forum rpg o wilkołakach i wampirach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Dom Riddicka Thooropa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Kate Thompson

Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:01 pm

Uniosłam brwi.- Nawet się nie tłumacz bo kiepsko ci to idzie.- Zaśmiałam się.- No to skoro ty nie odwiedziłeś mnie, to ja odwiedziłam ciebie. I domagam się informacji na temat całego twojego życia w ciągu tych miesięcy. Co się w ogóle z tobą działo?- Zapytałam go, puszczając się jego szyi.- No chyba że ci przeszkadzam?- Zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:05 pm

Pewnie, że nie... - roześmiał się... - przyda mi się wreszcie jakieś normalne towarzystwo... - Usmiechnął się do niej szeroko pokazując zęby. - ale może zamiast tak rozmawiać na progu wejdziesz i rozgościsz się... - spytał zachęcając ją do wejście jeszcze szerszym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:10 pm

Odwzajemniłam jego uśmiech i przeszłam przez próg. Zapomniałam już w ogóle jak wygląda dom Rida, więc rozejrzałam się. Usiadłam w salonie na kanapie i popatrzyłam na wilkołaka.- No to teraz możesz mi wszystko dokładnie opowiedzieć...- Stwierdziłam z ciekawością w głosie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:16 pm

Może najpierw się czegoś napijesz... - spytał jeszcze... - wierz mi u mnie nie ma zbyt wiele do opowiadania... - zaśmiał się okrążając dookoła kanapę... - za to z przyjemnością posłucham co działo się u ciebie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:23 pm

Ha! Najpierw ty mi wszystko opowiesz!- Stwierdziłam wesoło.- Soku pomarańczowego, jeśli masz.- Poprosiłam, siadając po turecku. Przypomniało mi się że Eric czekał na zakupy i na mnie pewnie też czekał, ale teraz to nie było ważne- tak długo nie widziałam Rida że Eric na pewno wybaczy mi spóźnienie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:30 pm

Poszedł do kuchni i sprawdził czy ma sok pomarańczowy... kiedy wrócił niósł wodę... - muszę cię zasmucić... nie mam soku pomarańczowego... albo raczej mam.. ale wierz mi nie chciałabyś go pić... - uśmiechnął się porozumiewawczo - w zamian za to przyniosłem wodę... bo szczerze mówiąc tylko ją mam... - wzruszył ramionami... - dawno nie byłem na zakupach...- przyznał się...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:37 pm

Rozumiem.- Uśmiechnęłam się. Napiłam się wody.- Byłeś ostatnio w ogóle w mieście?- Zapytałam. Skoro nie robił zakupów to albo nie było go w domu, albo był zajęty czymś innym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:43 pm

Ostatnio... nie bardzo... - pokręcił głową... - ostatnio dużo czasu spędzałem jako wilk... musiałem sporo przemyśleć... i trochę... zapomniałem się w czasie... - zaśmiał się. - a co u ciebie... co robiłaś przez ten czas??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:47 pm

Poczekaj, poczekaj.- Wyszczerzyłam się. Czasami wtykałam nos w nieswoje sprawy.- Co musiałeś przemyśleć? I co w ogóle stało się z Cornelią? Wy nie byliście przypadkiem razem?- Zapytałam go zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:51 pm

Ogólnie... musiałem przemyśleć... swoje życie... - zaśmiał się... - to nieistotne... a co do Cornelii... to nie wiem... ale ... chyba nie... - pokręcił przecząco głową. - to nie była dzieczyna, którachciałaby być "razem" - stwierdził krótko. - nie odpowiedziałaś na moje pytanie - zakonczył siadając na kanapie naprzeciwko niej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Czw Sie 20, 2009 10:55 pm

Co robiłam przez ten czas? No cóż... To i owo...- Zaczęłam mówić.- Na przykład zaczęłam studiować dziennikarstwo.- Dokończyłam.- Ale współczuję ci, że nic z tego związku nie wyszło. Nie powiem, kiedyś byłam nawet zazdrosna o Cornelię, bo wpadłeś mi w oko.- Przyznałam wesołym tonem głosu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Pią Sie 21, 2009 5:42 pm

Zmrużył oczy po czym roześmiał się... - jakoś nigdy nie dałaś tego po sobie poznać... jeśli to prawda... to umiesz się dobrze maskować... - przejechał dłonią po krótkich, obciętych na jeża włosach. - ja tam nie żałuję... niczego nie żałuję... - uśmiechnął się do siebie... - nagle spojrzał na nią jakoś tak podejrzliwie... - poszłaś do szkoły...?? - spytał niedowierzająco... jakby to była najdziwniejsza rzecz na świecie... - dziewczyno ile ty masz lat... żeby do szkoły chodzić...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Pią Sie 21, 2009 6:06 pm

No wiesz staruszku, ja mam dopiero 20 lat, w końcu zadbałam o wykształcenie.- Zaśmiałam się.- Poza tym chcę zacząć pracować, robić coś w życiu, a nie obijać się całymi dniami.- Stwierdziłam. Upiłam łyk wody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Pią Sie 21, 2009 7:22 pm

Ja tam się obijam i nie narzekam... - rozejrzał się po domu... który w tym momencie akurat nie wyglądał zbyt dobrze... ale gdyby go tak posprzątać... to... - może to źle... ale ja już od dawna nie dbam o to... z resztą pewnie bym się we wszystkim pogubił... wiesz... staromodny jestem i zacofany... - pokręcił głową - to nie dla mnie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Pią Sie 21, 2009 7:59 pm

Kiwnęłam głową.- Rozumiem. Nie każdy chce pracować, czy studiować, a jak się jest wilkołakiem to tym bardziej. Ale ja po prostu chcę mieć ten papierek z uczelni. Możliwe że nie będę teraz pracować, ale może kiedyś...- Zamyśliłam się. W sumie jak nie pracować to co będę robić?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Sob Sie 22, 2009 12:00 pm

Zaśmiał się - co racja to racja... Przez chwilę popijał wodę, którą przyniósł także dla siebie, aż zapytał - a co działo się u ciebie oprócz tych.... formalnych spraw?? - Spojrzał na nią kątem oka i uśmiechnął się lekko - tyle mnie nie było... że musiało mnie COŚ ominąć...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Sob Sie 22, 2009 12:12 pm

Zmarszczyłam brwi.- A o jakie COŚ ci chodzi? Bo w sumie to nic takiego się nie działo...- Domyślałam się o co pytał, ale wolałam się upewnić.- O! Wiesz że zostałam alfą mojej byłej sfory?- Zapytałam wesoło. No skromna to nie byłam...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Wto Sie 25, 2009 9:43 pm

A bo ja wiem... jakiekolwiek coś - wzruszył z rozbawieniem ramionami... - zaraz zaraz.. to znaczy... że już nie należysz... do tej sfory?? - zdziwił się marszcząc czoło...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Wto Sie 25, 2009 10:16 pm

Należę do tej.- Uśmiechnęłam się.- Tamta to... hmmm... taki dodatek, jakbym miała za mało problemów na głowie.- Stwierdziłam cicho.- A propos naszej sfory, chyba pojawiło się kilka nowych wilkołaków... kojarzysz ich?- Zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Sro Sie 26, 2009 2:11 pm

Zmarszczył brwi starając się sięgnąć pamięcią w niedaleką przeszłość... - zdaje się, że spotkałem dwoje... jest ich dwoje... czy może... po prostu nie trafiłem na całą zgraję innych...?? - upewnił się zerkając pytająco na Kate. - Aaa... własnie... co się dzieje u Sastre... tego starego wilczura dawno nie widziałem... - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   Sro Sie 26, 2009 2:53 pm

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile ich jest. Spotkałam tylko jedną wilczycę.- Przyznałam.- A z tego co wiem nie dzieje się u niego nic ciekawego. Kiedyś miał chyba jakieś problemy z Camille, ale z tego co wiem teraz wszystko u niego w porządku. Ostatnio mówił mi że ma zamiar odwiedzić wszystkie wilkołaki w mieście. Nie był jeszcze u ciebie?- Zapytałam zdziwiona. Nie gadałam z nim od kiedy popsuł mój związek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Riddicka Thooropa   

Powrót do góry Go down

Dom Riddicka Thooropa
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4