wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piaszczysta Plaża

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyCzw Gru 03, 2009 11:53 pm

Piaszczysty kawałek plaży, gdzie bardzo często można spotkać ludzi podziwiających fale i wsłuchujących się w szum wody, ale też i tych biegających wzdłuż linii brzegowej.
Powrót do góry Go down
Heidi Volturi

Heidi Volturi


Female Liczba postów : 123
Age : 33
Rasa : Wampir.
Registration date : 23/03/2009

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyNie Gru 06, 2009 9:46 pm

Usiadłam na jednym z większych kamieni i zamyśliłam się. *Wróciłam do Santiago, a ten mnie tak traktuje... To przekrasza wszelkie pojęcie...* Westhcnęłam i przyglądając się wzburzonym falom, zsunęłm się na piach, tak że opierałam się o kamień. *Napiszę do niego. Może przyjdzie jak już skończy... Pracę w biurze...* Wyciągnęłam telefon i zaczęłam wystukiwać na klawiaturze wiadomość.

"Santiago, jestem na plaży. Jak będzie Ci się chciało, i oczywiście jak będziesz mógł... To przyjdź. Czekam. H. <3"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyNie Gru 20, 2009 7:20 pm

Usiadłem na jednym z większych kamieni i czekałem na Ignis , w palcach przewracając kwiat.

***



Po godzinie czekania zrezygnowałem . Czekałem , ale Ignis się nie zjawiła. Położyłem białą różę na kamieniu i z podłym chumorem wróciłem do domu.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyNie Gru 27, 2009 9:59 pm

*Usiadłam na brzegu i patrząc w niego rozmyślała nad wszystkim co ją ostatnio spotkało. Nigdy nie miała takiego mętliku w głowie. Nigdy nie czuął się tak jak dzisiaj. Nigdy? No prawie..*
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyWto Gru 29, 2009 8:30 pm

Wróciłem do NY bardzo odmieniony. Już nie byłem tym emo chłopcem, tylko dojrzałym, eleganckim mężczyzną. Emily nie było, co sprawiło, że czułem się bardzo samotny. Wyszedłem z domu pospacerować, a nogi zaprowadziły mnie tu, na plażę. Kiedy przechadzanie się wzdłóż brzegu mnie znużyło, przysiadłem na jakiejś kłodzie wyrzuconej brzez wodę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyWto Gru 29, 2009 9:14 pm

Przyszłam na plażę pospacerować. Zdjęłam trampki oraz bluzę. Zaczęłam przechadzać się brzegiem morza.
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptySro Gru 30, 2009 8:27 pm

Zupełnie niespodziewanie w oddali ujrzałem niewielką, pomarańczową plamę. Zaintrygowała mnie ona, więc spokojnie czekałem, aż właściciel/ka ukaże mi się cał/y/a. Po krótkim czasie sylwetka postaci się znacznie powiększyła, i już wiedziałem, że mam do czynienia z piękną wampirzycą. Z olśniewająco piękną. Ale przecież nie mogłem tak o sobie wstać, podejść do niej i przywitać się. To byłoby nader dziwne. Siedziałem więc nadla spokojnie, czekając na to co się miało wydarzyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptySro Gru 30, 2009 10:04 pm

Nagle w oddali ujrzałam postać , która siedziała na kłodzie dawniej wyrzuconą na brzeg przez morze. Zauważyłam , że ową postacią był bardzo przystojny mężczyzna. Od razu wyczułam , że jest to wampir. Szybko , prawie niezauważalnie poprawiłam ręką włosy, tak żeby ruda czupryna wydała się bardziej atrakcyjna. Podeszłam do chłopaka -Cześć! -przywitałam się. -można ? -wskazałam na puste miejsce obok nieznajomego, jednocześnie posyłając mu szeroki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyCzw Gru 31, 2009 8:12 pm

Podniosłem się zwinnym ruchem i odwzajemniłem uśmiech dziewczyny. Podałem jej rękę i przedstawiłem się siląc się na swój szkocki akcent (bo powoli się już odzwyczaiłem od niego, przyzwyczając się do nowojorskiego akcentu). -Matthew LaPusch- Uśmiechnąłem się szerzej i przechyliłem głowę przyglądając się dziewczynie.-Jasne, usiądź proszę.
Powrót do góry Go down
Lee Frost




Liczba postów : 1
Registration date : 25/01/2010

Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża EmptyPon Sty 25, 2010 5:30 am

Gdy fale wyrzuciły mnie na brzeg wybudziłem się ze snu. Leżąc na plecach otwieram oczy i pierwsze co widzę to gwiazdy,była noc a księżyc będąc w pełni bije oślepiającym blaskiem rozjaśniając mrok . Spoglądam na siebie i widzę obraz nędzy i rozpaczy, zakrwiona pokiereszowana koszula odsłaniała ranę wielkości kciuka. Zapewne przeszła na wylot uszkadzając nerkę i śledzionę *myślę sobie*. Patrze niżej Dżinsy też nie są w najlepszym stanie widać cięte rany po pazurach i ostrym narzędziu to samo na lewym przedramieniu. Nagle przeszywa mnie ostry ból, swoje epicentrum ma w prawej łydce, rozchodząc się po kręgosłupie i docierając do mózgu zdążył wygiąć moje ciało niczym łuk triumfalny...tracę przytomność... budzi mnie jakiś zabłąkany ptak przelatujący mi nad głową... dysze... jestem zmęczony... ale nie zapomniałem o bólu. Z trudem opieram się na lewym łokciu i przejeżdżam dłonią po łydce nagle palcami wyczuwam mały ostry przedmiot wbity w moje ciało, szybko go wyciągam,ale nie obeszło się bez krwi mały strumień popłyną ku ziemi, nie miałem czasu na tamowanie krwawienia moją całą uwagę przyciągnął ten mały przedmiot przybliżam rękę otwieram dłoń i zamieram... moim oczom ukazuje się grot wypełniony zieloną fluorescyjną mazią, nie wierze.... biorę wdech zimnej morskiej bryzy i w tym czasie dostaje flashbacki obrazy nie są wyraźnie ale wystarczające abym sobie przypomniał....Spanikowałem... adrenalina zawładneła nad ciałem... WSTAŁEM nie czuje bólu, kulejąc i tamując ranę w brzuchu pokierowałam się w las z myślą *Musze znaleźć nowe schronienie, Musze wyleczyć rany, a co jeśli mnie odnajdą ? MILCZ GŁUPKU!!!!* walcząc ze samym sobą zagłębiałem się w Mroku ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piaszczysta Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta Plaża   Piaszczysta Plaża Empty

Powrót do góry Go down
 
Piaszczysta Plaża
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Wybrzeże-
Skocz do: