wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
AutorWiadomość
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 2:23 am

- ojejej .. ale chodźmy może spać , żeby miała siły na jutro . - ziewnełam i pociągnełam go do sypialni . Położyłam się i poklepałam miejsce obok mnie ..
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 2:33 am

na jutro????? no dobrze- położyłem sie, przykryłem się satynową kołdra ( byłem w końcu nagi), ręce dałem sobie za gółowe i spojrzałem na nią
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 2:40 am

- a no i obiecuję , że jutro się z tąd wyprowadzę . nie mogę przez cały czas siedzieć ci na głowie ... - uśmiechnęłam się i przymknęłam powieki .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 2:48 am

jeśli ty masz siedzieć mi na głowie to możesz wieczność- i delikatnie choć stanowczo przysunąłem ją do siebie:
Ale mam zamiar nie puścić ciebie z tąd, jeśli bedę musiał to schowam twoje rzeczy- powiedizałem zawadiacko i pocałowałem ją w tył głowy
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 2:55 am

- jeszcze dam ci popalić .. zobaczysz . - powiedziałam sennie . odwróciłam się w jego strone i wtuliłam w tors .
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 3:56 am

jeszcze raz spojrzałam na niego , poczym zamknełam oczy i zasnełam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 3:59 am

no ja nie wiem, bestia we mnie już dzisiaj została podrażniona. Jeśli bee brutalny daj mi w twarz...- powiedizałem sennie przytulając j a do siebie.orfeusz obioł mnie już po paru chwilach swymi ramionami i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 3:21 pm

obudziłem się pierwszy,postanowiłem że ten dzień będzie piękny.Żal mi było zostawić ją w łożku śpiącą ale pomyślałem że śniadanie do łóżka będzie bardzo romantyczne.delikatnie wstałem, tak by czasem si e, nie obudziła.Prysznic szybki, ale relakzujący, potem poleciałem do siebie ubrałem się kompletnie się ubrałam 9 bluzka biała, spodnie dresowe brązowe), i poszedłem na dół.Śniadanie szykowałem bardzo starannie.: Zrobiłem babeczki słodkie z kawałkami czekolady, saładkę owocową i kawę. wszystko ładnie poustawiałem na tacce i poszedłem spowrotem na górę.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 3:29 pm

obudził mnie intensywny zapach . otworzyła oczy i przeciągnęłam się . - Cześć kochanie . - ziewnęłam . - ooo , a co to ? - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 3:49 pm

no wiesz śniadanie do łóżka....powiedziałem uśmiechając się- no i dzien dobry jak tram noga?? i reszta twoich ran??- uśmiechałem się nadal
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 3:58 pm

- już wszystko dobrze . chyba można zdjąć opatrunki . - zaczęłam odwijać bandaże .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:01 pm

tacę z śniadaniem postawiłem na nocnej szafce a sam siadłem na łóżku:
co dzisiaj robimy??- spytałem uśmiechnięty............
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:05 pm

- a na co ma ochotę ? - upiłam łyk kawy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:09 pm

liczyłem na pomoc........... byłem bardzo długo samotnikiem.... nie wiem co można robić w 2............... może kino albo jakiś klub..............albo spacer po parku.....- mówiłem propozycje jakie mó mózg mi podpowiadał
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:15 pm

- pójdźmy do parku - zaproponowałam i musnęłam palcem czubek jego nosa .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:24 pm

okey....- powiedziałem ujołem jej dłoń i pogładziłem twarz nią- aha -chwyciłem plecak- a to zatrzymuję jako wieźnia i gwarancję że nie uciekniesz ode mnie....- uśmiechnąłem się szelmowsko
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:31 pm

przewróciłam teatrealnie oczami - nigdzie się nie wybieram . - zarzuciłam mu ręce na szyję i wpiłam się w jego gorące usta .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:36 pm

no no no.... przed snem co innego twierdziąś..... - powiedizałem na ułamek sekundy odrwając sie od niej.- ........chciałem ciebie spytać gdzie chciałaś zamieszkać?? ale zasnełaś?? nie ze chcę ale zastanawiam się gdzie być wybrała domek??
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:45 pm

- yyy ... nie zamieszkałabym w domu . - uśmiechnęłam się blado .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:50 pm

popatrzyłem z szokiem:
jak to?- spytałem bacznie się jej przyglądając
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 4:58 pm

- no tak .. nie jestem dokładnie taka jak wy ... może ci to kiedyś wytłumaczę .. - wyszłam z pokoju i poszłam do łazienki .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 5:15 pm

usłyszałem wycie wiedziałem że ktoś mnie szuka podszedłem do łazienki:
Maleńka wychodże ktoś z sfory mnie woła będę za 1 godzine okey??- zapytałem nie pewnie..
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 5:22 pm

- ale .. - zanim zdążyłam coś powiedzieć jego już nie było - ... mieliśmy iść na spacer - wyszeptałam ze smutkiem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2009 5:24 pm

będę do godziny a potem jestem cały twój......- powiedziałem delikatnie
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 7:34 pm

czekałem na odpowiedź wiedziałem że obiecałem jej że będziemy dzisiaj razem ale to mógł być kolejny atak wolałem sprawdzić to i wrócić z czystym sumieniem.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:05 pm

zeszłam do kuchni . Sastre nie było już ponad 4 h . - no to chyba nici ze spaceru - powiedziałam sama do siebie . wpadłam na genialny pomysł. zrobiłam chińszczyznę . udekorowałam stół , gdzie na talerzach znajdowało się jedzenie . nalałam do kieliszków czerwone wino . zapaliłam świeczki , a drogę od stołu do sypialni posypałam płatkami róż . pobiegłam do swojego pokoju i wyjęłam z szafy czarną, zwiewną sukienkę na cienkich ramiączkach . włosy upięłam w kok , ale kosmyk włosów opadał mi na twarz . usta przesmarowałam błyszczykiem . zeszłam na dół i położyłam się na kanapie , czekając na Sastre .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:10 pm

droga to domu dłużyła mi się
* Oliver no nie powiem.....*
weszłem do domu i poczułem że chyba dłużej niż 1 godzinę mnie nie było.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:14 pm

na widok Sastre szeroko się uśmiechnęłam . * no nareszcie .. * - pomyślałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:22 pm

witaj...przepraszam ale.......musiałem pomyśleć chwileczkę....- powiedziałem powoli nie chciałem kłamać, i w sumie nie kłamałem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:23 pm

Dotarla dosc szybko choc nie zmienila sie w wilka... bieg w tym stanie byl zbyt obciazajacy, poza tym zamiana mogla jeszcze bardziej uszkodzic jej reke, juz nie mowiac o tym ,co by sie talo ze zszywkami w niej tkwiacymi.
Zarzucila wlosy na twarz, by jeszcze bardziej ukryc zadrapania i zapukala.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:25 pm

- rozumiem .. ehmm .. skoro ze spaceru nici , to przyrządziłam romantyczną kolację . - uśmiechnęłam się . dalej leżałam na kanapie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:32 pm

przepraszam....- powiedziałem szybko i usłyszałem pukanie - Mamy mieć gości??- spytałem i głęboko nabrałem powietrze
* Cornelia*
podszedłem by otworzyć drzwi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:40 pm

Hej usmiechnela sie na powitanie nie przeszkadzam ??spytala z grzecznosci.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:42 pm

nie no wchodź....... czy coś się stało??- spytałem ale czułem krew
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:44 pm

nieee?? odpowiedzialam po chwili zastanowienia wlasciwie to pryszlam tylko zeby zapytac, czy nie masz moze... igly i nitki?? wyszczerzylam zeby w glupkowatym usmiechu. ... wiesz nie chce ci przeszkadzac...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:45 pm

- nie ma to jak odwiedziny w odpowiednim czasie .. - powiedziałam z ironią sama do siebie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:47 pm

Camill prosze...- powiedizałem błagalnym tonem - skoro nic się nie stało to po co ci nici i igła co??- spytałem podejrzliwie - chodź do salonu...- powiedziałem stanowczo.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:51 pm

Niee naprawde... wszystko ok... Camill ma racje, nie bede sie naprzykrzac... poprostu, jesli masz nitke i igle daj mi je i juz mnie nie ma...
Cornelia stala w drzwiach, zmienila zdanie... powinna byla isc do Rida...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:54 pm

- lepiej was zostawię - powiedziałam chłodno . zmierzyłam Cornelię wzrokiem i poszłam do swojego pokoju . stanęłam przed lustrem i popatrzyłam na siebie . * jestes głupia Camille ! *- myślałam . zerwałam z siebie sukienkę i podarłam ją na strzępy . włożyłam jakiś wyciągnięty T-shert i spodnie dresowe . oklapłam na łóżko a twarz schowałam w poduszkach .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 10:55 pm

w sekundzie byłem za nią:
Jestem szefem sfory więc prosze mnie słuchać!! zobacze rany opatrzę i będzie okey??- powiedziałem stanowczo.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 11:02 pm

Dobra sluchaj.... powiedziala powoli nic mi nie jest... ale twoja dziewczyna znow wpadnie w jakas depresje.. nie jestem slepa... nie pojde tam gdzie mnie nie chca... daj mi te glupie rzeczy... rzebym mogla sobie isc...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 11:06 pm

może tak...... wiem że ona jest zła, ale jestem śzefem sfory i ....- nie dokończyłem wściekłem śie
*Mamo co jest, chce pomóc źle wrrrrrrrrrrr......*warkłem na siebie w myślach

Cornelio marsz do salonu, opatrże rany i możesz sobie iść rozumiesz.... przyszłaś po pomoc więc ci ją udzielam do jasnej cholery- wściekłem się na nią, na siebie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 11:12 pm

Rozesmiala sie...
Nie denerwuj sie... ale ja poprostu wole robic takie rzeczy sama... iii nie chce zeby Camille sobie cos pomyslala...
(choc wlasciwie mi to totalnie wisi)
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 11:16 pm

no to już...- powiedziałem surowym tonem choć delikatnie złagodniałym.......poszedłem przodem, zobaczyłem kolacje i stanąłem jak wryty.......
*O boże ale się postarała*
podszedłem do szaflki wyjąłem apteczkę i przeszedłem do salonu.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2009 11:19 pm

Nadal nie weszla do domu. Czekala, az Sastre przyniesie jej to o co prosila i pozowli jej odejsc do domu, zanim jej reka sie zrosnie i zanim bedzie musiala ja jeszcze raz pocharatac, zeby wszystko naprawic...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 9 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: