wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Vanilii Canosa

Go down 
+2
Vanilia Canos
Kate Thompson
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptyNie Cze 28, 2009 7:11 pm

Opisz w pierwszym poście.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptyPon Cze 29, 2009 12:23 pm

Dom zwyczajny, dwupiętrowy. Jak się wchodzi jest przedpokój z mnóstwem wieszaków, na lewo jadalnia i kuchnia, na prawo salon, łazienka i schody na piętro, w którym mieści się sypialnia i jeszcze jedna łazienka. Zwyczajnie nie niewyżynający się od innych.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySob Lip 04, 2009 12:52 pm

Po spotkaniu emerytów poszedł spokojnie do domu jak normalny człowiek nie przesadzający z alkoholem podczas towarzyskich spotkań. Pokręciwszy kluczem w drzwiach wszedł do domu. Uśmiechnął się gdy powietrza nie zmącał okropny wampirzy zapach. Poszedł pod prysznic i po szybkim wyszorowani się czmychnął pod pierzynę i momentalnie zasnął.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySob Lip 04, 2009 2:40 pm

Obudziwszy się ruszył wolnym, jeszcze nie wyrwanym z ospania krokiem co skutkowało tylko tym, że uderzył się o wystającą poręcz schodów. Otrząsnął się i poszedł do kuchni z zamiarem stworzenia sobie na śniadanie jajecznicy. Po chwili na patelni skwierczały wesoło kawałki kiełbasy, czosnku i cebuli, a później żółta jajecznicowata masa. Ruszył do jadalni i skonsumował ją z talerza popijając wcześniej zrobioną kawą. Wstał i przebrawszy się w ,,świeższe'' ubranie wyszedł zamykając dom na klucz.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptyPią Lip 10, 2009 9:48 am

W drzwiach do domu powitał go miły zapach powietrza niezapaskudzonego przez wampiry. Odetchnął z ulgą i wszedł do salonu gdzie popijając wcześniej zrobioną kawę zagracił cały stół papierami, książkami i notatnikami. Zaczął uczyć się do egzaminów, które miały sięniedługo zacząć.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptyPią Lip 10, 2009 11:18 am

Wstał mając kompletny mętlik w głowie. Dopił kawę i wziąwszy parę głębokich oddechów wyszedł w kierunku nadchodzących wielkimi krokami egzaminów. Wychodząc zamknął drzwi na klucz.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptyWto Lip 14, 2009 3:49 pm

Wszedł do domu od razu udając się pod prysznic. Potem następnym celem było łóżko. Położył się i natychmiast zasnął.
***...DUŻO CZASU PÓŹNIEJ...***
Obudziwszy się ubrał się w jakieś porządne ubranie i zszedł na dół do kuchni. Po chwili skwierczenia oleju na patelni miał na talerzu jajecznice, którą wpałaszował bez mrugnięcia okiem. Wrzucił naczynia do zmywarki i pozostawiając jej umycie tego wszystkiego wyszedł na miasto.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptyWto Lip 14, 2009 9:11 pm

Weszłam niepewnie na ulicę wilkołaków. Zapamiętałam zapach Vana i w ten sposób znalazłam jego dom. Chciałam go przeprosić za moje zachowanie w lesie. Zapukałam niepewnie do drzwi, dwa razy, wstrzymując oddech. Nie, zapach Vana lub tej dziewczyny co z nim wtedy była w lesie, nie był aż tak odrażający jak smród, odór innych....czworonogów.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:28 pm

Już na ulicy czuł zapach wampirzycy. Dochodząc do domu wzmógł się bardziej. -O, witaj Emily- przywitał się widząc wampirzycę stojącą przed moim domem. Otworzył drzwi i zaprosił wszystkich do środka.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:30 pm

Cześć Emily.- Przywitałam się z wampirzycą.- Co u ciebie?- Zapytałam z troską w głosie. Weszłam do domu, rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:32 pm

-Kawy, herbaty, czy czegoś innego?- zaproponował.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:33 pm

Zdezorientowana rozejrzałam się dookoła.
-Hmm...Może przeszkadzam?
Zapytałam nie ukrywając zdziwienia, nie był sam, była z nim również Alice... A chciałam przeprowadzić tę rozmowę w cztery oczy. *Porozmawiacie kiedy indziej Em, teraz się bezpiecznie usuń...*
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:35 pm

Ach, może to jednak ja przeszkadzam? To co, wy sobie pogadajcie, a ja pójdę zrobić herbatę.- Uśmiechnęłam się do nich.- Em, słyszałam już co chciałaś zrobić..- Powiedziałam z wyrzutem. Jak mogła zrobić coś takiego?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:35 pm

-Przeszkadzasz? A co ci takiego przyszlo do głowy?- zapytał z uśmiechem -Nie, wchodź i siadaj z All.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:41 pm

Spojrzałam nie ukrywając nadal zdziwienia, na Alice. *Czyli już cały NY wie?* Zadałam sobie sama pytanie. Opadłam bezwładnie na kanapę i założyłam ręce, oraz nogę na nogę. Po chwili ciszy zaczęłam się nerwowo bawić zamkiem kurtki.
-Chciałam, i co z tego? Nikomu by mnie nie brakowało...
Odparłam nie spoglądając nikomu w oczy.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:43 pm

Emily, gadasz głupoty! A co z Loganem?- Zapytałam, siadając naprzeciwko niej. Zauważyłam jej minę.- Wiem tylko ja, Van i Noel.- Uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:45 pm

-Było, minęło i nic się nie stało - odpowiedział z uśmiechem, -Nie trzeba się już przejmować.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:50 pm

Otwarłam szeroko oczy, które niemal od razu się zaszkliły.
-Lo...Logan?
Wyjąkałam i szybko zerwałam się z kanapy i zaczęłam nerwowo chodzić po pokoju.
-Logan mnie nie potrzebuję tak jak ja jego. Jest egoistą.
Zawiesiłam głos. *No Em... Racja. Dobrze, że na to wpadłaś... Egoista!*
Z powrotem usiadłam na kanapie i przyłożyłam palce do skroni.
-On... Mnie nie kocha...
Wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:52 pm

-Widocznie nie zasługuje na ciebie.- odpowiedział starając się pocieszyć wampirzycę
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:55 pm

Spojrzałam na Vana tępym, jednak wdzięcznym wzrokiem.
-Widocznie...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:57 pm

Westchnęłam.- Emily, jesteś tego pewna? Może jednak wcale tak nie jest. Może jednak on cię kocha. A skoro nie to znaczy że na ciebie nie zasługuje i znajdziesz sobie innego faceta.- Usiadłam koło niej i "pogłaskałam" ją po ramieniu.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 12:58 pm

-Jak zostawił to znaczy, że woli brzydkie i głupie.- dopowiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:00 pm

Nagle poczułam coś dziwnego.- Muszę wyjść.- Szepnęłam i w wampirzym tempie wybiegłam z domu.- Wrócę za niedługo!- Zawołałam jeszcze, będąc już na ulicy.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:01 pm

-Nie zostawił...
Mruknęłam.
-Nawet wrócił, ale skąd to nie wiem... Ale jakiś nieobecny jest...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:04 pm

Odprowadził wzrokiem Alice. Spojrzał na Emily -Nie martw się, przecież nic złego się nie stało... Jak coś to znajdziesz sobie kogoś innego i tyle.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:06 pm

-Van! Ja nie chcę żyć! Nie mam dla kogo...
Wyznałam coś co od dawna w sobie dusiłam.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:08 pm

Chwycił ją za ramiona i lekko potrząsnął -Masz dla siebie, rozumiesz? Dla siebie, nie potrzebujesz nikogo.- powiedział z uporem, najbardziej go irytowały kobiety, co uważają, że bez faceta sobie nie poradzą w życiu.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:16 pm

-PRZESTAŃ!!
Wrzasnęłam na Vana lekko go odpychając.
-Wiesz, kochałam się w swoim bracie, przez 10 lat, co później się okazało że nie jest moim bratem. I znikł! Potem byłam z niejakim Laurentem, który również znikł! Potem Nick i Logan... Dla każdego jestem tylko udręką!
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:19 pm

-Jak tak uważasz...- westchnął -Nie będę zmieniać twojego nastawienie. Ale i tak uważam, że masz tylko depresje, a nie, że jesteś udręką.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:32 pm

Spojrzałam na chłopaka przepraszającym wzrokiem.
-Uh, wybacz....
Pokręciłam głową i mocno zacisnęłam wargi.
-Pewnie masz rację...
Westchnęłam ciężko.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 1:35 pm

-Pewnie tak, po prostu nie rozumiem, o co ci chodzi. Nie odzywa się, trudno trzeba żyć dalej.- westchnął zrezygnowany.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 2:24 pm

-Właśnie o to chodzi, że czuję się nie potrzebna bo.... Logan przed kilku tygodniami wyjechał bez żadnego słowa. Teraz wrócił... Jakiś inny, odmieniony.
Powiedziałam smutno, blado uśmiechając się w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 2:30 pm

-Jak wrócił odmieniony, to się go zapytaj dlaczego, a nie biadol, że odmieniony.- powiedział zrezygnowany -Ach te baby...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:14 pm

-Ach te baby, mówisz? xD co z nami nie tak?
Zapytałam niemal krztusząc się ze śmiechu.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:17 pm

-Czytasz mi w myślach?- spytał zdziwiony. bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:18 pm

Zaśmiałam się jeszcze głośniej i przewróciłam się w tył na kanapę.
-A i owszem. Przeszkadza Ci to?
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:19 pm

-Trochę, wolę zatrzymać swoje myśli dla siebie.- odpowiedział z lekkim uśmiechem -bla, bla, bla, bla, bla, bla...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:22 pm

-Bla, bla, bla? No to rzeczywiście, nikt nie może się dowiedzieć o Twych sekretach.
Uśmiechnęłam się ciepło. Podłożyłam pod głowę jedną z poduszek, z kanapy i wpatrzyłam się w sufit. O dziwo, mimo, iż Van był wilkołakiem, czułam się przy nim dość swobodnie.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:27 pm

-Cóż, o niektórych rzeczach nie chciałbym abyś wiedziała.- odpowiedział uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:28 pm

-Oj, dobrze już dobrze...
Uśmiechnęłam się czule.
-Postaram się nad tym panować.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:29 pm

Uśmiechnął się również -Ciekawe gdzie All, miała iść tylko na chwilę...- mruknął pod nosem...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:31 pm

-Taaa....
Odpowiedziałam przeciągle i powoli usiadłam.
-Van...Bo ja Cię chciałam przeprosić za tamto w lesie...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:33 pm

-A czy coś się stało?-zapytał nie rozumiejąc -Jakbyśmy cię poturbowali, to by było za co przepraszać, ale tak? Chmmm... nic się nie stało...
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:34 pm

Uśmiechnęłam się blado.
-Zachowywałam się jak wariatka i... Ech... To trudny dla mnie okres...
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa EmptySro Lip 15, 2009 3:35 pm

-Rzeczywiście trudny.- potwierdził przywołując to wspomnienie. -Ale, że nic się nie stało, to po co przepraszać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Vanilii Canosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Vanilii Canosa   Dom Vanilii Canosa Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Vanilii Canosa
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: