wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Olivera Ryana

Go down 
+3
Kate Thompson
Sastre Azura
Oliver Ryan
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 3:32 am

jasię pytałam co ty teraz ze mną robisza nie o tamto. Ale dzieki za wyjaścienie- powiedziałam teraz już nie mogłam kontrolować mojego oddechu
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 3:37 am

- domyśl się co z tobą robię . - przysunąłem dwoma palcami twarz Jas do mojej i złożyłem jej namiętny pocałunek na jej idealnych wargach .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:10 am

a czynie zastanawiałeś się że możezaszybko działasz? powiedziałam i znowu odchyliłam głowę,nie wiem czy to alkohol i też to że nie byłam teraz sama tak na mnie działało.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:15 am

- dobrze .. skoro nie chcesz .. - wstałem i poszedłem do kuchni . z lodówki wyciągnąłem 0,5 l . przyszedłem do salonu , usiadłem na kanapie i odkręciłem butelkę z trunkiem . wziąłem duży łyk .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:28 am

Czy ja powiedziałam takie coś- powiedziałam poważnie i położyłam się na kanapie- nie rozumiem was, czy ja powiedziałam przestań, nie rób , tego czy cos w tym stylu.- zdenerwowałam sie moja platka piersiowa na nowo zaczeła szybko falować.


Ostatnio zmieniony przez Jasmin Armand dnia Sob Lut 07, 2009 4:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:30 am

- nie będę się narzucał . - stwierdziłem i wypiłem dwa kolejne duże łyki wódki .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:36 am

pięknie,świetnie, rewelacja,napalonywilk który sie nie bedzie narzucać i co jeszcze. A może właśnie dzisiaj taki natrent był mi potrzebny co?? - drżałąmznerwów na całym ciele
*IDIOTA, TAK , Fajnie było prawie sięwyłączyłem*
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:40 am

- hmmm ... - posadziłem Jasmin sobie na kolanach i zdjąłem jej bluzkę . całowałem jej usta , brodę , szyje , piersi , brzuch , nogi ..
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:47 am

ichyba was nie zrozumiem - powiedziałam, ręce w tym czasie uczyły się na nowo mięśni pleców Olivera, szczypały go,, drapały, byłam tam gdzie chciałam być tej nocy.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 4:54 am

jęzkiem krążyłem pomiędzy jej piersiami a brzuchem . * taa dziewczyna ma coś w sobie ... * - chodź Jas miała zimne dłonie , moje ciało wrzało z każdym ich dotykiem .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:01 am

*to nie jest mój James, ale jest mi dobrze....* pomyślałam w końcu i porwałam się temu.Pchnełam Olivera na kanapę;
co teraz wilczku??-powiedziałam łapiąc powietrze łapczywie, był bardziej wytrzymały
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:09 am

- wrr .. - przyciągnąłem Jas do siebie . - to co zaproponujesz wampirku . - przygryzłem jej płat ucha .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:18 am

oh.............................no no no - powiedziałam powracając do siebie muskając mu nos- ty nie dobry nie wolno tak robić........... właśnie zaczełam sie zastanawiać czy takanapa to jedyny sprzęt na którym można robić "Ewolucje"- spytałam go delikatniemalując swoim palecem obwódkę jego gorących ust, a minę zrobiłam niewiniątka.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:24 am

- myślę , że nie . - podniosłem Jas i zaniosłem ja do mojej sypialni . położyłem ją na sobie i dalej całowałem jej szyję , co jakis czas przygryzając ucho .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:27 am

Oliverze wiesz co ale to niebezpieczne żebyś ty mnie gryzł w ucho.....w końcu jestem w połowie wampirem- powiedziałam- palcem przejechałąm mu przez tors i brzuch zatrzymując sie na spodniach.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:30 am

- chyba nic nie stracę .... - ugryzłem ją lekko w szyję , a potem jeszcze raz ucho .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:33 am

Oliverze naprawdę chcesz abym stała się nierozważna- powiedziałam a przez moje ciało przeszły dreszcze, oznaczające że moje ciało zgadza sie na taki rodzaj pieszczot
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:36 am

- bardzoo .. - wyszeptałem zmysłowo . patrzyłem Jas głęboko w oczy .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 5:42 am

Oliverze jestem wampirem, muszę uważać- powiedziiałam odwzajemniając mu spojrzenie
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 12:44 am

- dzisiaj chyba możesz się zapomnieć .. ? - pocałowałem jej obojczyk .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 12:48 am

a to ciekawe.....no czemu nie...- powiedziałam i przysunełam go do siebie,tak by ani centymetr nas nie dzielił, od siebie
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 12:50 am

z obojczyka przeniosłem swoje usta na jej wargi i zamruczałem ...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 12:58 am

podobało mi się to mruczenie właśnie to, nie inne. mój oddech dawno zapomniał o samo kontrolowaniu, był szybki, nie równy i płytki.moje ręce rozpoczeły badanie jego mięśni najpierw pleców, potem ramion.w końcu jedna ręka zjechała mu w okolice biodra a druga po płyneła do jego włosów i mocno je chwyciła
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 1:12 am

Jasmin była taka namiętna . mój oddech był tak szybki i płytki , jak nigdy .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 1:24 am

Jego nagi brzuch dotykał mojego, moje palce były jak węze wszędzie gdzie mogły.
A masz...- wyszeptałam zmysłowo do jego ucha i ugryzłam jego ucho, oczywiście uważałam ale chciałam żeby poczuł to co ja czułam
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:09 pm

głosno zamruczałem .automatycznie moje usta znalazły się na poziomie jej bioder .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:13 pm

jesteś niezniszczalny..........- powiedziałam łapczywie biorąc wdech, moje ciało wygieło sie w łuku.....
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:21 pm

moje usta łapczywie całowały każdy centymetr jej chłodnego i marmurowego ciała ... mój oddech był szybki i płytki ...z nią było mi dobrze .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:26 pm

płonełam i było mi dobrze z tym. gdyby tak miało wyglądać piekło do bym poszła bez niczego.........gdy skończyliśmy przytuliłam się do niego,uśmiechnięta:
* Co z tego że on jest moim wrogiem, było mi z nim dobrze*
Jesteś niesamowity, wilczku- a ostatnie słowo powiedziałam bardzo czule
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:31 pm

- mogę to samo powiedzieć o tobie wampirku . - pocałowałem ją we włosy . Jas była wspaniała , ale nie wiedziałem jak zareaguje na to sfora .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:36 pm

obiełam jego twarz ręką:
Myślę że mi życie uratowałeś, Oliverze....- powiedziałam i mój palec delikatnie muskał jego nos, płateki ucha i wargi...
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:42 pm

- cieszę się , że tak mi podziękowałaś .. - zamruczałem , a moja ręka powędrowała na jej udo ..
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:47 pm

nie będziesz miał przeze mnie kłopotów??- spytałam czule- chyba nie powinieneś mm mnie ratować , a tym bardziej , to robić - uśmiechnełam się uroczo, lekko pokazując moje kiełki......
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 9:52 pm

- jak im się nie podoba , to niech mnie wywalą ze sfory . - powiedziałem hardo , ale zaraz dodałem słodko - [b] cieszę się , że jesteś tutaj , teraz, i ze mną .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:14 pm

kilka godzin wcześniej nie chciałeś być ze mną..........co się zmieniło od tamtego czasu - spytałam zawadiacko, zlizując z jego torsu pot.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:21 pm

- hmmm .. domyśl się .. - zamruczałem . - co chcesz robić ? - podniosłem jedną brew .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:26 pm

na razie chcę zmusić ciebie żebyś mi sam powiedział co się zmieniło od parku..........- powiedziałam i siadłam na nim okrakiem- a jak się do wiem to troszeczkę ciebie po torturuję tak jak ty mnie.....zastanawiam się nad upuszczeniem trochę twojej krwi.....- powiedziałam i znowu wróciła do zlizywania kropli potu
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:34 pm

- jest mi z tobą dobrze .. mógłbym tak już na zawsze .. - uśmiechnąłem się ... a mój język zawędrował w okolice jej jędnych piersi .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:40 pm

to dlatego zostawiłeś mnie tam........???- spytałam zaintrygowania, moje ciało wygieło się jeszcze bardziej w odpowiedzi na taki rodzaj pieszczot
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:56 pm

- tak .. chciałem , żebyś tu za mną przyszła .. - uśmiechnąłem się i namiętnie pocałowałem w obojczyk .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:05 pm

to następnym razem, weź mnie wpół zarzuć na ramię i porwij , może złości się będę ale nie długo , a lubię niespodzianki.- powiedziałam to przeturlałam się na skraj łóżka i palcem pokazałam żeby przyszedł do mnie- aha i uwielbiam bawić się z takimi niebezpiecznymi wilkami jak ty.......- dodałam i popatrzyłam na niego i oblizałam swoje wargi.
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:18 pm

zaraz byłem przy niej i lizałem jej ramiona i kark - myślę , że nie będę musiał już tak robić . - przygryzłem płatek jej ucha ..
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:27 pm

Zobaczymy- odepchnełam go a sama wstałam - złap mnie wilku - i wybiegłam z sypialni
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:42 pm

zaśmiałem się i ruszyłem za nią . biegłem równie szybko co ona .. bo krótkiej gonitwie złapałem ją i tak jak mówiła zarzuciłem ją na ramię i poszedłem z powrotem do sypialni . położyłem ją na sobie i wróciłem do całowania jej ciała .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:45 pm

hm.....muszę być szybsza - powiedziałam - i co teraz mi zrobisz??- zaśmiałam się szczerze obnażając kielki- chyba kara mi się nalezy??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Olivera Ryana   Dom Olivera Ryana - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Olivera Ryana
Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Dom Ryana Stone'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: