wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Seamus'a Wetz'a

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Dom Seamus'a Wetz'a Empty
PisanieTemat: Dom Seamus'a Wetz'a   Dom Seamus'a Wetz'a EmptyPią Lip 31, 2009 5:38 pm

Dom Seamus'a Wetz'a Projektydomow1iz5
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Seamus'a Wetz'a Empty
PisanieTemat: Re: Dom Seamus'a Wetz'a   Dom Seamus'a Wetz'a EmptySob Sie 01, 2009 11:18 pm

Wszedłem do domu. Drzwi jak zwykle były otwarte. Zagwizdałem i po paru chwilach u moich nóg pojawiły się dwa rozszczekane psy, Hera - owczarek podhalański ( http://www.czterylapy.yoyo.pl/index_pliki/image9912.jpg ) oraz Shaggi-sznaucer olbrzym ( http://m.onet.pl/_m/5bac3e0e82f380d1ca7597287ca93634,21,1.jpg ). Pogłaskałem zwierzęta po grzbietach i wszedłem do przestronnej kuchni. Przyrządziłem sobie jakieś jedzenie i usiadłem przy niewielkim stole. Gdy spałaszowałem całą zawartość swojego talerza, nakarmiłem zwierzęta. Poczłapałem na piętro do łazienki. Wziąłem prysznic i przebrałem się w spodnie dresowe, a brudne ciuchy wrzuciłem do pralki. Zszedłem na dół, wypuściłem psy na ogród , a z barku wyjąłem butelkę whisky. Nalałem szkockiej do szklanki i rozwaliłem się na kanapie. Wziąłem do ręki książkę i zacząłem czytać, co jakiś czas upijając whisky.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Seamus'a Wetz'a Empty
PisanieTemat: Re: Dom Seamus'a Wetz'a   Dom Seamus'a Wetz'a EmptyPon Sie 03, 2009 12:20 am

Wstałem z kanapy i przeciągnąłem się. Odłożyłem książkę na stolik i wszedłem na piętro do garderoby. Ubrałem jakieś jeansy i biały t-shirt , przez który odbijały się moje mięśnie XDD (o tak !) Zbiegłem schodami na dół i wyszedłem z domu. Trzeba było zwiedzić okolice.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Seamus'a Wetz'a Empty
PisanieTemat: Re: Dom Seamus'a Wetz'a   Dom Seamus'a Wetz'a Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Seamus'a Wetz'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: