wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cmentarz Soho

Go down 
+19
Quarelle Adams
Monique Charpentier
Alice Evans
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Lysette Dufours
Santiago Valmont
Krwawa Merry
Curaia Torres
Emily LaPusch
Charlotte Rodriguez
Ane deRose
Angel Hoax
Sastre Azura
Eric Follett
Kate Thompson
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Scarlett Frost
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 9:48 pm

Zdziwiła się. Założyła ręce na biodrach.
- Ej nie unoś sie tak. Poza tym, kto tutaj nas słucha... nie widzę nikogo, poza głupkiem, który z nudów wymyśla sobie zabawę w rozmyślanie i zakopywanie się w... ziemi! - oburzyła się.
- Acha. Dziękuję też by się przydało... byłoby miło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 9:53 pm

Dziekuję??...spytałem krzywiąc się lekko...nie prosiłem was o pomoc... no morze ciebie... wskazałem głową na brunetkę... wcześniej... ale ciebie... ciebie to ja nawet nie znam... właściwie to żadnej z was nie znam... Powiedziałem unosząc sie lekko. A i jakim prawem nazywasz mnie głupkiem... nie znasz mnie... oburzony opadłem z powrotem na trawę. Otarłem twarz z błota. Właścinie nie miałe na sobie niczego, co nie byłoby całe w błocie... tragedia.. pomyślałem. Długo jeszcze zamierzacie tu sterczeć... zapytałem ze złością.
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 9:59 pm

-Och! Przepraszam "szanownego" pana, że zabieram Ci przestrzeń i "potrzebne" powietrze! Może byś okazał trochę skuchy i na przyszłość, przemyślał co chcesz zrobić!-warknęła, po czym odwróciła się na pięcie i jednym susem wskoczyła na płot.
-Idzesz?-zapytała Miley, ignorując wampira.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:02 pm

Och... mówisz jakby cie obchodziło co mogło sie ze mną stać... warknałem zrywając się na równe nogi. Nawet gdybym tam został... to kto by sie mna przejął... nikt... więc jaki masz problem... Ja nie widzę żadnego... Odkrzyknałem i pobiegłem w wampirzym tempie w przeciwną stronę. Do domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 10:04 pm

- Pewnie. - dodała i pobiegła wraz z Monique.
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 10:04 pm

Dziewczynka weszła na cmentarz. Długo wędrowała między nagrobkami. W końcu dotarła do grobu oddalonego od wszystkich innych. Spojrzała lekko w dół i usiadła na ziemi. Przetarła nagrobek i uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 10:26 pm

John wchodzi na cmentarz rozejrzeć się tak po prostu bo nie ma najwyraźniej szaleniec nic do roboty
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 10:29 pm

Odwróciła się w stronę chłopaka. Wstała z ziemi i otrzepała sukienkę.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 10:35 pm

John odwraca się i patrzy na młodą osóbkę idącą w jego stronę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:19 am

Przechadzając się w poszukiwaniu jakiegoś spokojnego miejsca zauważyłam cmentarz. Już przez bramę zauważyłam jego zarosnięte alejki i poosuwane pomniki.
Wspaniały wyszeptałam przeskakując zwinnie wysoki metalowy płot.
Przeszłam przez główną aleję i zboczyłam na jakąc wyjątkowo zacienioną ścieżkę, o dziwo wyczułam zapach innego wampira. Rozejrzałam się dookoła i w oddali zauważyłam chłopaka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:22 am

John zdziwiony , że dziewczynka znikła tak poprostu z deka się przestraszył i próbuje się ogarnąć
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:26 am

Uniosłam brwii widząc "dziwne" zachowanie chłopaka. Mogłabym się przestraszyć, ale przecież wampiry niczego się nie boją...
Hej... powiedziałam cicho, ale na tyle głośno by usłyszał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:29 am

John usłyszawszy czyiś głos padł na ziemie ze strachu.

-Boże mój!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:33 am

Eee... wyjąkałam zanim wybuchnęłam śmiechem. Nasunęłam rękawiczki i zbliżyłam się do chłopaka. Żyjesz... spytałam zastanawiając się czy wampir może dostać zawału...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:34 am

John wstaje i otrzebuje spodnie i koszulę

-Więcej mnie nie strasz , nie lubię tego.Nic mi nie jest
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:36 am

Nie wiedziałam, że się przestraszysz... wbrew pozorom nie umiem czytać w myślach, ani przewidywać przyszłości.... Stwierdziłam siadając na najbliższym nagrobku. Jestem Bee pzedstawiłam się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:39 am

John spojrzał w tył przez chwilę po czym odpowiada

-Jestem John ale i tak wszyscy mówią na mnie Ozzy

Uśmiecha się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:43 am

Nie martw się... nikt cię nie napadnie... zaśmiałam się widząc jak ogląda się za siebie. Ztego co wiem... Wciągnęłam mocno powietrze to jesteśmy tu sami... Lewy kącik ust zadrgał mi lekko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 1:48 am

Ozzy zaśmiał się

-Tak , pewnie tak...

Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2009 9:42 am

Dziewczynka z daleka nasłuchiwała rozmowę Ozziego i Bee.
- Sami? A ja to co! - pomyślała oburzona. W mgnieniu oka pojawiła się na nagrobku, który znajdował się najbliżej nich. Po chwili zeskoczyła z nagrobku i skierowała się ku wyjściu. Jej sylwetka pomału 'znikała' we mgle, aż w końcu całkowicie 'znikła'.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPon Kwi 20, 2009 9:38 pm

Weszla na cmentarz i oparla sie o jedno z drzew.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:09 pm

Spojrzałam gdzieś w dal... Zdawało mi się, że mignęła tam mała dziewczynka, jednak biorąc pod uwagę, że jej nie wyczułam, musiało mi się coś zdawać.
Otrząsnęłam się i wpatrzyłam sie w Ozzy'ego.
Od dawna jesteś w NY?? spytałam wstając z pomnika i przechadając się do pobliskiej spruchniałej ławeczki.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:32 am

Przyszła na cmentarz pewnie z braku laku, dziekuje/.
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:35 am

Weszła na cmentarz powolnym krokiem. rozejrzala sie zastanawiajac z kad tu tyle ludzi.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:45 am

jakie tyle ludzi? pielgrzymka moze. elle poczula zapach innego wampira. podeszla do dziewczyny - czesc, jestem elle - przedstawila sie w ogole trzeba byc milym jesli nie wiecie
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:50 am

- Cześć. Mika - przedstawilam sie - Co tu robisz?
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:51 am

- liczyłam na troche samotnosci ale nawet na cmentarzu juz nie mozna pobyc samemu - powiedziala i usmiechnela sie do wampirzycy
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:54 am

- Sama..? - bylam pewna ze sie przeslyszalam - Troche dziwne miejsce jak na odrobine samotnosci.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:08 pm

dlaczego dziwne? - spytała - normalne
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:10 pm

- To zalerzy dla kogo. "DFla mnie normalne jest szukanie samotnosci u siebie w domu.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:23 pm

- wiesz, nie jest to takie łatwe kiedy ma sie brata w domu - pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:27 pm

- No terz racja. - <w koncu ja nic o nie jne wiem> pomyslalam - Starszy czy młodszy brat?
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:29 pm

- starszy - powiedziała (tzn. tak mi sie wydaje) - a ty masz rodzeństwo? - spytała
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:32 pm

-Mialam ale mi sie znudzilo.-Wzruszylam ramionami
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:37 pm

- jak to ci sie znudziło? - spytała z lekkim zdziwieniem na twarzy
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:40 pm

Przez bramę do cmentarzu weszła dziewczynka trzymająca mały kwiat i czarną świeczkę. Przeszła uliczką aby znów ukucnąć przy 'opuszczonym' grobie. Uśmiechnęła się na samą myśl o tym, że znalazła to miejsce. Było ono dla niej ważne. Gdy dotarła na miejsce położyła kwiat na ziemi i ukucnęła przy nagrobku. Świeczkę zapaliła i postawiła na specjalnie wytłoczonym miejscu.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:24 pm

- wiesz..yyy..zmuszali mnie do malzenstwa z wlasnym braten i wybuchla nala klutnia... - nieswiadomie zaczelam sie bac - no i tak jakos wyszlo ze musialam opuscic miasto jako morderca wlasnych rodzicow i siostry ..- < i brata > pomyslalam
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:28 pm

Przez przypadek usłyszała kawałek rozmowy nieznajomych. Odwróciła się w ich stronę. Uśmiech automatycznie zniknął z jej twarzy. Przymknęła oczy i zmarszczyła brwi.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:30 pm

otworzyłą szeroko oczy ze zdziwienie - jak to? wybiłas swoją rodzinę? - spytała. nigdy wczesniej nie spotkała sie z czyms takim....
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:32 pm

Wyczula jakiegos innego wampira. Automatycznie ukryla swoje mysli.
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:34 pm

- Kazdemu moze sie zdarzyc - wzruszyla bestrosko ramionami. - a ty jaklie masz stosunki z rodzina
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:35 pm

bezszelestnie wszedł na cmentarz. bezszelestnie jesli chodzi o ludzkie ucho - elle, wszędzie cię szukam! - powiedział nieco obrażony - jestem James, brat Elle - przedstawił sie wampirzycy z nienagannym usmiechem
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:36 pm

Dziewczynka wstała z ziemi i otrzepała sukienkę z kurzu. Nie była ona telepatką więc nie słyszała myśli innych. Wyszła na dróżkę i uśmiechnęła się chłodno.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:37 pm

- James, daj mi spokój musisz wszędzie za mną łazić? - spytała marszcząc czoło
Powrót do góry Go down
Mika

Mika


Female Liczba postów : 31
Age : 28
Rasa : Wampir
Registration date : 09/04/2009

Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 EmptyCzw Kwi 23, 2009 1:38 pm

- Czesc jestem Mika. - podarowalam mu spojrzenie pelne dezaprobaty. <zeby tylko niczego nie slyszal> modlilam sie w duchu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz Soho - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz Soho   Cmentarz Soho - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz Soho
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz Manhattan
» Skatepark Soho

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: