forum rpg o wilkołakach i wampirach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Bar Bloody Valentine

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Ane deRose

Female Liczba postów : 1238
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 8:48 pm

- i zostawisz taką małą kruszynkę ... - miałam tu na myśli siebie - samą ? Niewinną dziewoje, zawieszoną na zawsze na krawędzi życia i śmierci ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Female Liczba postów : 2227
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 8:51 pm

Przekręciłam głowę.- Ane... Ty tego chyba nie mówisz o sobie.- Prychnęła.- "Mała kruszynka" sobie poradzi. Obawiam się że i tak będę musiała ruszyć tyłek i znaleźć pewnego zagubionego pieska.- Upiłam trochę soku.- Masz jakąś dobrą miejscówkę?- Zapytałam, mając na myśli jakieś ciekawe miejsce na imprezę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 8:53 pm

- zastanówmy się - zamyśliłam się na chwilkę - może ... Soho ?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 8:57 pm

Mhym.- Kiwnęłam głową entuzjastycznie.- Trzeba będzie tylko ustalić kiedy, a z tym będzie większy problem.- Stwierdziłam, pamiętając jak było z ostatnią imprezą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 9:03 pm

- Tia ... może piątek ? - ta data była chyba odpowiednia - co ty na to ?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 9:05 pm

No wiesz, mi pasuje, ale nie wiem jak z resztą, o ile ktoś w ogóle będzie chciał przyjść.- Stwierdziłam.- Ale wydaje mi się że będzie okej. Trzeba tylko powiadomić inne wampiry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Pon Gru 14, 2009 11:21 pm

- No i o wilku mowa - rzuciłam czytając smsa od ełi. Złapałam Alice za rękę i ruszyłyśmy do ełi. W końcu to Al jest lekarzem.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Male Liczba postów : 517
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:17 pm

Wszedł do Bloody Valentine i zaskoczyła go pusta jaką w nim zastał. Oczywiście nie dosłownie pustka, było tu sporo ludzi, ale cóż obchodzili go ludzie.
Zajął miejsce przy barze.
Pamiętał kiedy był tu po raz pierwszy. ... Niee... źle... nie pamiętał... to był ten okres który powinien zapomnieć... więc uznajmy, że kiedy był tu ostatnio widział tu więcej... swoich...
Zamówił whiskey cichym mruknięciem. Wpatrzył się nieruchomo w obraz wiszący na ścianie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:30 pm

Weszłam pewnym krokiem do BV. Próbowałam znaleźć Santiago, kolejnym miejscem miał być jego.. klub. Rozejrzałam się i zauważyłam go siedzącego przy barze. Podeszłam i usiadłam obok niego. Oparłam się o blat.- Cześć.- Przywitałam się ze sztucznym uśmiechem na twarzy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:37 pm

Weszłam do baru zaraz za Alice , chociaż wcale nie miałam ochoty na spotkanie z tym zasranym dupkiem , a co dopiero oglądania jego Idealnej aż do przesady gęby.
- miło Cię znowu widzieć - prychnęłam mierząc go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:39 pm

Dostał swoje zamówienie jednak nadal tępo wpatrywał się w obraz. Po chwili przerwał mu jakiś głos. - Alice - uśmiechnął się na widok wampirzycy. - Ane - dodał widząc drugą - Zawsze tu tak pusto?? - rozejrzał się dookoła - kiedyś tak nie było... - dodał obojętnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:41 pm

Zacisnęłam pięści, co by nie rzucić się na niego przy ludziach. Wolałam żeby Ane się w to nie mieszała, ale nie mogłam jej przecież powiedzieć żeby wyszła.- Niestety, ostatnio niewiele wampirów się tu pojawia.- Stwierdziłam.- A co u ciebie słychać?- Zapytałam, dalej wykrzywiając usta w uśmiechu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:44 pm

- Tak , przyzwyczaj się do tego , że jest nas tutaj CORAZ mniej - nozdrza rozszerzały mi się i kurczyły ze złości , ale starałam się być opanowana i nadzwyczaj miła.
- Kiedyś nawet ty byłeś inny - uśmiechnęłam się sztucznie i pogładziłam go po dłoni - ale no cóż ... wampiry są jak ludzie, też się zmieniają...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:47 pm

Jakoś leci - rzucił wymijająco - powoli - dodał mrużąc lekko oczy - coś ci jest? - wskazał głową na jej zaciśnięte pięści. Spojrzał ze zdziwieniem na Ane. - Wybacz Ane ale nie bardzo rozumiem o co chodzi. - otworzył szerzej ciemne, niemalże czarne oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:50 pm

Aż mi szczęka opadła.- Jak mogłeś?- Zapytałam z wyrzutem, próbując mówić spokojnie. Gdyby nie ci ludzie... ze złości na jego i siebie ścisnęłam pięści jeszcze mocniej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:52 pm

- Wiesz ... nie codziennie zabija się swoich - nadal niemalże z lukrowanym uśmiechem wpatrywałam się w jego oczy - a ja uważałam Cię za przyjaciela , a nawet za część mojej rodziny. Wiesz co ... zawiodłam się na tobie. Strasznie się zawiodłam.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 9:55 pm

Jeszcze szerzej otworzył oczy w zadziwieniu. - Nie bardzooo... - Po chwili jednak roześmiał się głośno - to jakiś żart... próbujecie mnie w coś wrobić? - spytał z rozbawieniem - przyznam ze całkiem niezłe z was aktorki...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:02 pm

- Nie kochanie ... nie, ale wiesz co ? Też zastanawiałam się czy czasami ktoś mnie nie wkręca - czułam , że zaraz wybuchnę. Miałam już dość udawania przesłodzonej panny - A wiesz , że na początku Cię broniłam ? Przecież Santiś nie mógłby zrobić czegoś takiego! On jest taki czuły ...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:03 pm

Czyli co? Nie zabiłeś wczoraj żadnego wilkołaka?- Albo się zgrywał albo nie wiedział o kogo chodzi, to było jasne. Ełi na pewno nie kłamała, a Santiago ostatnio się zmienił. Wpatrywałam się w niego, teraz już nie ukrywając swojej nienawiści.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:06 pm

Skierował wzrok na Alice. - I owszem... ale co to ma do rzeczy - spytał z zaskoczeniem unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:09 pm

Dzięki chociaż za szczerość, łachudro.- Rzuciła, patrząc mu w oczy.- Zadźgaliście go. Było was trzech, a on był tylko jeden i nie mógł się bronić!- Prawie wykrzyczała mu to w twarz. Nie chodziło jej o to, że go w ogóle zaatakował. Chodziło o to że trzech wampirów wtargnęło do jego domu i Van nie miał z nimi żadnych szans.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:12 pm

Al o co ci chodzi... to śmierdzący wilk i jedyne na co zasłużył to była śmierć... NIC WIĘCEJ - stwierdził z uderzającą obojętnością. Podniósł swoją szklankę do ust i upił kilka łyków. - Wilki muszą zobaczyć kto tu rządzi... - rzucił przez zaciśnięte zęby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:14 pm

- Nie kopie się leżącego - mogłam już zdjąć z siebie ten cholerny kamuflaż - I znowu poczułam się oszukana... Jak mogłeś zrobić coś tak odrażającego - podeszłam do niego bliżej i strzeliłam mu prosto w twarz z otwartej dłoni - ty ... ty ... zasrany idealny dupku.!
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:17 pm

Ty sukinsynu.- Zacisnęłam zęby.- Nie wpadłeś na to że w jego domu nie przypadkiem pachnie wampirem?- Zapytałam cicho. Dobrze wiedziałam że w prawie każdym pokoju można było wyczuć mój zapach.- Zasłużył na śmierć?? Czym?? To ty go tak chamsko napadłeś. Ty bardziej zasłużyłeś na śmierć.- Powiedziałam ze złością.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:21 pm

Pod wpływem uderzenia odwrócił głowę w bok, jednak niemalże od razu spowrotem spojrzał na Ane. Gdyby był człowiekiem prawdopodobnie jego policzek zalśniłby czerwienią, człowiekiem jednak nie był, a jego ciało zimne i nieczułe niczym skała pozostało nienaruszone. Nieoczekiwanie w reakcji na jej zachowanie uśmiechnął się ironicznie - zgodzę sie co idealnego - pokiwał głową z cynizmem - no może co do dupka trochę też... - spojrzał w górę jakby się nad tym zastanawiał. - Nieznacznie przekręcił się do Alice - w domu co drugiego kundla czuć wampira... - rzucił protekcjonalnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:24 pm

- Ty ironiczny chamie! To był facet Alice! - niemalże wrzeszczałam na niego. Nie mogłam pojąć dlaczego on tak się zachowywał - A gdybyśmy z Al zabiły Heidi też przeszedłbyś obok tego obojętnie ?!
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:26 pm

Ane.- Westchnęłam cicho. To była moja sprawa, nie potrzebowałam pomocy.- Taaaaa jasne. Przecież w domu każdego psa czuć wampira!- Zamknęłam oczy, próbując się uspokoić, jednak nic jej to nie dało.- Jak możesz nie mieć żadnych zasad, zero honoru?!- Zapytałam, nie odrywając od niego wzroku.- To co tam się wydarzyło to nie była nawet walka. To była zwykła rzeź!- Przed oczami znowu zobaczyłam zniszczony dom i ukochanego w kałuży krwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:29 pm

Przez moment na jego twarzy przeszło coś jakby strach... współczucie... żal... jednak był to jedynie moment. Po tym ułamku sekundy jego twarz stężała jak wcześniej. - Wybacz Al - przeprosił Alice chłodno - nie wiedziałem - usprawiedliwił się wzruszając ramionami. Spojrzał na Ane. - to złe porównanie - westchnął obojętnie. - Owszem Alice masz racje... to nie była walka... to był wyrok... kiedy idzie się wykonać wyrok, kiedy idzie się zabić... nie bawi się w honor. Czy ty się w niego bawisz kiedy idziesz na obiad? - spytał rozglądając się dookoła w pubie było kilka osób.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:34 pm

- bardzo dobre ... - uśmiechnęłam się do niego ironicznie - Choć Al ... wpadniemy do domu Santiego i roz**biemy go w drobny mak , dokonamy bezwzględnego mordu na jego dziewczynie , którą ostatnio traktuje jak nie powiem co i przeprosimy go " no sorry Santi , ale nie wiedziałyśmy , że to twoja dziewczyna" - było mi go żal ... w tym momencie. Tak głupiego usprawiedliwienia jeszcze nie słyszałam - I co będziesz tryskał entuzjazmem... ?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:35 pm

Ohhh, dzięki od razu mi lepiej!- Krzyknęłam na cały bar. Teraz już nie chciałam zabić go tak od razu, choć propozycja była kusząca. Chciałam spalić jego dom i VR, zabić wszystkich znajomych, przyjaciół, byłe i teraźniejsze dziewczyny, nawet gdyby jednocześnie byli moimi znajomymi. Teraz jedyne co się dla mnie liczyło to zemsta i to, żeby stracił wszystko co tylko miał.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:39 pm

Widzisz wiedziałem, że ci przejdzie... Nie ma się czym przejmować - stwierdził ni to ironicznie ni to poważnie ni to z rozbawieniem. Dopił Whiskey jak gdyby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:41 pm

- Myślisz , że gdybyś zabił kogoś kogo kocham wystarczyłoby głupie przepraszam ? Przyszłyśmy po zemstę ... nie po twoje przeprosiny - rzuciłam z pogardą bo miałam dość cackania się z nim, a jego tłumaczeń zupełnie nie chciało mi się słuchać.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:44 pm

Wyjdźmy stąd i...- Miałam powiedzieć "i załatwmy to jak prawdziwi faceci", ale brzmiało to dość głupio w tej sytuacji.- Zabiję cię!- Szepnęłam, patrząc na jego ohydną twarz. Nienawiść do byłego już znajomego i teraźniejszego wroga była jeszcze większa niż gdy się o tym dowiedziałam.- Jesteś tchórzem, rzygać mi się chce na twój widok.- Powiedziałam to chyba bardziej do siebie niż do niego, bo co to go mogło obchodzić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:52 pm

Roześmiał się na słowa wampirzyc. Po chwili jednak spoważniał a w jego oczach pojawił się błysk złości - To był wilk nie będę żałował śmierci kundla nawet jeśli był ważny dla któregoś z naszych. - powiedział z taką złością, że aż zadrżała mu dolna warga.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 10:58 pm

Co z tego że wilk?! To, co zrobiliście było okropne i niehonorowe! Nawet w czasie wielkiej walki zawsze walczymy jeden na jeden. Nie daliście mu żadnych szans, podłe świnie.- Wyszeptałam, zaciskając powieki ze złości.- Mówię zupełnie poważnie. Walczmy. Kto przegra, umrze.- Można było powiedzieć że zaproponowałam mu pojedynek. Czekałam tylko na odpowiedź, lekko drżąc.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:01 pm

Po pierwsze... powtarzasz się... - prychną - a po drugie nie będę z tobą walczył bo zginiesz. - zakończył unosząc kącik ust w krzywym, ironicznym ledwie zauważalnym uśmieszku - a na tym... chyba nikomu nie zależy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:02 pm

Popatrzyłam na przyjaciółkę z niedowierzaniem... ona nigdy nie była porywcza.
- O nie ma mowy! Skoro urządziłeś mu rzeź ... my urządzimy rzeź tobie - stanęłam twardo za Alice. Położyłam jej rękę na ramieniu i sycząc wściekle na Santiego wskazałam głową na drzwi - Nie chcemy przecież brudzić...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:05 pm

Po raz kolejny prychnął - nie będę z wami walczył, bo to by oznaczało, że albo zginę poświęcając się dla was... albo zabiję was, a wasze cierpienie a cierpiały byście z pewnością, sprawi, że będę miał wyrzuty sumienia bo wbrew pozorom was lubię. - zakończył jakby to było oczywiste.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:06 pm

Skąd ta pewność?- Zapytałam, krzyżując ręce na piersi. A nawet gdyby... Dzisiaj jakoś przestało mi na tym życiu zależeć. Wpatrywałam się w niego dalej.- Ane... To ja to powinnam zrobić.- Stwierdziłam cicho. Zależało mi na jej wsparciu, ale z drugiej strony byłam bardziej honorowa niż ten... niż Santiago. Kiedy usłyszałam jego odpowiedź, zdenerwowałam się jeszcze bardziej.- Świnia.- Rzuciłam mu prosto w twarz, powstrzymując się od użycia gorszych określeń.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:13 pm

Mam tę pewność Alice. Podał bym ci przykład, ale z pewnością nie byłabyś zbyt zadowolona znając szczegóły ze śmierci ukochanego więc daruję sobie. - rzucił protekcjonalnie poprawiając sobie przy tym kurtkę. - Nie chce was zabić i nie chcę was KRZYWDZIĆ, ale jeśli wyprowadzicie mnie z równowagi, nie będę się hamował.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:17 pm

Jestem pewna że Van zginął z godnością, nie poddając się do końca.- Syknęłam przez zęby, znowu widząc tą kałużę krwi.- Chętnie wyprowadzę cię z równowagi, ze swoimi przyjaciółmi jesteś mocny, ale ciekawa jestem jak poszłoby ci bez nich. Van zmiótłby cię w kilka minut, gdybyś był tam sam.- Byłam zła na to, że mój znajomy zachowywał się jak prawdziwy dresiarz. Był mocny tylko z kumplami za plecami i bejsbolem w ręku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ane deRose

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:19 pm

- ojeju ... lalunia nie będzie się hamowała.! - podsumowałam cicho- taak ... a od kiedy liczysz się z nami ? zawsze myślałam , że interesowało Cię wyłącznie twoje dobro. Zresztą nie tylko ja tak uważałam ...
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Female Liczba postów : 106
Registration date : 20/12/2009

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:22 pm

Weszłam do BV kopniakiem otwierając drzwi ( tak , żeby wyglądało , że jestem zUaa. xdd ) . Zauważyłam Santiago siedzącego przy barze. Stanęłam za dwiema pannami , które stały przed Valmontem. Na mojej twarzy malował się drwiący uśmiech.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santiago Valmont

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:22 pm

Alice przykro mi to mówić... nie wcale nie... właściwie to mówię to z dumą. - stwierdził, a w jego głosie można było usłyszeć, że w pewnym stopniu naprawdę jest z siebie dumny... - to ja go zabiłem, a bronić może i by się mógł gdyby nie zwijał się z bólu na podłodze - westchną z rozmarzeniem jakby właśnie przypomniał sobie ową scenę. Kiedy jednak usłyszał ostatnie słowo Ane spojrzał na nią z wściekłością. - chcesz mi coś powiedzieć? - spytał a w jego oczach zalśniło coś niebezpiecznego. Trochę jednak mu przeszło na widok Lyn. Spowrotem zrobił się obojętny, jak gdyby nigdy nic. - z resztą co mnie to obchodzi. - wzruszył obojętnie ramionami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Evans

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Nie Gru 20, 2009 11:29 pm

Spojrzałam za siebie. Nie znana mi kobieta. Dobrze wiedziałam, kto to.- Z dumą? Jesteś z tego dumny? Gratuluję kretynie! I co? Sam z siebie się tak zwijał?- Byłam pewna że użyto na nim jakiejś wampirzej mocy, która nie pozwalała mu się bronić. Po chwili odwróciłam się z powrotem do tej głupiej **** stojącej za nami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   

Powrót do góry Go down

Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 10 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next