wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jakiej młuzy słuchacie

Go down 
+6
Eufrazja Johnson
Ane deRose
Scarlett Frost
Mika
Allice LaCarrot
Krwawa Merry
10 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyWto Mar 17, 2009 4:55 pm

Ja słucham Alternatywy rocka i troche metalu.
A zespoły napiszę pozniej
Powrót do góry Go down
Krwawa Merry

Krwawa Merry


Liczba postów : 60
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 01/03/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyWto Mar 17, 2009 7:27 pm

ja słucham hip-hopu,techno, i inne takie co puszczaja w radiu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyNie Mar 29, 2009 8:56 pm

Gangsta rap, klasyczna, trance, hiphop ;d.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyPon Mar 30, 2009 7:44 pm

A ma ktoś z Was last fm'a? xD


Ostatnio zmieniony przez Isabella Cullen - Swan dnia Pią Kwi 24, 2009 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyWto Mar 31, 2009 8:03 pm

Tia ja mam Razz

A ja słucham tego:

http://www.lastfm.pl/user/anette016 Wink
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyWto Kwi 14, 2009 12:05 pm

hip-hop, metal, soundtrack
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyCzw Kwi 23, 2009 8:43 pm

no dobra to i ja cosik napisze

soundtracki : Jan A.P Kaczmarek (Finding neverland), Hans Zimmer (eee. np za Pirates od Carribean, albo Madagascar), Steve Jablonsky (Island) Danny Elfman (Edward Scissorhands, Spiderman), poza tym soundtracki z Moulin Rouge, Sweeney Todd, Juno,Slumdog Millionaire,Blood and chocolate, Twilight

oprocz tego naturalnie Radiohead, trochę U2, Coldplay, Lenka, Amy Macdonald, Who, Ville Vallo, Evanescence, Blue Foundation, Lily Allen
ahahaha w chwilach żalu Lady GaGa, Zac Efron Razz ;P ;P ;P ;P i techniawy zapodawane przez koleżanke z klasy (niezastąpione)

yyy coś jeszcze? no dużo slucham, za duzo Razz nie zmiesci sie, poza tym nie pamietam ;P
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyPią Kwi 24, 2009 12:25 am

Nał yc maj tern Razz


Deep Purple , Jefferson Airplane , The Guess Who , The Kinks , Bobby Fuller Four , The Trashmens , The Troggs , Box Tops , Creedence Clear Water Revival , The Beatles , The Rolling Stones , AC/DC , Gun's N' Rose's , KISS , Metallica , Iron Maiden , Dragonforce , David Bowie/Ziggy Stardust , Cheap Trick , Nirvana , Blur , Joan Jett , Twisted Sister , Warrant , Black Sabbath , Dead Kennedys , Ozzy Osbourne , Foghat , Poison , Alice Cooper , Sabaton , Dżem , Led Zeppelin , Sex Pistols , Motorhead , Jimi Hendrix



Jakiej młuzy słuchacie Awesome_face_black
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyNie Kwi 26, 2009 8:04 pm

Ja mam Lasta ^^

Zostały mi tylko 3 darmowe utwory ...

A wykonwacy : Nirvana, Muse, The Rasmus, Coldplay , Evanescence , Paramore, My Chemical Romance, Good Charlotte , CKOD, 30STM , FOB , Panic! at the disco, Linkin Park, Semisonic, Simple Plan, Green Day , Deftones, Emilie Simon, Metallica, Sum 41, Flyleaf , Porcelain and the Tramps, Dżem, Akurat, Kult, Happysad, Kukiz ( jeśli o czymś zapomniałam to dopiszę XD )


Ostatnio zmieniony przez Ane deRose dnia Pią Sie 07, 2009 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptySob Maj 02, 2009 8:26 pm

Słucham takiej do której da się potańczyć ;D

przeważnie słucham hip hopu <3
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptySro Lip 22, 2009 9:20 pm

Ale to już było...........


(i nie wróci więcej.... - a jednak... )

xD
Powrót do góry Go down
Fallen Volturi

Fallen Volturi


Female Liczba postów : 17
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 11/09/2009

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyNie Wrz 27, 2009 12:45 pm

Eee... xD

Trochę osobisty temat o.O

Jasne że j-rocka ; dd i hip-hopu x33
Powrót do góry Go down
http://www.wolf-queen.blog.onet.pl
Eiji Yosuke.

Eiji Yosuke.


Female Liczba postów : 30
Age : 31
Registration date : 10/02/2010

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyPią Lut 19, 2010 6:09 pm

Etto... j-rock, j-pop, ogólnie wszystko co wywodzi sie z Japonii xD
Powrót do góry Go down
Charles Nerevan

Charles Nerevan


Male Liczba postów : 5
Age : 30
Rasa : Wilkołak
Registration date : 09/05/2010

Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie EmptyPon Maj 10, 2010 4:33 pm

Głównie cięższej muzyki, dla niektórych wręcz barbarzyńskiej (bo nie pogardzę growlem, o nie, uwielbiam go ;>). Metal (metalcore, thrash, power, alternatywny, heavy, death) i rock (alternatywny, hard, punk, hardcore punk). Ale nie pogardzę inną muzyką, choć mam lekką alergię na wszelki hip-hop, rap i elektronikę (z malutkimi wyjątkami). Lubię też ballady Jacka Kaczmarskiego.

Zespoły/wykonawcy: Theocracy, Armia, 2Tm2,3, Trivium, Demon Hunter, System of a Down, Illuminandi, Bullet For My Valentine, Acid Drinkers, Machinae Supremacy, As I Lay Dying, Rhapsody of Fire, Anastasis, Nightwish, Metallica, Judas Priest, LONT, Drowning Pool, Elvenking, Deathstars, Sonata Arctica, Jacobs Dream, Luca Turilli's Dreamquest, Human Fortress, Seventh Avenue, Hidden Scars, Angel Dust, Ozzy Osbourne, Budzy i Trupia Czaszka, Tomasz Budzyński, Apocalyptica, Emilie Autumn, The Offspring, Green Day (TYLKO starsze kawałki; nie znoszę ich nowego stylu), Tomahawk, Three Days Grace, Breaking Benjamin, Farben Lehre, Beltaine, Sex Pistols, Lordi, Kazik, Nirvana, Linkin Park, Ash, Nickelback, Gogol Bordello, AC/DC, Yasushi Ishii, Twisted Sister, Within Temptation, Jacek Kaczmarski, Human Temple, Manowar, Crematory, E Nomine, The Exploited, All That Remains, Nanowar, Elektryczne Gitary, Veni Domine, Sabaton, Divinefire, Type O Negative, Creation of Death, Pomoc Duchowa, Behemoth, Novasonic, DC Talk, Mothley Crue, Tilt, Die Toten Hosen i cały czas dochodzą nowe Smile.
Powrót do góry Go down
http://www.blogger.com/profile/10629398771569175240
Sponsored content





Jakiej młuzy słuchacie Empty
PisanieTemat: Re: Jakiej młuzy słuchacie   Jakiej młuzy słuchacie Empty

Powrót do góry Go down
 
Jakiej młuzy słuchacie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Off-top :: Inne-
Skocz do: