wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zooey Score

Go down 
AutorWiadomość
Zooey Score

Zooey Score


Female Liczba postów : 2
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 28/03/2010

Zooey Score Empty
PisanieTemat: Zooey Score   Zooey Score EmptyPon Mar 29, 2010 12:03 am

--------------------------------------------------------------------------------

Imię: Zooey
Nazwisko: Score
Wiek:17 lat
Wiek prawdziwy: Urodziłam się w 1910r. a przemieniona zostałam w 1927 r.
Rasa: Wampir
Wzrost: 1.63m.
Włosy: Ciemny blond, proste.
Pochodzenie : Kiedyś mieszkała z rodziną Cullen'ów, ale zdecydowała przeprowadzić się na Alaskę do rodziny Denali.
Oczy: Piwne lub Czerwone
Historia: Gdy miałam niespełna 14 lat moje kontakty z rodzicami stawały się gorsze z dnia na dzień. Mieszkałam wówczas z babcią - Silją. Nie wiedziałam dokładnie dlaczego. Nie miałam żadnego rodzeństwa, tylko ja i babcia. Zawsze nudziło mi się niemiłosiernie bo babcia niczego ode mnie nie wymagała i przesiadywałam całymi dniami przy oknie. Gdy miałam już 17 lat zerwałam całkowicie kontakt z rodzicami ponieważ nie tylko mnie irytowali, ale też jeżeli chciałam do nich przyjechać moim własnym koniem, odmawiali. To nie był jednak jedyny powód więc zostawiłam babci kartkę i po prostu zabrałam swojego konia. Nie wiedziałam gdzie jadę a było tak ciemno. Wyjątkowo ciemno jak na marcową noc. Usłyszałam jakiś szelest a później już tylko czułam ból. Znaleźli mnie Cullen'owie i przyjęli pod swe skrzydła, nauczyli pić krew zwierząt. Widziałam jak trudno było niektórym ze mną wytrzymać więc wyprowadziłam się na Alaskę do rodziny Denali.
Powrót do góry Go down
 
Zooey Score
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Zooey Score

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Przed rejestracją :: Karty użytkowników-
Skocz do: