wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bella Swan

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Bella Swan

Bella Swan


Female Liczba postów : 2
Rasa : Jeszcze człowiek
Registration date : 01/05/2010

Bella Swan Empty
PisanieTemat: Bella Swan   Bella Swan EmptySob Maj 01, 2010 10:28 pm

Imię: Bella
Nazwisko: Swan
Wiek: 18
Wiek prawdziwy: 19
Rasa: dh wampir
Organizacja: Sechmet
Ranga: chyba ranga 3. Chociaż może być i 2 ;p
Moc: telekineza
Wygląd: Ładna, szczupła, wysoka brunetka, blada
Pochodzenie: Sydney, Australia
Miejsce zamieszkania: osiedle East Village
Historia: Urodziłam się 19 lat temu. Rodzice nazwali mnie Isabella Marie Swan. Byłam bystrym dzieckiem. Jak miałam 15 lat okazało się, że mój ojciec jest wampirem, a mama człowiekiem. No i od tamtej pory wiem, że jestem pół-wampirem pół-człowiekiem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bella Swan Empty
PisanieTemat: Re: Bella Swan   Bella Swan EmptyNie Maj 02, 2010 1:44 am

Mam parę zastrzeżeń:
- poprawiłam trochę wygląd karty, żeby wyglądała tak, jak powinna wyglądać
- Regulamin mówi że:
Jeśli decydujesz się na nazwisko z serii opowieści o wampirach (np. Lestat czy Jasper Hale) zobowiązujesz się do PEŁNEGO odtworzenia tej postaci na stronach forum (jej wyglądu, osobowości, charakteru, trybu życia itd.).
Decydując się na Bellę musisz więc się do tego stosować, to takie małe przypomnienie
- jeśli chodzi o rangę, to musisz się zdecydować na konkretną, nikt nie podejmie za ciebie wyboru rangi
- Historia do poprawy. Wiem, wiem, niby jest 5 zdań, ale to stanowczo za mało, musisz napisać cokolwiek więcej (podpowiedź- Dlaczego wyjechałaś z Sydney? Jak trafiłaś do NY? Dlaczego Sechmet, co się stało, że wplątałaś się w walkę organizacji? itd. Mogą też być elementy opisu charakteru postaci). Poza tym ta, którą przedstawiłaś jest dla mnie bez sensu- taki dhampir szybko rośnie, nie mogłaś dowiedzieć się, że jesteś pół wampirem dopiero w wieku 15 lat.
Jak to poprawisz, to będzie akcept Wink
Powrót do góry Go down
 
Bella Swan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Isabelli Swan
» Pierwsze piętro- mieszkanie Sabriny Swan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Przed rejestracją :: Karty użytkowników-
Skocz do: