wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Vogue Magazine

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyNie Kwi 05, 2009 3:54 pm

Redaktor naczelny/a Angelica Mondeqo
zastępca redaktor naczelnej/ego

dział moda Charlotte Rodriguez
dział uroda Martha Cullen
dział aktualności
dział rozrywka Aksel Valentino

grafik Ane de Rose


Ostatnio zmieniony przez Scarlett Frost dnia Sob Kwi 18, 2009 7:21 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyNie Kwi 05, 2009 10:09 pm

Weszla do Vogue Magazine i podeszla do sekretarki proszac o formularz do wypelnienia na stanowisko w dziale mody. Gdy skonczyla oddala papier razem z swoim CV.

Miala nadzieje ze bardzo dobra znajomość języka hiszpañskiego i angielskiego w mowie i piśmie, srednia znajomość obsługi komputera, samodzielność w wykonywaniu obowiązków i umiejętność organizacji czasu pracy i kreatywność wystarcza do dostania tej pracy.
Zostawila telefon aby mogli oddzwonic i wyszla.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyCzw Kwi 09, 2009 2:36 pm

Weszla po raz kolejny do Vogue Magazine, jednak tym razem byl to jej pierwszy dzien w pracy. Tak bardzo sie cieszyla ze ja przyjeli. Usiadla za swoim biurkiem i obkrecila sie na fotelu. Wyciagnela zeszyt i zaczela zapisywac pomysly na artykuly do magazynu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyPon Kwi 13, 2009 5:55 pm

Jak to miała w zwyczaju, 'wpłynęła' do budynku Vogue Magazine z szerokim uśmiechem. Błysnęła białym uzębieniem w stronę sekretarki i podeszła do jej biurka.
- Dzień dobry, chciałam złożyć swoje CV w sprawie pracy redaktor naczelnej. - położyła jej na biurku czarną teczkę zawierająca w środku CV.
- Mam wysokie kwalifikacje. Można by powiedziec, że od setek lat piszę. - uśmiecha się ironicznie i opuszcza budynek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyPon Kwi 13, 2009 6:02 pm

Wchodzi do środka budynku ze swoim cwanym uśmiechem. Podchodzi do biurka jakiejś kobiety i kładzie papiery wypełnione z prośbą o pracę w dziale rozrywki. Uśmiecha się ponownie s trone kobiety i opuszcza budynek.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyPią Kwi 17, 2009 8:30 pm

Weszla do budynku. Pracowala juz tu jakis tydzien. Przywitala sie z sekretarka i weszla do biura. Pocieszajacym faktem bylo to ze nie bedzie jedynym wampirem w Vogue Magazine. Zastanowila sie przez chwile czy jeszcze ktos zlozy podanie o prace.
Wlonczyla komputer i zaczela pisac artykul, w koncu musi sie do tego zabrac. Nie moze zapisywac tylko pomyslow.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyPią Kwi 17, 2009 11:16 pm

Wracając z zajęć stwierdziła , że wpadnie. Trzeba było jakoś przestać się nudzić . A co jest najlepsze na nudę ? Praca!
Mimo , że było już dość późno zostawiła swoje CV i Podanie o pracę grafika u sekretarki.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyPią Kwi 24, 2009 3:08 pm

Weszła do środka i skierowała się do swojego biura. Mmmm, jakiez to wspaniałe. Redaktor naczelny: Angelia Mondeqo
Spojrzała na ciemnobrązowe drzwi, na których widniał ów napis. Nacisnęła klamke i weszła do środka. Na biurku leżały stosy materiałów do sprawdzenia i przerobienia. Westchnęła.
- Gdybym nie była wampirem, zabrałoby mi to z tydzien. - przeklnęła pod nosem, ale zaraz rozpromienił ją fakt, że jako wampirowi, zajmie jej to kilka minut.
Po sprawdzeniu artykułów, otworzyła laptop i zedytowała troche okładkę nowego wydania. Napisała słowa wstępne od redaktor naczelnej, zaakceptowała i wyłączyła komputer.
Wychodząc z biura, oddała sekretarce papiery, aby wysłała je do drukarni. Uśmiechnęła się i opuściła budynek.


< z tematu >
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyWto Kwi 28, 2009 8:06 pm

Weszla do biura i zaczela pracowac.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyNie Maj 17, 2009 10:42 pm

Wyszla z biura.
Powrót do góry Go down
Martha Cullen

Martha Cullen


Female Liczba postów : 18
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 22/02/2010

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyCzw Lut 25, 2010 5:50 pm

W ostatnich dniach pomyślałam że warto byłoby znaleźć jakąś pracę.Coprawda przy moich wampirzych umiejętnościach mogłabym być milionerką ale jednak zawsze marzyłam żeby pracować w magazynie.Pare razy już miałam pracę ale zawsze wygryzały mnie jakieś ambitne,młode i wredne wampiry.
Teraz weszłam do budynku w którym mieściła się siedziba magazynu Vouge i dostałam się windą na 17 piętro.Nie chciałam biec swoim tempem po schodach aby nie przyprawić jakiegoś śmiertelnika o zawał. Weszłam do sekretariatu i z uśmiechem przedstawiłam się sekretarce i zostawiłam swoje CV na ladzie.Sekretarka raczej nie sprawiała wrażenia zadowolonej że musi tu być i mnie "obsługiwać".
Wyszłam czym prędzej z myślą że extra byłoby dostać tą posadę w dziale Urody.
Powrót do góry Go down
Martha Cullen

Martha Cullen


Female Liczba postów : 18
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 22/02/2010

Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine EmptyPią Lut 26, 2010 3:41 pm

Byłam dziś w bardzo dobrym humorze. Zwiewnym krokiem weszłam do redakcji,przywitałam się z sekretarką(o dziwo dziś miała świetny humor),a potem weszłam do swojego nowego gabinetu.Był bardzo ładny i przestronny.Usiadłam w fotelu,włączyłam komputer i zaczęłam zastanawiać się nad jakimś nowym artykułem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Vogue Magazine Empty
PisanieTemat: Re: Vogue Magazine   Vogue Magazine Empty

Powrót do góry Go down
 
Vogue Magazine
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» New Yorker Magazine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Fifth Avenue-
Skocz do: