wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cmentarz Manhattan

Go down 
+2
Amy Vivien
Scarlett Frost
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 11, 2009 8:48 pm

Typowy amerykański cmentarz- duże pole z równiutko przystrzyżoną trawką i niziutkimi białymi nagrobkami. Zamykany na noc, więc trudno się tam dostac po 22.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 11, 2009 9:38 pm

Przeszła przez żelazne wrota cmentarza. Nie była tu od 3 lat, a jednak od razu wypatrzyła miejsce do którego zmierzała. Ok 500 jardów od bramy, zaraz za karłowatą wierzbą, pośród milinów białych nagrobków, stały dwa identyczne, troche zaniedbane, na których widniało to samo nazwisko: "Cromwell".
Usiadła na ziemi, pomiedzy dwojgiem ukochanych "ludzi" i zwiesiła głowę.
"Przepraszam, że tak długo mnie nie było".
U podnóża każdego z nich położyła czerwone lilie.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 5:45 pm

weszłam na zmentarz z zakupami i siadłam na ławeczce, patrzyłam w niebo....
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 5:49 pm

Wszedłem na cmentarz i rozejrzałem się po nim. Ujrzałem , że na ławce siedzi Amy:
-Cześć-powiedziałem wesoło siadając obok niej.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 5:52 pm

podskoczyłam przestraszona:
Ja ciebie nie znam, kim jesteś??- spytałam przerażona...
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 5:55 pm

-Amy co jest ?! -przestraszyłęm się - jaja sobie ze mnie robisz, czy co ?!-wstałem i podszedłem do niej.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:01 pm

siadłam na trawie torby położźyłam przed sobą:
Zostałam skrzywdzona jakież 2 dni temu tutaj w NY...nie wiem od kiedy tutaj jestem, wiem tylko co było przed NY i teraz ....- powiediząłma , głowę spóściłam , łzy mi pociekły- spotkałam Alice i Curaię to takie miłe wampirzyce....
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:05 pm

Usiadłem obok niej:
-co się stało ? -ująłem jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:09 pm

wiem tylko że mi było źle, poszłam do baru spiłam się, potem wyszłam i zostałam zgwałcona..- ostatnie słowo wyszeptałam......
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:13 pm

Wewnątrz mnie zawrzało. Wpadłem w jakąś furię
-kto ci to zrobił ?!-warknąłem. Wstałem i czekałem na odpowiedź Amy.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:17 pm

nikt wstałam , sama ich znajde,- powiedizałam powoli, ale bałam sie tego wampira- czy ty mnie znasz??- spytałam cichutko przestraszona....
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:27 pm

-czy cię znam ?!... ty się we mnie... -urwałem w pół zdania.
Westchnąłem i podszedłem do niej
-przepraszam-nachyliłem się ku jej szyji i stopniowo zjeżdżałem w dół. Gdy zapoznałem się z zapachem tych którzy jej to zrobili pobiegłem w stronę ulicy.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:33 pm

chwyciłam torby podbiegłam do niego , stanełam przed nim:
NIE, to moja vendetta nie twoja, to ja chcę zemsty ty nie masz z tym nic wspólnego..- zatrzymałam go reką.....
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyPią Mar 13, 2009 6:58 pm

-poczekaj tu -warknąłem. Pobiegłem dalej.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySob Mar 14, 2009 2:25 am

Czekałam ładnych pare godzin na wampira w końcu wkurwiona , wzieła i wróciła do Alice mieszkania...... Postanowiła wymazać z pamięci tego wampira.......Nawet jeśli coś było to nie pamietała.........była tak zła że nie zauważyła kiedy zaczeła lecieć...
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySob Mar 14, 2009 4:02 pm

Weszla na cmentarz. Rozejrzala sie dookola. Czula sie tutaj nie swojo, wiec czym predzej stad wyszla.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Mar 17, 2009 11:46 pm

Wylądowałam koło ławki na której kiedyś siedziałam, siadłam na nią, zaczełam rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Mar 17, 2009 11:57 pm

Wszedłem na cmentarz. Nie wiem dlaczego , ale bardzo spodobało mi się to miejsce. Spacerując pomiędzy nagrobkami zauważyłem , że nie opodal na ławce siedzi Amy:
-Hej-podszedłem bliżej i zająłem miejsce obok niej.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Mar 17, 2009 11:58 pm

popatrzyłam na niego nieufnie:
Hej - wstałam- jak się nazywasz??- spytałam bez ceregieli.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 12:07 am

-Amy.. to ja-Nick -wstałem i pocałowałem ją w policzek.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 12:10 am

odleciałam od niego- Przestań Nick, jak możesz mnie całowac.... przecież mnie nie chcesz- te słowa wróciły mi pamięć wszystko co sie stało wróciło,nawet sam gwałt, oraz słowa Augusta - To dlatego, to dlatego.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 12:23 am

-Amy, to nie tak... -podszedłem do niej i odgarnąłem z jej twarzy kosmyk włosów
-ostatnio dużo myślałem, o mnie , o tobie , o nas -uśmiechnąłem się. Przybliżyłem swoją twarz do jej twarzy i lekko pocałowałem. Czekałem co ona zrobi.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 12:26 am

odeszłam- Nick ja ci wyznałam miłość a ty myślałeś że żartuje, potem wyszłam z domu twojego domu poszłam i się upiłam zostałam zgwałcona na polecenie mojego mistrza, tylko dlatego że wyznałam ci miłość. Teraz to ja nie wiem nic nie wiem- siadłam na trawie, schowałam głowę miedzy nogi.
*To dlatego August kazał mnie zgwałcić* pomyślałam i łza krawa łza popłyneła mi po policzku.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 12:32 am

-rozumiem... będziesz bezpieczniejsza z dala ode mnie. Przepraszam -podszedłem do niej i pocałowałem ją we włosy. Odszedłem zły nie na Amy, tylko na siebie
*[i]Jak mogłem być takim głupkiem?! [/b]*-spytałem sam siebie.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 12:35 am

Wstałam , podbiegłam do niego i przytuliłam się - I tak nie bedę bezpieczna, August wie gdzie mieszkasz ,a ja nie chcę istnieć bez ciebie- mówiłam to i wznosiłam się nad ziemie razem z nim- Kocham ciebie to wiem.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 10:09 pm

-Amy , co robisz?!-rozplotłem jej dłonie, które oplatały mnie w pasie i zeskoczyłem na ziemię. -nie martw się o mnie. Poradzę sobie-uśmiechnąłem się lekko.
-tak będzie lepiej, uwierz mi.... -mówiąc to wyszedłem z cmentarza.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Mar 18, 2009 10:16 pm

* Teraz też to wiem* pomyślałam smutno, łza zpłyneła mi po policzku, poleciałam do kanałów.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyNie Kwi 12, 2009 4:18 pm

Weszla na teren cmentarza i usiadla pod drzewem.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 7:52 pm

Błądziłem samotnie po przeludnionych ulicach miasta. Chodź ludzi było wokół mnie pełno, ja byłem sam, pusty w środku.
Moją uwagę zwróciło miejsce, w którym nie było nikogo - cmentarz.
Uchyliłem skrzypiącą bramę i wszedłem na teren należący do zmarłych, część z nich pewnie zginęła z rąk takich jak ja... potworów...
Stanąłem dokładnie pośrodku wielkiego sadu krzyży. Wszysko wokół mnie zdawało wirować. Upadłem na chłodną ziemię porośniętą wilgotną jaskrawozieloną trawą, Podniosłem się na rękach, plecami oparłem o jeden z pomników.
Ukryłem twarz w dłoniach.
Koniec.... to mój koniec... wypowiedziałem na głos myśli, które krążyły w mojej głowie nie dając mi spokoju.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 10:18 pm

elle myła juz najedzona wiec zyc nie umierac! siedziała na jakiejs gałezi patrzac czy nie idzie jakis cczłowiek!
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 10:50 pm

Błądziłem samotnie po przeludnionych ulicach miasta. Chodź ludzi było wokół mnie pełno, ja byłem sam, pusty w środku.
Moją uwagę zwróciło miejsce, w którym nie było nikogo - cmentarz.
Uchyliłem skrzypiącą bramę i powoli, chwiejnie wszedłem na teren należący do zmarłych, część z nich pewnie zginęła z rąk takich jak ja... potworów...
Stanąłem bezsilnie dokładnie pośrodku wielkiego sadu krzyży. Wszysko wokół mnie zdawało wirować. Upadłem na chłodną ziemię porośniętą wilgotną jaskrawozieloną trawąjej kolor raził moje zmęczone oczy. Uniosłem się na rękach, po policzku spłynęła mi łza. Spróbowałem się podnieść, jednak jedyne co zdołałem osiągnąć to plecami dotrzeć do pobliskiego pomnika i oprzeć się o niego.
Ukryłem twarz w dłoniach.
Ta scena była niczym deja vu. Jakbym już tu był, jakby to wszystko się już działo.
Jednak tym razem moje myśli błądziły wokół słów Di... "Kocham cię"... Jesteś pijany... usłyszałeś to co chciałeś usłyszeć... zrób to co zaplanowałeś... choć raz zrób to co powinieneś. podpowiadał głos. Przedtem nie miał żadnej opozycji... teraz jednak pojawił się ten drugi miękki... łagodny... Ale jeśli to prawda... jeśli to wszystko była prawda... czy to co planowałeś jest słuszne...
Kilka łez pociekło mi po policzku. Musisz wytrzeźwieć... musisz myśleć trzeźwo... logicznie... MUSISZ.
Przmknąłem powieki i czekałem... czekałem....
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:09 pm

wylądowałam nieopodal na drzewie, łzy które zobaczyłam spowodowałe że poczułam się strasznie, zeskoczyłam z drzewa, podeszłam do Santiago, żaczełam go głaskać po kapturze, to co on przeżywąłm nie mogłam czuć, ale miałam nadzieję że przynajmniej on nie potraktuje mnie jak jakiegoś dodatku do obrazka jak to było z Nickiem. Tylko jak kumpla, ze wreszcie się otworzy.spokojnie gładziłam jego kaptur.... nawet jeśli cos planował to ja mu nie pozwoliłabym na to...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:15 pm

Moje umiejętności wysiadły... nie wyczułem nawet, że ktoś się zbliża. Dopiero czyjś dotyk, który poczułem przez kaptur uświadomił mi, że nie jestem sam. Podniosłem wzrok.
Amy... prosiłem...powiedziałem bezsilnie ocierając łzy... Spróbowałem się podnieść, ale siła, która zaprowadziła mnie aż tu, gdzieś wyparowała... ulotniła się. Ledwo starczało mi sił by unieść dłoń do twarzy...
Nie chcę żeby ktoś mnie widział w taki stanie... wyszeptałem, niemal błagając ją o zrozumienie...
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:21 pm

Santiago, traktuj mnie jak najlepszego kumpla - powiedziałam, ukuło mnie ze chciał być sam, chodź z drugiej strony kiedy mi było żle uciekałam do podziemi, ale ja to ja a on, z nim było naprawdę źle.- Santiago jestem tutaj bo chcę bo widzę.... nie musisz przede mną udawać... jak to robiłeś wcześniej..- powiedziłam, patrzac na jego twarz gdzie metlik z alkoholem i smutkiem się mieszał był niedozniesienia ale obiecałam sobie ze zostane przy nim bo traktowałam go jak kumpla ...to był najważniejszy powód.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:27 pm

Amy... wyszeptałem ponownie... teraz już resztką sił... zrozum... po moim policzku pociekła kolejna łza... Nienawidziłem siebie za to, że nie mogę tego powstrzymać... Że jest ktoś, kto widzi mnie w takim stanie...
Ponownie ukryłem twarz w dłoniach.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:31 pm

Rozumiem wiecej niż co sie zdaje - wyszeptałam, w tym momęcie raczej wygladałam jak matka która pociesza syna po przegranym meczu niż jak jakaś dziewczyna, ale ...- Santiago nie musisz mówić, po prostu wyrzuć to z ciebie..- odparłam jeszcze, usiadłam koło niego głaskałam jego włosy jak matka mi kiedy nie umiałam czegos albo kiedy miałam problem.... * cmentrz... idealne miejsce dla nas potworów* w myslach ironizowałam to gdzie się znajdujemy..
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:36 pm

Nieodpowiedziałem stanowczo... Nie, chyba, że mi obiecasz, że później mnie zabijesz... powiedziałem uśmiechając się przez łzy... To chyba jednak nie był zbyt stosowny żart, zwłaszcza, że wcześniej, chciałem ją w ten sposób przekonać, by naprawdę pomogła mi ze sobą skończyć....
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:41 pm

na żarty ci się zbiera..- powiedziałam, i blado się uśmiiechnełam - A co do zabicia, nawet siebie nie potrafiłam wiec tobie co najwyżej krzywde bym zrobiła- powiedziałam smutno, wyraz twarzy diametralnie się zmienił, nawet głos był przepełniony bólem... westchnęłam * Idiotko tutaj nie chodzi o ciebie* warknęłam do siebie w myślach, przyglądałam sie Santiago..
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:46 pm

Spojrzałem na nią wyrozumiale. Popklepałem ją po ramieniu. Spokojnie... mi możesz powiedzieć...przy mnie nie musisz udawać... prawie zacytowałem jej słowa... Uśmiechnałem sie lekko.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:50 pm

Po tym jak stałam się...- urwałam- wampirem próbowałam wielkokrotnie samobójstwa, kołek, srebrne kule, podcinanie żył itp, efekt był taki że mój mistrz za kazdym razem stawał sie coraz gorszy, no i w konsekwencji kilka tygodni temu nasłała na mnie 6 facetów który- urwałam-.... ale tutaj nie chodzi o mnie..- dodałam..
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:53 pm

Zmróżyłem oczy... wybacz, że przywołałem wspomnienia... nie chciałem Spróbowałem się podnieść. Tym razem się udało, ale gdyby nie pomnik... to... Myślisz, że dojdę w takim stanie do domu... spytałem z trudem utrzymując stojącą pozycję.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:57 pm

Nie no spoko teraz to mogę w miarę mówić o tym- powiedziałam spokojnie podniosłam się- dla twojego dobra i moze mojego też odprowadzę cię, bo nie wierże ze dojdziesz, w sumie moglibyśmy polecieć ale nie wiem jak tam z twoją głową??..
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptyWto Kwi 21, 2009 11:59 pm

Polecieć?? spytałem unosząc brwi...
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Kwi 22, 2009 12:01 am

oj chwyć się mnie i nie marudź, zanim byśmy doszli to południe byłoby..- powiedziłam i uśmiechnełam się, zbliżyłam sie do Santiago- nie ugryze ani nie bede maca- powiedziłam z jeszcze wiekszym usmiechem..- no już..
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan EmptySro Kwi 22, 2009 12:04 am

Szkoda... odpowiedziałem robiąc zawiedzioną minę. Podkuśtykałem do niej. Ale, że co mam zrobić... w ogóle nie wiedziałem o co jej chodzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz Manhattan Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Manhattan   Cmentarz Manhattan Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz Manhattan
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz Soho

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Manhattan-
Skocz do: