wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Erica Folletta

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 10:33 pm

Chce mnie. to wszystko i zrobi wszystko aby mnie mieć, tak podejrzewam bo przez telefon słodziła mi jak nigdy a to źle zwiastuje.- powiedziałem z pod koca, bałem sie ze Kate odejdzie ode mnie ale jej bezpieczeństwo przede wszystkim.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 10:40 pm

Spuściłam wzrok. Odsłoniłam jego twarz i popatrzyłam mu prosto w oczy- Czy chcesz żebym odeszła? Błagam, powiedz prawdę. Jeśli tylko będziesz tego chciał, wyjadę. Będę cierpieć, ale ty jesteś dla mnie najważniejszy. Jeśli chcesz się poddać, wyjdę z tego domu i już więcej mnie nie zobaczysz. Jeśli nie zgodzisz się, jeśli będziesz próbował walczyć z Alien stanę przy twoim boku i będę walczyć razem z tobą.- powiedziałam pewnym głosem. Dla jego dobra, mogłam zrobić wszystko.- Proszę cię... Kieruj się tylko własnym dobrem, kiedy podejmiesz decyzję. Dla ciebie zrobię wszystko.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 10:45 pm

nic nie powiedziałem nie mogłem, serce mówiło jedno, rozum drugie, patrzyłem na nia i nie wiedziałem co zrobić. po chwili przybliżyłem twarz do jej twarzy i miękko pocałowałałem w wargi, tylko tyle mogłem odpowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 10:51 pm

Wtuliłam się w niego. Nie wiedziałam co powiedzieć. Tak bardzo chciałam usłyszeć konkretną odpowiedź. Łza popłynęła mi po policzku. Nie wiedziałam co zrobić. Chciałam, żeby ta chwila trwała wiecznie.- Nie chcę cię zostawiać....- wyszeptałam tylko. "Błagam... powiedz że nie muszę tego robić... powiedz żebym została" prosiłam w myślach.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 10:53 pm

milczałem jak zaklęty, tylko reką chwyciła ja w pasie * Jestem Egoista i tchurzem* pomyślałem i przytuliłem ją mocniej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:00 pm

Oparłam głowę na jego klatce piersiowej. Tyle się dzisiaj wydarzyło, a najgorsze było przed nami. W głębi ducha podjęłam już decyzję. Zostanę. Kocham go. Nie mogę go zostawić.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:05 pm

spróbowałem wstać i ubrać sie ale nie mogłem, byłem słaby jak niemowlak a jutro czekała mnie przeprawa.westchnąłem cieżko
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:10 pm

Westchnęłam- Pomóc ci?- zapytałam, wstając z łóżka.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:13 pm

Nie! Sam sobie to zrobiłem sam musze sobie dać radę.- powiedziałem pewnie, wstałem chwiejnie podszedłem do garderoby i pupadłem- cholerny idiota ze mnie nawet zabić się nie umiem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:19 pm

Skarbie... jutro będziesz w lepszej formie.- Podeszłam do niego i podniosłam go z podłogi- Masz szczęście że jestem wilczycą...- powiedziałam z uśmiechem i położyłam go na łóżku. Podałam mu ubranie.- Dla mnie zawsze będziesz ideałem. - Podeszłam do niego i pocałowałam namiętnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:23 pm

ta jasne- powiedziałem i ubrałem to co Kate mi podała, byłem na siebie zły.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:28 pm

Westchnęłam.- Ja pójdę wziąć prysznic. Wrócę za parę minut. Jesteś w stanie nie zrobić sobie nic, kiedy mnie nie będzie?- zmarszczyłam brwi, ale nie czekałam na odpowiedź. Poszłam do łazienki. Weszłam pod prysznic. Wreszcie zrelaksowałam się choć trochę. Zaczęłam patrzeć na to optymistycznie. "Los nie jest aż tak zły, żeby po raz kolejny zepsuć mi życie".
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:33 pm

Byłem zbyt uparty by nic nie robić, podniosłem się i opierając sie o rzeczy i postanowiłem zejść na dół, ale spadłem na dół z wielkim hukiem, Pluto podbiegł do mnie i polizał- Kolego nic mi nie jest- powiedziałem i blado sie uśmiechnąłem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:37 pm

Usłyszałam to nagle. "Za co to?!" wzniosłam ręce ku górze. Owinęłam się ręcznikiem i zauważyłam Erica leżącego koło schodów.- Eric... myślałam że pytanie Jesteś w stanie nie zrobić sobie nic, kiedy mnie nie będzie? jest pytaniem retorycznym. Skarbie, ja psychicznie wysiadam. Albo będziesz grzeczny, albo nafaszeruję cię lekami nasennymi.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:39 pm

Tylko spróbuj, chciałem tylko się napić i psy wypuścić i nic sobie nie zrobiłe no... az taką kaleka to nie jestem- powiedziałem wstając i idąc chwiejnie do kuchni.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:50 pm

Eric... ja na prawdę dzisiaj już nie mam siły.- Otworzyłam drzwi. Psy wybiegły do ogródka. Szybko poszłam do kuchni i nalałam mu szklankę wody- Jesteś głodny?- zapytałam go.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:52 pm

Zrobie sobie sam!- powiedziałem stanowczo, otworzyłem lodówke i zobaczyłem nóż- aha..... moze zamówie pizze....- powiedziałem nagłos- szlak komórke rozwaliłem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPon Mar 23, 2009 11:57 pm

Westchnęłam.- Po prostu usiądź na krześle.- Znalazłam swoją torebkę i komórkę. Szybko zamówiłam pizze.- Kocham cię, dlatego to ja się dzisiaj tobą zajmę.- powiedziałam i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:02 am

Kate nie jestem umierajacy- powiedziałem oschle- wiec mnie tak nie traktuj moge sam iść i zapolowac.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:06 am

Ale nie musisz.- powiedziałam spokojnie. Po chwili zadzwonił dzwonek. Zapłaciłam za pizzę i położyłam ją na stole. Wzięłam kawałek i zaczęłam jeść. Nic nie mówiłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:10 am

siadłem przy stole i wziąłem kawałek do reki i jadłem, co jakis czas na nią patrzyłem i na nadgarstki.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:16 am

Uśmiechnęłam się lekko. Patrzyłam na niego. Byłam myślami daleko stąd. Skończyłam jeść. Podeszłam do niego i usiadłam mu na kolanach. Pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:30 am

odpowiedziałem na pocałunek, * jeśli tak mnie chce zatrzymać to ciekawe* pomyślałem bolącymi rekami wodziłem po jej plecach.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:33 am

Oderwałam się na chwilę od jego ust- Chodźmy do sypialni.- wyszeptałam mu do ucha. Pocałowałam zmysłowo jego szyję. Wstałam i poszłam na górę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:36 am

Ledwo trzymając sie na nogach poszedłem do sypialni- Kate na pewno tego chcesz??- spytałem wodzac za nią wzrokiem
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:40 am

Stanęłam przed nim i zrzuciłam ręcznik na podłogę.- Kocham cię.- uśmiechnęłam się i podeszłam do niego, obejmując jego szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:42 am

to wiem- powiedziałem dzielnie trzymając się- a co jeszcze??- spytałem patrząc na niąa wygladała pięknie, bosko
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:48 am

A co chciałbyś jeszcze usłyszeć?- zapytałam cicho. Lekko popchnęłam go na łóżko i położyłam się na nim. Zdjęłam z niego koszulkę. Jeździłam dłońmi po jego torsie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:50 am

no np. Nienawidze cię, jesteś idiota, nie kocham cię- powiedziałem , jej dotyk pieścił moje ciało.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:53 am

Jesteś idiotą, skoro myślisz że mogłabym powiedzieć, że cię nie kocham.- wyszeptałam mu to do ucha. Całowałam jego usta, lekko ssałam wargi.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:56 am

Kate ale to prawda jestem idiotą- powiedziałem gdy przestała ssać moje wargi, moje ręce wodziły po jej ciele, po jej piersiach, ramionach.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 12:58 am

Wiem.- odparłam spokojnie- Ale i tak cię kocham.- uśmiechnęłam się. Całowałam jego klatkę piersiową i brzuch. Zdjęłam z niego resztę ciuchów.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:12 am

pocałowałem ją namiętnie, w wargi, pieścięłem ją całą ,każdy skrawek jej ciała
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:14 am

***


Leżałam przytulona obok niego. Nie spałam dość długo, ale rozpierała mnie energia. Znałam to uczucie aż za dobrze. Popatrzyłam na Erica- Śpisz?- zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:18 am

nie- powiedziałem zaspany, czując ja na sobie.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:19 am

Może gdzieś pójdziemy?- zapytałam go wesoło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:20 am

Możemy a gdzie??- spytałem cicho
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:23 am

Możemy iść do parku, możemy iść do mnie przy okazji sprawdzić co z moją dziurą, możemy iść do baru, możemy iść do klubu..- wymieniałam szybko. Wstałam szybko z łóżka i ubrałam sukienkę.- Mogłabym też iść do domu i się przebrać...- dodałam ciszej.- To gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:27 am

Do ciebie- powiedziałem wstałem , już lepiej sie czułem, choć głowę miałem wielką, szybko się ubrałem w byle co, ze tak powiem- ja już.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 24, 2009 1:28 am

No to chodźmy- powiedziałam wesoło. Złapałam go za rękę i wyszliśmy z domu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPią Mar 27, 2009 11:51 pm

Wbiegłem do domu, to co tam zastałem było przerażające, wszędzie krew, wszystko zniszczone,kuchnia, łazienka, moja sypialnia tez, szybko ciuchy wziąłem, ubrałem dres , wyszedłem przed dom:
- Pluto, Frotka???- zawołałem, psy przybiegły szybko- chodżcie...
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 31, 2009 10:25 pm

A że Sprawy potoczyły się tak a nie inaczej miałem dużo czasu na sprządnięcie, domu. Bolało mnie to że tak się skończyła z Kate rozmowa, ale cóż. Ona wszystko o nim wiedziała.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Mar 31, 2009 10:57 pm

dom wyglądał jak chlew, sprzątałem za żarcie, po 4 godzinnach wysprzątałem cały, potem położyłem sie spać, mmusiałem wszystko sobie przemyślec.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyPią Kwi 03, 2009 9:26 pm

Wstałem wykąpałem się, przebrałem, dałem psom jeść i poszedłem do parku na spacer.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 EmptyWto Kwi 07, 2009 6:32 pm

Przyszedłem do domu, ledwo oddychałem , dławiłem się* Strachem*, W domu skoncentrowałem sie na psach, lecz i one czuły że dzieje się ze mną źle- Nie martw cie sie... wszystko będzie dobrze- tej mysli się trzymałem , dałem im jeść, po półgodzinie, po prysznicu, przebraniu sie, spakowaniu kilku rzeczy, wyszedłem z domu, Pluto i Frotka towarzyszyli mi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Erica Folletta - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Erica Folletta
Powrót do góry 
Strona 7 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: