wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+11
Santiago Valmont
Josette Shakespeare
Alice Evans
Cressida Tussaud
Ane deRose
Lysette Dufours
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 05, 2009 8:31 pm

Atmosfera mroku, ściany ceglane, kilka stolików i krzesełek, z czego każde z innego kompletu. Za ladą bar z alkoholami (tak, niektóre wampiry piją i są w tym całkiem niezłe )
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Sty 06, 2009 9:37 pm

Eudoksja postanowiła poznać miasto. Bary to najlepsze miejsce, by poznać tutejszych ludzi.
Niepewnie otworzyła drzwi i znalazła się w innym świecie. Bardzo łatwo wyczuła obecność innych krwiopijców. Ich zapach wypełniał powietrze, podobnie jak zapach ludzi. "O biedni ignoranci"- pomyślała- "Czujecie nas, a jednak próbujecie sobie wmówić, że jesteśmy tacy jak wy". Podeszła do stolika, który znajdował się w jednym z ciemniejszych miejsc.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 8:22 pm

Weszła do baru i usiadła przy jednym ze stolików. Wnętrze może nie nastrajało do artystycznych rozmyslań "wyostrzone wampiriowskie zmysły jeszcze bardziej oddziałowują na moje postrzeganie tandecizmu i kiczu" zwykła myślec przy takich okazjach no, ale cóż.W poblizu nie było nic, gdzie mogłaby posiedziec wśród towarzystwa*
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 8:35 pm

*wszedł do baru i usiadł przy jednym ze stolików. Rozejrzał się dookoła.Taaa...wampiry można wyczuc na kilometr, sam wygląd,niby piękny, a odstrasza.Westchnął i zamówił ulubioną whisky, odwrócił lekko głowę i zobaczył siedzącą samotnie dziewczynę-wampirzycę zapewne, ale...jakoś tu dziwnie niepasującą.Skinął lekko głową w jej kierunku*
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 8:45 pm

Zauważyła skinięcie wampira. Usmiechnęła się szeroko, wstała i podeszła
Hej
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 8:54 pm

*spojrzał zaskoczony na dziewczynę, no tak, to już mamy po uroczym wieczorze w samotności...*
Cześc
*mruknął*
Zamawiasz coś?
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 9:01 pm

wzruszyła ramionami
Chyba nie
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 9:04 pm

Z zaciekawienie przyglądała się dwójce wampirów. Tak, interesowali ją, ale postanowiła dalej nie zaprzątać sobie głowy nimi. To nie ich szukała. "Chłód nocnego powietrza- tego mi potrzeba". Wyszła, by zapolować.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 9:05 pm

*przyjrzał jej się uważniej "hmm..to po co przyszła do baru"*
Jak...masz na imię?
*zapytał grzecznie*
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 9:12 pm

Scarlett
*przedstawiła się z uśmiechem*
Wiesz, będę leciec...Na razie
*wyszła z baru*
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Sty 07, 2009 9:17 pm

No tak...cześc
*wiódł wzrokiem za wampirzyca dopóki nie wyszła.Ciekawe, ciekawe. Zapłacil i wyszedł. Odeszła mu ochota, wolał zapolowac*
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 5:50 pm

Kolejny raz wybrała miejsce w kącie. Siedziała i myślała. Zamówiła drinka.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 6:52 pm

znając już jej zapach, łatwiej było Alice ją odszukać. Zobaczyła ją w kącie z drinkiem.
NAgle zdała sobie sprawę, że ludzie dziwnie na nią patrzą. A , krwawe łzy. Otarła jej końcówką rękawa. Podeszła do Eudoksji.
-Cześć-powiedziała-mogę się przysiąść?- nie czekając na pozwolenie usiadła. - przepraszam za tamto. Chwila załamania. Szkoda, że musiałaś to widzieć. Normalnie tak się nie zachowuje.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:13 pm

-W sumie nic się nie stało. Fascynujesz mnie- kolejny raz puściła jej perskie oko- Jesteś po prostu inna.

Eudoksja podziwiała wygląd Alice. Była piękna, jej włosy zwracały uwagę wszystkich, którzy znajdowali się w sali.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:37 pm

- Nie mniej ty fascynujesz mnie. Dlaczego dzisiaj nie polowałaś?
uśmiechnęła się blado
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:38 pm

-Nie miałam ochoty i nie znalazłam nikogo godnego uwagi. A pragnienie nie daje mi się we znaki- uśmiechnęła się szeroko.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:46 pm

- Mnie jakoś dzisiaj negatywnie pobudziło.- odpowiedziała- na razie mam spokój. Co sądzisz o tym miejscu? Wiesz coś o istnieniu innych krwiopijców na tym terenie?
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:48 pm

-Widziałam dwóch w tym barze. Interesujące, chyba się znali.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:51 pm

-hmmm ciekawe. Jeszcze raz Cię przepraszam. Ze względu na mój stan muszę wrócić do domu i uporządkować parę rzeczy, Wpadnij kiedyś do mnie.
Wstała i wyszła
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 9:52 pm

Została sama. Zamówiła jeszcze jednego drinka.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Sty 10, 2009 10:16 pm

Znudziło ją już przyglądanie się innym- "ludzie są mało ciekawymi istotkami"- pomyślała i wyszła.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:09 am

zobaczyłam bar "może tutaj będzie jakaś ofiara" gwałtownie zahamowałam i szybko wyszłam z samochodu w sekundzie byłam przy drzwiach i weszłam do środka.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:13 am

Eufrazja weszła do prawie pustego baru i ukazały jej się dwie wampirzyce ,jedna już znała . była to Alice . ale nie miała ochoty z nimi rozmawiać . Alice uśmiechnęła się do Eufrazji . Eufrazja pomachała Alice i usiadła w ciemnym rogu . zamówiła drinka i czekała na kogoś z kim mogłaby porozmawiać .
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:15 am

nie czekała długo . drzwi baru otworzyły się i weszła do środka bardzo interesująca wampirzyca . popatrzyła na Eufrazje i podeszła bliżej . Eufrazja jak to miała w zwyczaju uśmiechnęła się szeroko do wampirzycy i przywitała się - Witaj
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:19 am

Zaskoczona otwartością wampirzycy odpowiedziałam "witaj ", nie usiadłam bo dziwnie się poczułam.... głód odszedł za to ciekawość zaczęła mnie zrzerać
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:21 am

Eufrazja nie przestając się uśmiechać odparła - widzę , że jesteś głodna , dobrze się składa , bo ja też
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:25 am

-" Aż tak to widać?? Przepraszam ledwo co tutaj przybyłam ... miałam skoczyć na małe polowanie ale jakiś kundel zaczedł mi drogę i poprostu wolałam pierwsze zakupy zrobić a potem ... jakoś tak wyszło...- przerwałam przestraszyła mnie moja otwartość nie żebym nie miała kontaktu "ale jak łatwo sie z nią rozmawia" pomyślałam
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:32 am

hmm . no tak Eufrazja bardzo polubiła Jasmin . - Kelner !zawołała Eufrazja ..- chcesz cos zjeść ? Eufrazja łobuzersko się uśmiechnęła - wiesz co mam na myśli . ;)on wygląda bardzo apetycznie ..
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:34 am

-"Rzeczywiście, choć to niewinny wolałabym jakiegoś ludzkiego szczura, ale jak teraz nie zjem to mogę rzucić sie na pierwszą lepszą osobe a to będzie gorsze....- ściągłam okulary usiadłam bardzo seksownie i spuściłam wzrok czekając aż kelner podejdzie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:39 am

Muszę przyznać , że znasz się na rzeczy ... Eufrazja odczytała w myślach kelnera , że najwyraźniej ma ochotę na Jasmin . * ha ha ha to śmieszne on nawet nie wie jak bardzo ma na niego ochotę Jasmin * pomyślała . Dobrywieczór co podać ? Eufrazja uśmiechęła się szeroko .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:45 am

- ja whisky po proszę- na prawdę niezły "Ale nie przebije Jamesa?? o tak James to ma to coś choć człowiekiem jest...- Uśmiechnełam sie ale tak aby moje kły sie nie ujawniły - Przepraszam muszę iść do toalety.- wstałam i musnęłam go rękom po udzie ale tak aby zrozumiał ale zatrzymałam sie i spytałam : A ty co zamawiasz....- "cholera jak ona miała na imię??"
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:48 am

dwa razy whisky ..alee Jasmin zostaw też coś dla mnie ;P Eufrazja puściła oko do Jasmin.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 1:57 am

- okey . też puściłam oko i jeszcze raz dobitnie dałam znak kelnerowi że pierwsze ma iść ze mną a potem podać te dwie whisky ledwie wyszliśmy z oczu reszcie klientów a ja z całym impetem rzuciłam sie na niego
-" spokojnie nie chcę sie skrzywdzić ale musisz stać spokojnie i nie uciekać ani nie krzyczeć......"- zanim odpowiedział wbiłam sie w jego szyję tak miękką tak delikatną... kilka łyków krwi . Oderwałam sie z jękiem jak bym za długo sie całowała i powietrza mi zabrakło. popatrzyłam an ślady raczej nie wielkie . prawie w ogóle krwi a wiec "ominęłam tetnice" szybki całuc w jego usta o tak były gorące odwrót na pięcie i szłam już do stolika z podniesioną głową. wolno , godnie... podeszłam usiadłam i oblizałam wargi na znak że nowa znajoma sie nie myliła naprawdę był dobry....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 2:02 am

to co teraz moja kolej ? widzę , że był smakowity . Eufrazja patrzyła się teraz na najedzoną i wesołą twarz Jasmin .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 2:06 am

- Tak....- powiedziałam bardzo zadowolona z siebie - wieszco tylko odpowiedz mi na jedno pytanie a w sumie na dwa jak masz na imię i gdzie mieszkasz bo n nie spotkałam w tym mieście jeszcze wampira... więc tak na prawdę nie wiele wiem.....- Popatrzyłam na nią z lekkim uśmiechem - ale najpierw idź zjeść, też nie wyglądasz najlepiej....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 2:16 am

-DziękiEufrazja wstała i poszła . Kelner leżał na ziemi . Eufrazja nachyliła się i pocałowała przystojego kelnera w muskularny brzuch . Potem nie odrywając ust przeszła do szyi . wyssała wszystko co do jedej kropelki. oderwała usta , schowała ciało w jakimś kantorku i poszła do stolika . Usiadła i nie czekając na reakcje wampirzycy odpowiedziała na jej pytania - no to tak : mam na imię Eufrazja i mieszkam w tej kamienicy na przeciwko baru .Eufrazja uśmiechnęła się do wampirzycy może chodźmy do mnie ?. u mnie jest ciszej
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 2:20 am

- na pewno- powiedziałam- a nie przeszkadza ci to i pokazałam jej jak mi piersi falowały ' A może ona wogóle nie słyszała że mi serce bije,hm... większość jest w szoku..." pomyślałam i uśmiechnęłam się do Eufrazji
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 2:29 am

nooo co ty ! zapraszam ! Eufrazja wstała od stolika i poszła w stronę wyjścia . przystanęła i odwróciła sie aby zobaczyć czy Jasmin idzie zanią . Owszem wampirzyca szła w jej stronę . a ty gdzie mieszkasz ? spytała Eufrazja . musze ci powiedzieć , że jesteś bardzo ładna Eufrazja uśmiechnęła się szeroko do Jasmin .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 2:33 am

okey nie tylko jestem w szoku bo inni odrazu się rzucali próbować mnie... a no i dzięki za komplement ty też jesteś ładna..aja mieszkam w willi zaproszę cie kiedyś i zobaczysz jak taki inny wampir żyje!- i też szeroko sie uśmiechnełam.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 11:14 pm

Lysette siedziała w najciemniejszym kącie sali... intrygowało ją postępowanie pobratymców z tych stron. Nie miala żadnych problemów z wyczuciem ich... zastanawiała się czy i oni zauważyli jej obecnośc.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Sty 12, 2009 11:58 pm

Ane stwierdziła , że czekanie na Scarlett nie ma większego sensu.
Poszła więc do Baru Bloody Valentine. Wiedziała ona , że Stana nie stać na "achy i ochy" w miejscu publicznym. Czuła sie tu bezpiecznie.
Zajęła ten sam stolik przy którym siedziała z Scarlett. Zamówiła Cole.
Nadal była ubrana na bizneswoman. Obcisła bluzka w wodę . Kratka była koloru czerwonego, czarnego oraz szarego. Bufiaste rękawy dodawały jej kobiecości , a stojący kołnierzyk drapieżności.
Czarne rurki były genialnie dopasowane do kształtu jej bioder. Czarne szpilki nadały jej nieco elegancji. Czarne okulary i biała wstążka w jej czarnych , lekko kręconych włosach były zwięczeniem eleganckiego za zarazem luzackiego stroju.
Mam nadzieje , że Stan mnie tu nie znajdzie.
Ale sama dobrze wiedziała , że to tylko kwestia czasu.
Wpatrywała się w sufit ...


Ostatnio zmieniony przez Ane deRose dnia Wto Sty 13, 2009 12:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Sty 13, 2009 12:02 am

Nie jechaliśmy długo . cały czas patrzałam na Alexa jak z kolei od patrzym namiętnie na Jasmin . wkońcu Jas zachamowała i wysiedliśmy przed barem Bloody Valentine . Alex pomógł wysiąść Jasmin . weszliśmy wszyscy w 3 do baru . lokal był prawię pusty . usiedliśmy przy stoliku dla 4 osób . kelner podszedł w mgnienu oka - to ja poproszę to co zwyklę - whysky ... a dla was ? spytałam Jasmin i Alexa .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Sty 13, 2009 12:06 am

- Whisky - powiedziałam szybko -zachowuj sie Alex i tak już masz przechlapane - wręcz Warkłam na niego
- przepraszam ja no ..... no sorry po prostu idiota ze mnie- powiedział skruszony
- nawet nie wiesz jaki wielki-odparłam parskając śmiechem
* pierwszy raz nazwał siebie idiotą to chyba zasługa Eufrazji, muszę jej podziękować potem*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Sty 13, 2009 12:13 am

spojrzałam na Alexa . i chyba pierwszy raz od wyjścia z domu Jasmin uśmiechnęłam się .... nagle poczułam innego wampira . odwróciłam głowę i zobaczyłam wampirzycę siorbiącą cole . { xD } . widziałaś ? zapytałam się Jasmin pokazując głową wampirzycę siedzącą przy stoliku na końcu baru .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Sty 13, 2009 12:15 am

- tak wyczułam ją- powiedziałam z ciszonym głosem i pokazałam Alexowi. On tylko mruknął pod nosem coś w stylu : "Jeszcze jedna" i popatrzył kątem oka na Eufrazję
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: