressida Tussaud.

Często tu bywasz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 7:57 pm

Podeszła do baru nie wiedząc o co właściwie poprosić.
Em, małe piwo, ciemne.
Barman spojrzała na nią, ocenił wzrokiem i po chwili poszedł nalać piwa. Niedługo po tym wrócił z nim. Joann wzięła je i poszła usiąść na jakiejś kanapie.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:02 pm

Weszła tanecznym krokiem. Poczuła kilka wampirów. Może być ciekawie, pomyślała . Usiadła w kącie, zamawiając szklankę wody mineralnej. Na pytający wzrok kelnera odpowiedziała- Nie piję. Prowadzę. Z nutką pożądania spojrzała ku szyi kelnera. Ten, zmieszany odszedł. Zaczęła obserwować ludzi.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:05 pm

Weszła do baru i rozejrzała się. "hmmm.. czuć wampiry" pomyślała. Zamówiła sok pomarańczowy, i usiadła przy stoliku. Jej wzrok przykuła inna dziewczyna, "podobna do wampira" stwierdziła, i zaczęła się jej przyglądać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:10 pm

Powąchała powietrze.
"Tak, to na pewno ta dzielnica, o której wspominał Matt. Wampiry czuć na kilometr lub dwa"
Wzięła duży łyk piwa.
"Szkoda, że nie irlandzkie, ale nie można mieć przecież wszystkiego. To nie Europa"
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:10 pm

dowiedziawszy się o imprezce zapoznawczej dla wampirków z dzielnicy weszła do baru dziarskim krokiem. Od razu rozpoznała i wyczuła parę wampirów. Usiadła przy barze.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:12 pm

Siedziałam już dłuższą chwilę w barze i czekałam, aż impreza się zacznie... "Coś cicho jak na imprezę" - pomyślałam.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:15 pm

Weszłam do Bloody Valentine i skierowałam się wprost do baru.
Witaj Cressido... - uśmiechnęłam sie do niedawno poznanej wampirzycy - słyszałam o jakiejś imprezce... Jesteś tu z tego samego powodu ??
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:16 pm

Odwróciłam głowę w stronę wampirzycy.

Oczywiście. - odpowiedziałam. - Lecz sądzę, że się jeszcze nie zaczęło.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:18 pm

usłyszala rozmowę dwóh dziewczyn. zeskoczyła z barowego taboretu i podeszła do nich
Hej, jakieś coś ma tu byc no nie??
uśmiechnęła się szeroko
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:18 pm

coż warto zaczekać... podejrzewam że rozpoczęcie już nie długo - promienny uśmiech rozjaśnił moją twarz ... - tak wiec zanim wszystko sie rozpocznie... może opowiesz mi co cię tu sprowadza ??
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:18 pm

Weszła pewnym krokiem. Ubrana była luźno jak na okazję przystało. Czarne spodnie ,buty na obcasie i biała bluzka zapinana na guziki. Przerzuciła czarne włosy na prawe ramię.
Od razu rozpoznała Scarlett siedzącą przy barze.
Hej wszystkim!
Wrzasnęła na wejściu.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:19 pm

Zaskoczona podniosła wzrok na kolejną wampirzycę.

Witaj - uśmiech również zagościł na jej twarzy.


Ostatnio zmieniony przez Cressida Tussaud dnia Sro Sty 14, 2009 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:19 pm

Ane...
wyszczerzyła zęby w uśmiechu
Hejka
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:20 pm

OO zaczyna sie rozkręcać - uśmiechnęłam się jeszcze szerzej - witam Smile
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:21 pm

Podeszła do grupki wampirzyc. Witam wszystkich, jestem Alice- powiedziała uśmiechając się
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:21 pm

wszedł do bloody valentine. Słyszał, że ma tu byc jakaś imprezka zapoznawcza dla wampirów. Może pozna kogoś ciekawego, w ogóle kogoś. Zauwazył Scarlett i inne wampirzyce.
Hej
podszedł do grupki
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:22 pm

Przyszła ta szurnięta wróżbitka!
Zaśmiała się.
O no i kogo ja tu widzę. Jasmin!
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:22 pm

zaśmiała się
Ja jestem Scarlett i miło mi również was poznac
pomachała do christiana
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:22 pm

Witajcie, jestem Cressida. - uśmiechnęła się do sporej, już, grupki.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:23 pm

weszłam do baru . i usidłam na kanapie .
* ooo jest Scarlett i Ane * - pomyślałam . ale nie podeszłam , bo nie chciałam im przeszkadzać .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:23 pm

"Raz kozie śmierć" pomyślała i podeszła do grupki wampirów.
Eeee... cześć. Też słyszałam o imprezie. Jestem Alice.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 EmptySro Sty 14, 2009 8:24 pm

Eeeem... no właśnie ja też coś slyszalem, ale nie byłem pewny czy coś jest w ogóle...
wymruczał niepewnie. Rzadko bywał na takich spędach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 2 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: